Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada600

wspolny orgazm - nasze przeklenstwo.

Polecane posty

Gość ada600

ktos tez tak ma? niemal za kazdym razem dochodze wspolnie z moim mezczyzna. czemu koszmar? bo nienawidze gumy :O ani on ani ja... nie mozemy sie powstrzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprokuruj prawdę. :O Może stań przed lustrem z nadzieją że wymyślisz coś takiego, co zachęci do pisania. :P Nawet o tym jakich kadzidełek używają by pobudzić zmysły. :P 🖐️ SZOKE 40% :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada600
mowie serio :D tak se pisze moze ktos tez tak ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekowy
Albo jestem za stary,albo za głupi.Nie mam pojęcia o co tobie chodzi?Wspólny orgazm to coś najwspanialszego,wszyscy tego pragną (może prawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekowy
Moja mi robi gdy mam miękkiego i jak twardnieje znów w jej ustach to jest dopiero.Zresztą tego nie da się opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe pendzior
tak to prawda, chce mu zrobic np po sexie... a co 15 lat nie miala orgazmu w ogole???????????????????? no przeklenstwo w tym sensie ze nienawidz GUM i wspolnie dochodzac ryzykuje ciaze. i potem robie se testy i co miesiac mam dylemat. i tak juz ponad rok.... :O wiem wiem glupia jestem musze se jakas spirale zamontowac hehehe ale sam naturalny seks jest boski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ma ze
gdy kobietra dochodzi i facet jednoczesnie to ja zalewa a kobieta ani mysli zejsc z niego przezywajac orgazm. gdyby przezywali soobno to nie byloby leku zajscia w ciazke a jak on sie w nia zlewa to chyba logiczne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×