Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

njunnujn jest i "czarna" dopiero teraz zauważyłem ,ale jestem zakręcony,jak naleśnik z farszem:O Taaak na pewno pan BSA pisał o pałce z lipowego drewna :D njunnujn a co myślałeś, że ja myślę? -Ja nie myślę ja wiem że myślisz/myślałaś o tej PAŁCE ,to wielka rzecz nie ma co ukrywać ,wymiary na pewno przemawiają do wyobraźni(inna rzecz czy to prawda) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami nie chcieliście tu offtopa, po to stworzyłam tamten wątek. Poza tym nieładnie tak nabijać się z kogoś. Szanujmy swoją "inność" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale się nie nabijam ,tylko żartowałem .Zresztą koniec z tym :)a Ty njunnujn jesteś niegrzeczna i sprowadzasz mnie na złą drogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
oczywiście wracamy do odwiecznych pytań i judzeń żydowskich , nie odpowiadając na sprawę najistotniejszą obecnie czyli mamy tę Judeopolonię , czy nie ? ponieważ obowiązuje model żydowski , czyli walczymy teraz z kk , a więc cofamy się do Śmiałego i jego konfliktów z biskupem , pozostawiając 'kupę ' bez dotykania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek, a daj linkę do tej strony Rady zydow, bracia w wierze cos mi tu zamarudzili i jeszcze nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak Od początku wiedziałem,że smoleńsk to nie był prypadek. Mało tego. Ludzie, którzy teraz "rządzą" to nie jest przypadek. prawa ekonomi..:D:D:D:D:D:D:D:D....żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo Syjonu , a nie ekonomii
to dwa inne prawa , chociaż niby się kojarzą podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma barana
POTKANIE CZLONKÓW FUNDACJI BATOREGO W SIEDZIBIE FUNDACJI DNIA 06.08.98 R. Przewodniczacy ; B. Geremek. Michnik ; Jak zwykle o polaczkach, ha! ha! Balcerowicz ; Ja zaczne od tego, ze transfer pieniedzy do Izraela idzie pelna para, oni sie niczego nie domyslaja! W prywatyzacji bierze udzial ponad 3,5 tys. Naszych Zydów. Banki sa juz prawie wszystkie nasze, a to jest najwazniejsze!... Wykup najlepszych terenów w Warszawie i w najwiekszych miastach zalatwiony. Sprzedaz najlepszych zakladów kontynuujemy dla naszych za grosze albo dajemy kredyty z pieniedzy budzetowych, a potem umarzamy. Geremek ; Leszek, wystarczy! Od siebie chce powiedziec, ze w MSW nie ma juz prawie zadnych Polaków. Ambasadorzy i I sekretarze to nasi Zydzi! W Brukseli sa tylko nasi. Polubicki ; kartoteki: p. Geremka, Mazowieckiego, Olechowskiego, Michnika, a takze 328 Naszych zostaly do konca wyczyszczone! Wczesniej siedzial tam Adas z naszymi, ale do konca nie wyczyscil... Olechowski ; Jezeli dowiedza sie, ze ja, Kwasniewski i Buzek jestesmy Zydami, to zle! Kuron ; wszedzie mamy swoich! W Radach Nadzorczych, Funduszach Powierniczych, Dyrekcjach, Bankach! Zreszta, z Izraela i Stanów Zjednoczonych przyjezdza okolo 8,5 tys. Zydów. Po to sa powiaty, trzeba trzymac polaczków za morde! Zreszta, juz i tak niedlugo wszystko bedzie nasze! Za trzy lata obudza sie z lapa w nocniku. Suchocka Jacek, znowu piles i jestes wulgarny! Kuron ; Nie przejmuj sie, oni sa oglupieni. Telewizja, radio i prasa sa nasze! Osiatynski ; Moze porozmawiamy o wyborach? Adas dal 3 miliardy zl, Turowicz z Tygodnika 500 milionów, to skapiec, sorosz 10 miliardów, Biznes Klub 10 miliardów, Urban 1,5 miliarda, z Niemiec 4 miliardy, 15 miliardów dal Leszek z budzetu... Malachowski Wszedzie, gdzie sie da, niszczyc Nasza Rodzine i ks. Rydzyka. Popatrzcie, sami pluja na Kosciól i naród. Wystarczy tylko drukowac ich artykuly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę