Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jeny jeny

badoo

Polecane posty

Gość gość
Po raz kolejny zniesmaczony i zniechęcony byciem na portalach sympatia i badoo założyłem konto na fotce. Tam przynajmniej są miłe sympatyczne kobiety w porównaniu z wrednymi małp[ami na sympatii i badoo. Niebo i ziemia. Ciągle mnie odwiedzają, zaglądają, interesują się a ta badoo to już zupełne dno. Czemu tam są takie podłe osoby. Obojętne. Sympatia podobnie. Na fotce przynajmniej coś się dzieje. Patrząc na zdjęcia większość wygląda naturalnie a na tych dwóch większość wygląda sztucznie i dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest Beata 33 z Ostravy, miał ktoś kontakt z tą Panią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chcialam ostrzec przed janusz46zbroslawice oszust nic sie nie zgadza nie mieszka sam ma stala partnerke.Szuka kobiet tylko do zdrady i zeby je zaliczyc.Klamie jak z nut nie warto pisac z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stir
Uwazajcie na Sylwka 38 lat zgierz. Czaruje oszukuje pisze z kilkoma dziewczynami na raz niby taki zapracowany nad projektami .po 2 3 miesiacach urywa kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris2200
Na samym początku istnienia badoo można było poznać wartościowych ludzi, ale i durni też tylko nie w takiej ilości jak teraz ! . Teraz to jest już tylko tragedia ! Zrobił się burdel ! . Zniechęca człowieka oglądanie profili z golizną !!!!! Zrobił się z tego sex badoo !!! Większość nie potrafi o niczym innym rozmawiać jak nie o d***e!!! Żałosne bardzo !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie ja już od początku poznałem wiele zboczonych kobiet, i to nie takich co mają jakieś fantazje , tylko otwarcie mówią że chcą zaliczyć, a jedna chciała żebym ją "zerżnął" ja nie wiem co z tym badoo nie tak , ale chciałem poznać normalną dziewczynę, żeby w przyszłości stworzyć rodzinę, żeby był potomek, bo jestem w rodzinie jedynym facetem. ale one wolą dupczyć, i tylko to mają w głowie. Jeszcze kilka lat wstecz można było wyszukiwać znajomości pod względem zainteresowań, nie mam pojęcia dlaczego to zlikwidowali. Druga kwestia dotyczy płatności, na badoo mnie już to wkurza że nie da się do wszystkich napisać, bo trzeba mieć te pieprzone kredyty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo

Mam pytanie. W jakim przypadku trzeba mieć te kredyty żeby do kogoś napisać? Jak np. on ma premium a ja nie? Czy jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lody na patyku

Kiedyś tam się zalogowałam 😆 nie po to aby kogoś poznać,  tylko zobaczyć ile znajomych tam szuka 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Uwaga na użytkownika Dominik Adamski 25 lat Kraków, nie dość że niski grubasek, na początku mówi to co chcesz usłyszeć aż tu nagle wszystko fajnie, aż tu nagle brak kontaktu, żałosny typek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Korzystałam z Badoo, ale tak szybko jak założyłam konto tak szybko usunęłam, nie jestem przekonana do tego typu aplikacji. Koleżanka poleciła mi, żeby skorzystała z biura matrymonialnego, zaproponowała biuro www.zolyty.pl, ponieważ sama z niego korzystała i szybko znalazła partnera. Poza tym babka która to prowadzi jest bardzo miła i nie jedną parę już połączyła i się skusiłam. Po kilku randkach ja również znalazłam faceta Darka, na razie się poznajemy, ale kto wie może z nim wezmę ten upragniony ślub. Polecam Wam bardzo jeśli chcecie znaleźć kogoś wartościowego i dobranego pod Wasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Nie korzystałem z portali randkowych, bo nie mam do tego typu rzeczy zaufania.Natomiast skorzystałem z biura matrymonialnego www.zolyty.pl i tam poznałem moją kobietę Paulinę. Wszystko dzięki pomocy swatki Ani, która prowadzi to biuro i świetnie się na tym zna. Polecam serdecznie Zolyty każdemu kto szuka miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Ja polecam www.zolyty.pl biuro matrymonialne, mają oddział w Czerwionce-Leszczynach i Katowicach, a klientów z całej Polski. Skorzystałem z usługi VIP z dojazdem i Pani Anna odwiedziła mnie osobiście. Poznałem Hankę, jestem szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Uwaga ba oszusta z badoo. Mateusz lat 30. Jaworzno. Spotyka sie z kobietami i wykorzystuje finansowo. Jest chamski i podnosi reke jak mu cos nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed Pawłem  z Poznania, Komornik, 39 lat , właściciel firmy , brunet. W rzeczywistości ma 41 lat , drugą żonę obecnie i 2 dzieci , na które  nie daje pieniędzy !!! Ma długi , których nie chce spłacić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×