Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Patrycyjka

Medycyna estetyczna

Polecane posty

Gość Patrycyjka

Witam=jcie, od pewnego czasu zastanawiam się nad poprawieniem swojej urody. Lata lecą, a chciałabym dalej wyglądać w miarę młodo. Co sądzicie na temat medycyny estetycznej i jej rozwiązań? Bo czytam takie artykuły: http://www.nowenowe.pl/strefa-dla-profesjonalistow/artykuly/piekno-jest-w-tobie.html i mam wrażenie, że więcej strachu przed czymś nowym, niż jakichś realnych konsekwencji. Oczywiście mówię tu o zabiegach wykonywanych przez profesjonalistów. Jestem ciekawa Waszego zdania, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tejma

ja sobie czasem robie odmłodzenie skóry na twarzy i wygładzenie zmarszczek. A że mój lekarz stosuje Restylane Skinbooster i efekt jest na prawdę fajny, naturalny i delikatny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Na odmłodzenie skóry zastosowałam zabieg Ulverin R w klinice MTT Estetica w Krakowie Super daje efekty, skóra jest dużo bardziej odmłodzona, jedrna i zmarszczki sa wygładzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jestem niezmiernie zadowolona efektami pozbywania się zmarszczek na czole po zabiegu wykonanym w Magnopere Medycyna Estetyczna Roma Zielińska  Zabieg robiłam za pomocą osocza bogatopłytkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej. Jak obejrzy  lekarz stan twojej skóry, porozmawiasz z nim co ci przeszkadza to dobierze i zaproponuje odpowiednie zabiegi dla Ciebie i twojej skóry. Polecam www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×