Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TomeqZen

Żywienie u stóp istnienia

Polecane posty

Gość TomeqZen

Cześć, przybywam do Was z przesłaniem na temat prawidłowego żywienia człowieka, aby zrozumieć jak jeść należy cofnąć się do początków naszego istnienia. Zapraszam do obejżenia, przesłanie godne poświęcenia godzinki czasu. Ale ostrzegam! Po obejżeniu może radykalnie zmienić się Twój światopogląd: http://www.youtube.com/watch?v=t3DPCQjlanM Opis: "Poruszający wykład Gary'ego Yourofsky -- jednego z najbardziej odważnych i radykalnych obrońców praw zwierząt -- sfilmowany na Uniwersytecie Georgia Tech w lecie 2010 roku. Gary rozwiewa mity na temat weganizmu, przedstawiając niezwykle ważne (i na ogół nieznane) fakty dotyczące przemysłu mięsnego i mleczarskiego, nie nagłaśniane przez media lub wręcz ukrywane przed opinią publiczną. Tego wykładu powinni wysłuchać nie tylko obrońcy praw zwierząt, ale każdy, kto troszczy się o zdrowie swoich dzieci, środowisko naturalne i generalnie przyszłość naszej planety." Zapraszam wszystkich do aktywnej dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"należy cofnąć się do początków naszego istnienia" to jakaś propaganda jednokomórkowców? dziękuje, pozostanę ssakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiałke86, oznaczało by to że każdy przeciętny szympans jest chory psychicznie, a nie wykazuje cech istoty chorej psychicznie (jeśli dziwi Cię to co napisałem proszę obejżyj wykład do którego podałem link). akronim, to tylko zdanie nawiązujące do tego co chcę przekazać, aby zrozumieć co mam na myśli należy wysłuchać wykładu Gary'ego (dla studentów: obiecuje że na tym wykladzie nie przyśniecie ^^), drugim warunkiem jest zapomnienie o utartych uprzedzeniach jakie się u nas ukrztałtowały w wieku młodzieńczym i dopuszczanie do siebie zupełnie abstrakcyjnych informacji, bo to najczęściej w nich kryje się prawdziwy przekaz. Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×