przypada 70. rocznica zwycięstwa wojsk ZSRR w Bitwie Stalingradzkiej, jednej z największych bitew II wojny światowej. Na ten jeden dzień, na mocy decyzji miejskich władz, Wołgograd wrócił do swojej wojennej nazwy - Stalingrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiedzialam, że zmienili nazwę, w plebiscycie najwspanialszych rosyjskich postaci, Stalin zajmuje drugie miejsce i to tylko dlatego, że polityczna poprawnośc skorygowała wyniki;) Podobno nawet milion radzieckich żołnierzy tam zginęło, mięso armatnie w najczystszej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ibrahim Ibn Jakub, kiedyś wspomniał, że Słowianki za nic sobie miały dziewictwo, bo jeśli mąż, zauważył, że jego wybranka jest dziewicą, to mógł ją nawet odprawić, ponieważ nikomu się wcześniej przed nim nie podobała...coś z nią musiało być "nie tak". Ciekawa teoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawo pierwszej nocy" funkcjonowało w Prusach jeszcze w XIX wieku. Znane są też przypadki medyczne, kiedy to księżna rodziła potomka podobnego do kamerdynera, lekarze tłumaczyli to tzw. "zapatrzeniem", co władców uspokajało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewictwo panny młodej było w judaizmie szczególną wartością. Było na tyle ważne, że Miszna stwierdza, że śluby zawierano w środy, by - w razie, gdyby okazało się w czasie nocy poślubnej, że panna młoda nie była dziewicą - pan młody mógł złożyć pozew do sądu zwanego bet din, który zasiadał regularnie w czwartki. Przyjął się jednak zwyczaj zawierania ślubu we wtorek, by zapobiec wyegzekwowaniu przez miejscowego władcę prawa pierwszej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że jednak WomanInTheFog nie zamierza opuszczać forum, jak sie zakrzekała. Przypominasz żabę, ona też się tak zarzekała że teraz pisze jak szalona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alec baldwyn
przeciez to nolife💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX Nie wiem jeszcze co zrobię, dziś piszę a co będzie jutro to się okaże. Fakt kafe wciąga, natomiast skoro od poniedziałku do pracy to może łatwiej będzie się odciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że WomanInTheFog, to kolejna, która próbuje coś uzyskać na podstawie szantażu, gniewu, obrażalstwa, aby tylko faceci ją uwielbiali Typowa z niej kobieta, która w ten sposób chce aby z niej księżniczkę robiono, a jak jej nie wyjdzie to trudno, otrzepie się i idzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX Daleko mi do księżniczki, a tym bardziej do chęci uwielbienia ze strony mężczyzn. Sama znam swoją wartość, a to, że nie używam języka rodem z rynsztoka nie oznacza, że jestem księżniczką. Myślę, że ten temat jest wyczerpany. Wątek jest o historii a nie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
może nieco póżniej cofnę się do początku państwowości polskiej , pasów cnoty i rzekomo stosunkowo malej dziewiczności słowianek ( w zasadzie jak średni wiek wydanie za maż , to 15-16 lat , to co tu mówić o dziewiczności , czy też niedziewiczności )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały cytat: "Słowiańskie dziewczęta wychodziły za mąż wcześnie, nierzadko już w wieku 14 lat. Rodzice chłopca, który zostawał panem młodym, musieli zapłacić za niego wiano ojcu dziewczyny. Ibrahim ibn Jakub opisuje to następująco: "Jeśli urodzą się komuś dwie albo trzy córki, to są one podstawą jego bogactwa, jeżeli synowie się rodzą, to ubożeje." (...) "Kobiety ich kiedy wyjdą za mąż, nie popełniają cudzołóstwa; ale panna, kiedy pokocha jakiego mężczyznę, udaje się do niego i zaspokaja u niego żądzę. A kiedy małżonek poślubi i znajdzie ją dziewicą, mówi do niej: . Potem ją odsyła i uwalnia się od niej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
