Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielkomiejska_Beatrycze

W UK młode dziewczyny na potęgę uprawiają anal

Polecane posty

Gość Wielkomiejska_Beatrycze

bo faceci nie chcą zakładać gumek a dziewczyny nie chcą zaciążyć. Dla mnie to chore.Już wolę brać tabletki niż dawać drugą dziurę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leser - koneser
Co kraj to obyczaj / odbytczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
Podobnie jest w krajach latynoskich, gdzie dziewictwo waginalne jest bardzo cenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak?To ciekawe,nie wiem tylko skad masz takie informacje,widzialas?A moze masz takie osobiste doswiadczenia za soba.Ja wiem ze w Anglii jest masa porzadnych Polakow,a dupy mozna dawac bez wzgledu na narodowosc,i nie wk*****j ludzi takimi postami,a jak jestes zazdrosna ze wielu Polakom sue tutaj udalo to sama sprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuukas
Mąż przymila się niedwuznacznie do żony, a ta mówi. - Mam dzisiaj okres. - No to dupa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neii_nei
Młode dziewczyny? A gdzie dają stare dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ogórlnie rzecz biorąć
to co w tym złego oraz jaki ma to wpływ na twoje życie, że to tak przeżywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zapytac Beatrycze ona napewno wie skoro jest tak doinformowana,stare moze wlasnie siedza na kafe i pisza takie bzdurne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neii_nei
No dobra. Na podstawie kilkuletnich obserwacji muszę przyznać, ze to prawda :O Rzecz w tym, ze Angole najbardziej lubią loda, tyle, ze przyzwyczajeni do urody Angolek po prostu często się mylą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kilkuletniej obserwacji wiem ze Polki nie przepadaja za Angolami i to pod kAzdym wzgledem wiec gdzie te wszystkie ktore lubia anal z Angolami?A wyjatki sa wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heid
Beatrycze, skąd wytrzasnęłaś takie wnioski? :D Bardzo mnie to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrycze prowadzi obserwacje,nie przeszkadzajmy jej to moze cos ciekawego sie jeszcze dowiemy:-)Moze cos o zyciu seks Polek np w Zimbabwe.Beatrycze czekam na doniesienia,w co pie****a sie Polki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardy i opryskliwy Pogromca!
bo te Brytyjki są światłe i potrafią czerpać i dawać przyjemność w sexie!!! nie to co polskie zaściankowe szmaty, które bronią rowa jak niepodległości!!! co śmieszniejsze wszystkie ciagnął pałe i jest git!!! zatem przedkładają widać wartość swoich rowów nad mordy - ale i dobrze bo z mord i tak tylko jad im leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hardy,ciekawa jestem ile nad tym myslales? Wskakujesz na temat,obrazasz,ponizasz,masz z tego przyjemnosc czy co? Nie zapominaj ze twoja matka tez jest Polka....wiec o co ci chodzi?przeczytaj temat ze zrozumieniem a potem pisz.pozdrowienia i wiecej optymizmu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hardy,nie o to chodzi chlopie,czemu takie epitety-szmato....itd moze to sa kobiety(nie szmaty)ktore lubia sex ci przeszkadzaja. Bardzo prosze nie lej jadu bo pewnie te kobiety(wg ciebie szmaty)sprawiaja ze jestes szczesliwiy seksualnie )myle sie?Dlatego lubie posty tych wszystkich fajnych facetow(to ci stuprocentowi) ktorzy nie zieja jadem tylko wiedza co lubia)Badz jednym z nich a uwierz mi bedzie ci leiej i korzystaj z zycia a nie traktuj kobiet jak szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×