Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

dzieki:) warzywka czy owoce juz sam jadł z miseczki... oczywiscie rownie wiele jak w buzi ladowalo dookola... ale ta duma wypisana na twarzy bezcenna:) pierwszy raz z mieskiem podejmiemy probe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) My dzisiaj bylismy w Prokocimiu u chirurga dzieciecego, bo nasza lekarka podejrzewala stulejke. Chirurg nas wysmial , ze glowe zawracamy i co za lekarz dal to skierowanie. Misiowi nic nie jest, siurak w porzadku , niepotrzebnie pojechalismy;). 1 Na pocieszenie Bruno dostal dzis prawdziwe dorosle dzinsy:). Kolezanka tesciowej przywiozla mu w prezencie ze Stanow. 1 Andzia- to mialas cudny Dzien Matki:). 1 Mamusiabrusia- masecxka pierwsza klasa, brus od najmlodszych lat dba o cere:). 1 D82- daj znac jak Rojberkowi poszlo jedzenie kawaleczkow mieska. 1 Mamaania- no wlasnie, Dzien Ojca...tez musze cos wymyslic na prezent od Brunusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Zbiera się u nas na deszcz:( Gotujemy botwinkę, ale z ryżem, bo miałam zaćmienie i nie mam ziemniaków:P 1 Hehe, dżiny z U.S. fajna sprawa:) Bruno będzie elegancik:) 1 Mamobruna - ale co ze stulejką że niby nie halo było? Bo ja się zastanawiam kiedy to jest ok, a kiedy nie. Moja mama nie wie, bo miała dziołchy, z teściową się nie widzę, obcych głupio pytać, naszego lekarza dawno nie było, a ta lekarka w ośrodku, to niech lepiej nic nie ogląda... Jak to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie leje deszcz. Ze spaceru z psem wrocilam cala ociekajaca woda:). Wiadomo, dzis wolny dzien to pogoda paskudna i znow wszystkie dzialkowo-ogrodkowo- grillowe poszly w leb. 1 Brunus odpukac przesypia znow cale noce i w ogole ostatnio jest bardzo grzeczny u kochany. Tata nauczyl go otwierac i zamykac szafki ale ma z tego radoche:). Kupilam mu serek Bieluch ale nie wiem czy mu dam. Moze troche na sprobowanie? No i straszna z niego gadula a za pieskiem wola chau. M sie smieje, zeby jednak uczyl sie ludzkiej mowy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiabrusia- ja mu odciagam skorke bardzo delikatnie, nie na sile, ile zejdzie, tak na mokro w kapieli, zeby tam sie przeplukalo. Lekarka ogladala i stwierdzila, ze ma poczatek stulejki, ze jest zwezenie. A chirurg dzieciecy stwierdzil, ze jest ok i skorka ma sie sciagnac cala do 2 roku zycia i zeby pielegnowac ale nie odciagac na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiabrusia- ja mu odciagam skorke bardzo delikatnie, nie na sile, ile zejdzie, tak na mokro w kapieli, zeby tam sie przeplukalo. Lekarka ogladala i stwierdzila, ze ma poczatek stulejki, ze jest zwezenie. A chirurg dzieciecy stwierdzil, ze jest ok i skorka ma sie sciagnac cala do 2 roku zycia i zeby pielegnowac ale nie odciagac na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mu wlaśnie mokrą gazą po kąpieli hopsam i ja ściagam skorke, to wylazi tam bordowy srodek, tez tak macie?? Normalnie nie znam się...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiabrusia- no chyba ok:). Tez sie nie znam a m nie chce tego robic, bo sie boi ze jak mu facet bedzie tam grzebal, to moze to wplynac na jego preferencje seksualne...glupek:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast moja tesciowa robi to na chama, ze maly sie rozdarl...wiec trzymam ja z daleka od jego siusiaka;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, co tu taka cisza?? U nas katastrofa się wydarzyła! pękł nam stelaż w wózku w miejscu nitowania! Już się dobijałam do sprzedawcy, ale jeszcze śpi najwyraźniej:P Musieliśmy kupic nowy wózek!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No dlugi weekend, to i dziewczyny nie maja czasu, bo mezowie w domku;). 1 Mamusiabrusia- oj, to faktycznie pech z tym wozkiem! Co za dziadostwo teraz robia:(. 1 Wkurza mnie to, ze nie widac wypowiedzi....jakos przeciez mozna to w koncu naprawic?????? 