Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkbkcv\abc

Czy wegetarianie sa szczupli??

Polecane posty

Gość jkbkcv\abc

czy ktos z was to wegetarianin?? jak wyglada wasza figura??? czy potrawy maczne maja wplyw na figure??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujv6hy
Jestem wegetarianką i jestem przy kości, bo lubię się obżerać kalorycznym żarciem. :P Jedzenie lub niejedzenie mięsa nie ma wpływu na sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retromodern66
wegetarianizm, to nie dieta odchudzająca, ale wybór etyczny i styl zycia. jestem wegetarianka od 15 lat i mam super figurę, jestem b. szczupła i wysoka, ale to zasługa wyłącznie genów i dobrej przemiany materii. myslę, że łatwiej sie upaść będąc wegetarianką- za dużo węgli za mało białka, chyba że ktoś ma przy okazji bzika na punkcie zdrowego żarcia, ale ja nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkakaszakaszakasza
Nie jem żadnego mięsa poza rybami od czasu do czasu, jestem szczupła i czuję się świetnie, lepiej niż jak jadłam wszystko. Nie ma reguły co do figury, ale uważam, że porzucenie chociażby czerwonego mięsa wyjdzie ci na dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retromodern66
jak jesz ryby, to zadna z ciebie wegetarianka. normalne zwierzęce białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co takiego jedza
wegetarianie, mozecie podac jakis jadlospis na caly dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wegetarianka (laktoowo). Jestem stosunkowo szczupla, ale nie wydaje mi sie, zeby to byla zasluga niejedzenia bialka zwierzecego. Moj kumpel jest laktowegetarianinem (oprocz tego co ja nie je jaj), a wyglada jak ksiezyc w pelni :) Profitem jest za to i u mnie i u Malzona nizszy cholesterol. Latwiej niz powiedziec co wegetarianie jedza bedzie wyliczyc czego NIE JEDZA. A zatem: miesa w zadnej postaci (czyli tez wedlin), ryb i owocow morza (w koncu to tez mieso), kawioru, kaszanki (niby kasza, ale z krwia), zup gotowanych na wywarach miesnych (bulion warzywny plus maslo tez daje dobry efekt), a takze tego, co zawiera zwierzeca zelatyne - czyli wszelkiej masci galaretek, zelkow, niektorych jogurtow. Ja jestem laktoowo, wiec jem jaja, ale niektorzy wege nie jedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
a czy pijecie np. wino lub inny alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×