ponieważ nie chcecie o naszych 'starszych braciach " , ani o ich udziale w faktycznym stworzeniu komunizmu , utrwaleniu go i przeniesieniu do demoludów po wojnie ...to może w związku miniona 150tą rocznicą powstania styczniowego , czyli czegoś , do czego nie powinno dojść i co praktycznie doprowadziło do drugiej eliminacji polskich elit . ...czyli o polskich terrorystach - sztyletnikach !!! Sztyletnicy nazwa zbrojnej i dywersyjnej organizacji utworzonej przez polskie państwo podziemne w okresie powstania styczniowego. Została powołana przez Komitet Centralny Narodowy - pełniący funkcję rządu powstańczego do ochrony własnych urzędników, ministrów oraz struktur sądowych, wojskowych i administracyjnych powstania. Organizacja, na czele której stanął Ignacy Chmieleński- syn carskiego generała, składała się z sekcji żandarmerii stałej oraz sekcji żandarmerii tajnej. Sztyletnicy z sekcji żandarmerii stałej chronili władze centralne w stolicy i na prowincji. Sztyletnicy z sekcji żandarmerii tajnej mieli za zadanie wykonywać wyroki śmierci na szpiegach, zdrajcach powstania oraz egzekwować wyroki orzeczone przez powstańcze sądy narodowe. Po przemianowaniu Komitetu Centralnego Narodowego na Rząd Narodowy organizację nazywano też Strażą Bezpieczeństwa czyli powstańczym kontrwywiadem a także V Oddziałem Żandarmerii (tzw. żandarmi wieszający). Sztyletnicy w toku powstania rozszerzyli działalność zbrojną o akcje o charakterze psychologiczno-terrorystycznym, by w ten sposób złamać morale carskiej administracji, aparatu policyjnego i wojskowego. Stworzone przez przywódcę organizacji Ignacego Chmieleńskiego tzw. roty sieczne skierowały ostrze terroru w stronę najwyższych sfer rosyjskiej elity rządzącej w Królestwie Kongresowym. Warszawska organizacja sztyletników licząca 200 funkcjonariuszy i dowodzona przez naczelnika Emanuela Szafarczyka (vel Szafrańczyka) za pomocą tych specjalnych oddziałów uderzyła w centralne ogniwa rosyjskich władz. Sztyletnicy dokonali zamachów na naczelnika kancelarii tajnej w zarządzie oberpolicmajstra Warszawy Pawła Felknera, margrabiego Aleksandra Wielopolskiego, rosyjskiego namiestnika wielkiego księcia Konstantego, namiestnika Królestwa gen. Fiodora Berga, publicystę Józefa Aleksandra Miniszewskiego i generała carskiego Fiodora Fiodorowicza Trepowa. Mimo że większość tych zamachów była nieudana, to liczbę ofiar sztyletników szacuje się na 1007 osób w tym 951 śmiertelnych. W samej Warszawie przeprowadzili w latach 1862-1864 47 zamachów. Na obszarach prowincji posuwali się do pacyfikacji całych wsi, jeśli ich ludność sprzyjała Rosjanom (np. wieś Lipie). Sztyletnicy budzili głęboki strach pośród Rosjan, byli mistrzami kamuflażu używającymi w swych akcjach uniformów oficerów, urzędników, policjantów. Obmyślając swe akcje nigdy nie powtarzali dwa razy tego samego planu. Sztyletnicy zyskiwali w czasie powstania na znaczeniu politycznym konsekwentnie wspierając obóz czerwonych. W czasie przewrotu czerwonych w maju 1863 roku przyczynili się do ich zwycięstwa grożąc przywódcom białych śmiercią, a groźby swoje niejednokrotnie urzeczywistniali (zasztyletowano np. dr Bertolda Hermaniego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle mi się skopiowało, po mówi do niej jest "gdyby było w tobie coś dobrego, byliby cię pożądali mężczyźni i z pewnością byłabyś sobie wybrała kogoś, kto by wziął twoje dziewictwo "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×