Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Gość IMO12395
Przestań już histeryzować Frog, a lepiej pokaż cycki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Nie wiem po co się tak wkurzasz, chyba musi cię coś boleć, że nie masz dystansu w tych sprawach do siebie, ogólnie chyba nie masz dystansu do siebie, chcesz chyba aby ci tylko słodzili, to nie randka, to jest forum i chyba lepiej jak szczerze gadamy, niż wszyscy mieli by ściamniać, niczym na randkach się ściemnia ile wlezie, aby tylko się przypodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będziecie się bawić razem prawiczki,to wasze środowisko ,prawicowcy he he :P Prawicowcy to od prawicy ,od Reni Rączkowskiej ? :D :D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeeessssss
mankuci od Minty Man 41 :D roznica w tym, ze laewa reka obciagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Daj mu spokój, on chce zaliczyć Fog. Z niego to stary ruchacz, żona go wywaliła za zdrady i teraz mieszka sam i szuka młodych lasek na seks. Wyczuł że łatwo ją podejść słodkimi słówkami, więc ją bajeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
Nieoczekiwana zmiana ksywek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefefwfeww
......i szuka młodych lasek na seks." dobrze wiedziec, ze wiek miecia foga klasyfikuje sie do mlodych lasek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefefwfeww
Nieoczekiwana zmiana ksywek. " do ktorych sie nie tak dawno nie przyznawano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fog - po co Ty w ogóle odpisujesz?" teraz to na pewno już nie będzie odpisała :P szkoda że jest taka wrażliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wefefwfeww-Przecież on jest dobrze po 40, to dla niego ładna dziewczyna po 30 to rarytas, będzie wszystko robił aby ją zaliczyć. Jak ci się wydaje, czemu jest po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
wefefwfeww "do ktorych sie nie tak dawno nie przyznawano" ­ To jest równie nieoczekiwane i zaskakujące. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
Podryw według BSA. Zamiast poderwać samą dziewczynę, to ten skupia się na likwidowaniu ewentualnej konkurencji, jednocześnie odstraszając obiekt podrywu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Res - no szkoda...swoją drogą to jest trochę przykre. Zakompleksiony facet prowokujący i wyzywający wrażliwą, obcą kobietę co chwilę zmieniając nicki...i to ma być aryjski honor. Trollowanie na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland- Znów mnie nie lubisz? :( Mam jej się podlizywać czy jak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonogórzankaaaa
a więc jednak jest więcej tych miejsc. :) Przy okazji pisze się we Wschowie, a nie Wschowej. Ale to bez złośliwości piszę, bo wiem, że z odmianą polskich miast bywają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO12395- Ja jej nie podrywałem, zresztą i tak się na tym nie znam, po za tym za brzydki do niej jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonogórzankaaaa
Masz rację, że w zielonogórskim większość stanowi ludnośc napływowa- potomkowie przesiedleńców ze Wschodu, głownie Ukrainy, Litwy itd. Jednak garstki autochtonów zachowały się w wielu miejscach. Nie tylko tych wymienionych przez Ciebie. Wiem, bo tu mieszkam. Znam wiel rodzin, które korzystając z korzeni niemieckich wyjechały z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad - co ty masz z tym lubieniem/nie lubieniem? Przyjmijmy, że roboczo wszystkich nie lubię. Uwiesiłeś się jej i wymyślasz głupoty. Nie chcesz z nią gadać to z nią nie gadaj, nie musisz na upartego jej denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G.A.K jesteś tak tępy że można Tobą wbijać gwoździe :D Skąd to info że jestem po rozwodzie ? Ja nic o tym nie wiem ,a Ty wiesz ? Guzik wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefefwfeww
teraz to na pewno już nie będzie odpisała szkoda że jest taka wrażliwa " 'odpisala' :o ol jeeee, wrazliwa jak slon w cyrku :D To jest równie nieoczekiwane i zaskakujące. " :D zwiad, o co chodzi nikt mi tlumaczyc nie musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland- Dobra, ale czemu tak zdołowała czarnego? Co on jej zrobił? Nic jej nie napisał, a ona udaje taką wrążliwą, miłą itp,a go zjechała jak psa i powiedziała mu coś równoznaczne że jest dla niej śmieciem. Wiec wnioski nasuwają się same. Chłopak jej nic nie zrobił, a ona go chciała zdołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad IMO12395- Ja jej nie podrywałem, zresztą i tak się na tym nie znam, po za tym za brzydki do niej jestem. nieudolnie ją podrywałeś ,chyba każdy to zauważył,nie potrafisz podrywać,jesteś dla niej za brzydki ,to prawda i za głupi ,za chamski ,za prostacki ,szkoda czasu by pisać dalej Była mgiełka i jej nie ma ,a to peszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma byc bogaty
nieudolnie ją podrywałeś ,chyba każdy to zauważył,nie potrafisz podrywać,jesteś dla niej za brzydki ,to prawda i za głupi ,za chamski ,za prostacki ,szkoda czasu by pisać dalej Była mgiełka i jej nie ma ,a to peszek " lola nie widziala lysej pay bsa chamski?owszem ale ty minty grasz na calego kogos kim ie jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa sprawa, jak zachwycałem się jej urodą, to była miła i słodka, a jak chciałem pogadać normalnie, to zaczęła się robić nie miła, aż mnie zjechała. Ten stary zgred jej cały czas słodzi i ona jest dla niego miła, bo ciagle podkreśla jaka to ona jest piękna. Kurde, ja chyba znalazłem sposób na kobiety, niby prosty a jaki skuteczny, wystarczy ciągle się ich urodą zachwycać i to tak naprawdę chyba wszystko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiad - no trafiłeś w sedno, tak to właśnie działa :D Co nie zmienia faktu, że dałbyś jej już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland- Nie mogę, bo ona jest Aryjką a ten stary żonaty zgred chce ją wyruchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G.A.K znowu nadinterpretacja z Twojej strony ,nigdy nie miałemżony więc jak mogę się rozwieść ? Rozumiem że teraz zostanę ruchaczem ? To co myślisz to mi lata :P I ten stary cap wygląda o niebo lepiej niż TY , chociaż to kwestia gustu ,ale jakoś jestem spokojny o wynik ewentualnego porównania Dla Ciebie kobieta to tylko cipka ,ciągle tylko o tym myślisz ,i chyba na myśleniu się skończy.Coś Ci poradzę ,spuść z krzyża u prostytutki bo sperma Ci pewnego pięknego dnia ,ten zakuty łep rozwali :D Narka frajeros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×