1 Melduje, ze po Bieluchu nic sie nie dzialo. Ale jak to bylo, ze nabial obciaza nerki i trzeba uwazac? Jak ktos o tym pisal, to prosze o przypomnienie o co w tym chodzi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem jak z tym nabiałem jest:( ja serków cykam się dawać, bo laktoza jest:P 1 Po botwince nic się nie działo u nas:) 1 Zapomniałam, że to jakis weekend, bo m pojechał do pracy dzis:P a jutro jadę z nim i pojedziemy może do selgrosa, coś dla Brusia na Dzien Dziecka może kupimy. Chociaż i tak nas naciągnął na spacerówkę przez przypadek:P No ale... w końcu to jego pierwszy Dzień Dzidziusia:) 1 A dziadostwo robią to fakt, bo doszukałam się w necie, że nie jesteśmy pierwszymi, którym w tym modelu pękł stelaż. Nie wiem co będzie z reklamacją nadal, bo gość nie odbiera tel.:( Nie ukrywam, że się lekko wściekłam, bo nie chciałam kupować spacerówki dodatkowej, więc tak dobieraliśmy wózek, żeby była i gondola, i spacerówka. Gdybym wiedziała, że będę dokupować spacerówkę, to bym na gondolę przeznaczyła powiedzmy 400zł, a spacerówkę jakąś fajną by się kupiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eureka!!!!!!! widzę posty hurrrraaaa Witajcie kobietki. No fakt długi wekeend, ale joś nie odczuwam tego bo m zapracowany na podwórku ogrodzenie robi, więc dla mnie dzień jak co dzień. Czytam o tych gołębiach to możę i ja mojego brata poprosze aby zamordował jakiegoś, jakoś tak podchodziłam do tego sceptycznie bo przecież to mięso jest nie przebadane, no ale ja z natury nadwrażliwcem jestem. mamusiabrusia- trzymam kciuki za reklamacje wózka, fakt niektórzy sprzedawcy są nieodpowiedzialni. Mamabruna-stulejka ;-) o matko w tym wieku, no cóż ile lekarzy tyle opini. Ja robie to tak przy każdej kąpieli sciągam delikatnie skórkę do momentu aż Dawid sie skrzywi, i powiem Wam że już prawie całą sciągnełam, tak samo robiłam starszemu i wzystko ok. Za to kuzynka odciagała tylko tyle ile samo zeszło i dziecko ma teraz 7 lat i czeka go zabieg na stulejkę. Co do nabiału to też poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc jestem mama 9,5 miesiecznego Adasia .Synek ma 9,5 miesiaca ,ma ONM calego ciala wiec jest rehabilitowany ,Ale martwi mnie fakt ,ze nic nie nasladuje jeszcze ,ani papa ,ani brawo .Czy wszystkie dzieci z sierpnia juz potrafia nasladowac i jak z tymi wrzesniowymi ?.Synek jedynie gaworzy i wyciaga raczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc- moj nie nasladuje, raczej:). Nie martw sie, co dziecko to inacxej sie rozwija:). 1 Ale u mnie wariacka pogoda, raz slonce, raz deszczowe chmury... 1 Mamusia brusia- a co chcesz kupic Brusiowi na Dzien Dziecka? Bo ja nie mam pojecia...:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna - nie mam zielonego pojecia :P ale zapewne m cos wypatrzy fajnego, bo ja to nie mam cierpliwosci do zakupow... 1 O co wszystkim chodzi z tym pokazywaniem, ze nas tu stresuja?? A sierpniowe co potrafia to juz nie wiem skad wiedziec, Hickary trzeba pytac, bo Wiki z sierpnia, ale ona tez schizowala z tym papa i brawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wieczorową porą:) U nas na całe szczęście już choroba sobie poszła,jedyny minus tego wszystkiego to że malutka nie chce jeść moich obiadów,i zaczęła znowu cumlać smoka.Smoka jakoś przeżyję gorzej z obiadami spowrotem jesteśmy na słoiczkach,i nie mam pojęcia czemu czy może jej sie smak zmienił??.Postaram się nadrobić zaległości w czytaniu i na wszystko odpisać.Mamusiabrusia mieliśmy ten sam problem nam też pękł stelaż na spawie czy jak to tam się zwie:)ale moj m podjechał na stocznie i nam zespawali tak że nie widać i zapłacił 20 zł.Mieliśmy sprzedawać wózek ale jest mi go normalinie szkoda jest bardzo funkcjonalny.wygodny i super na zimę.I gratulacje dla maluszków które już same siadają,wstają i raczkują,moja oczywiście nadal leniwa i czekamy:):)Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nasza cora dostala na dzien dziecka... puzzle. Wiem, troche (duzo) za wczesnie, ale byly takie fajne duze, drewniane dla maluchow, poki co je umie powyciagac (uklada sie na tacce) i czesem niechcacy trafi - bo sa takie z kuleczkami jak od szuflad ;) I jakas lalka by sie jeszcze przydala, nie mamy zadnej lalki! :) No Wiktoria chyba jako jedyna z sierpnia. Nasladuje brawo brawo, "tanczymy", "papa", "cacy", "a Ty, a Ty". Ale to tak jak jej sie zachce, nie