Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najdżela

Książki kucharskie Nigelli Lawson- korzystacie?

Polecane posty

Gość najdżela

Ja kupiłam sobie najpierw jej książkę "Kuchnia, przepisy z serca domu". Książka świetnie wydana i samo oglądanie jej to dla mnie czysta przyjemność. Po wypróbowaniu kilku przepisów postanowiłam kupić książkę "Jak być domową boginią". I tu się zawiodłam- chleb który upiekłam był kompletnie niejadalny, za słony, mimo ze robiłam wg przepisu. Babeczki bananowo czekoladowe- zjadliwe ale bez rewelacji (zwykle moje wypieki znikają w 1 dzień, a te babeczki leżały kilka dni, w końcu kilka ostatnich poszło do śmieci). Cistaeczka owsiane- no cóż, masakra dla mnie :( Korzystacie z tych książek? Macie jakieś sprawdzone przepisy, na których się nie zawiodłyście, które polecacie? Ja polecam frittatę- odkąd wypróbowałam ten przepis, często do niego wracam, czasem tylko modyfikuję składniki. Z czystym sumieniem polecam też przepis na babeczki jogurtowo cytrynowe i na ciasto czekoladowo pomarańczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie macie inne smaki ;) Ja mam jedną książkę "Nigella gryzie" Jeśli chodzi o wydanie to grafiką książka nie zachwyca :D Sporo potraw z niej zrobiłam.Jedna smakowały bardzo,drugie mniej.Inne mamy widocznie smaki :D A polecić mogę polewę czekoladową do babeczek,babeczki kukurydziane, karocę czyli smażony i panierowany chleb z serem,kurczak gotowany w mleku a potem smażony w panierce ...i pewnie coś jeszcze tylko ostatnio rzadko zaglądałam do tej książki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×