zawsze. Za to nie raczkuje. Nie wiem czy bedzie. Jak wyglada wstawanie? Bo poki co zaczyna mi sie podciagac i z pozycji do raczkowania staje jakby na stopach - jest oparta na dloniach a nogi zamiast na kolanach to sa na stopach a d*pka wysoko w gorze, wiecie o co chodzi? To taki wstep czy jeszcze cos innego cwiczy ;) I... zgrzyta zebami (ma juz ich 5), ale to akurat dlatego, ze odkryla, ze cos jej nowego w buzi wyroslo i mozna postukac. Za to... nic nie je, juz nie wiem co robic, ale wyglada dobrze. Np dzisiaj zjadla tylko 30 ml gestej kaszy, kawalek gruszki i kilka lyzeczek obiadu (moze z... 5). No kompletnie nic nie chce... Co lubia wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) M kupil mu mlotek, ktory swieci i gra jak sie nim uderza i azurowa kule z malymi kuleczkami-oball rattle, wiec prezent z glowy:). Rano dostal buzi, zlozylismy mu zyczenia i dostal zabawki. Teraz jest spokoj, bo sie nimi bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary- 5 zabkow, gratulacje:). Bardzo fajne takie puzzle, tez sprawie Misiowi, moze na urodziny?:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary- 5 zabkow, gratulacje:). Bardzo fajne takie puzzle, tez sprawie Misiowi, moze na urodziny?:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno lubi botwinke i brokuly, natomiast nie przepada za marchewka. Owoce je wszystkie tzn. Jablko, banana, maliny i dzis dam mu pierwszy raz kiwi: a jutro truskawki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D 82
Mamabruna a sa juz u was truskawki??!! kurde u mnie poki co tylko chinszczyzna choc przy drodze sprzedaja ze niby kaszubskie... co do sierpniowych dzieci to Rojber tez sierpniowy..choc jako wczesniak niby powinien byc liczony jako wrzesniowy.. tez nie wiem o co chodzi z tym nasladowaniem... nie doczytalam:D w kazdym razie jak ma ochote to nasladuje dzwieki i miny... co do gestow to papa robi sam z siebie .. Hickary z takiej pozy to Rojber zaczynal trenowac samodzielne siadanie..ale Wiki juz siedzi to moze u niej to wstep do czegos innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D 82
A tak poza tym to czesc dziewczyny:) Co do samodzielnego jedzenia mieska to poszlo lepiej niz myslalam:) po poczatkowym zdziwieniu ze w miseczce cos wiecej niz warzywka,dokladnym obejrzeniu co to...po kolei wszystkie kawalki ladowaly w buzi..i zostaly zjedzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- moja mama ma truskawki w ogrodku(podkarpackie) i jutro z nimi przyjedzie jej znajomy w drodze do swoich krewnych. Dojrzewaja po kilka na krzaczkach, wiec to jeszcze nie ilosci hurtowe:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka- no nie, woli sloiczki twoja cora! Tylko dlaczego? Kwestia konsystencji cz smaku? Musisz chyba poeksperymentowac:). Albo mieszaj normalne jedzenie ze sloiczkowym i stopniowo dodawaj go coraz mniej. Dobrze, ze dziewczynki juz zdrowe:) 1 Dodaje mu do zupek majeranek i bazylie. Dajecie jeszcze cos? A co z sola, kiedy jej sie zaczyna dziecku dodawac do zupek? Dzis jemy troszke zielonego groszku straczkowego z mrozonki. 1 U mnie zimno, brzydko i deszczowo. Co to za zimny i ponury rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) u mnie wczoraj popoludniu sie rozpogodzilo i poki co ladnie:) Co do przypraw ja dodaje tez do jablek odrobine cynamonu:) pieprz podobno ok 10 miesiaca mozna dodawac a sol i cukier po roczku i oczywiscie im mnie tym lepiej:) W sloiczkach ktore czasem przegladalam dla inspiracji w hippie juz chyba od 7 miesiaca jest sol i pieprz...troche szybko Moja bratowa podarowala Rojbrowi m.in. danonki na dzien dziecka i byla oburzona jak powiedzialam ze on nie je i nie bedzie jadl jogurtu/twarozku z taka iloscia cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) D82-niedobra matka jestes, ze nie chcesz dawac Danonkow:P 1 U mnie wczoraj lalo rowno caly dzien. Dzis na szczescie wyszlo slonce ale zapowiadaja burze i deszcz.. Bardzo chlodna ta wiosna:(. . 1 Cynamon...ale do surowego czy pieczonego jabluszka? 1 Ja nie wiem co oni dodaja do tych sloiczkow ale niektore maja calkiem niezly smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×