Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zakręcona23x

Temat do dziewczyn / kobiet..

Polecane posty

Mam takie nietypowe pytanie. W ile dni po ogoleniu odrastają włoski łonowe i jak często ją golić, aby była ciągle "łysa".? No i drugie pytanie, co zrobić z tymi krostkami, które zostają czasem i czy jest jakiś sposób aby po ogoleniu była gładziutka, a nie szorstka .? :). Dzięki z góry za odpowiedzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! za 2 dni odrastają i musisz je golic bo wiesz tam trapie jak juz zgolisz a co do krostek kup w drogerii lub w większym supermarkecie balsam czy krem jest taki specjalny po goleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby była łysa i gładka jak kolano to co 2 dni. Dla porządku co 4 :D albo raz na tydzien tez nie zaszkodzi :D jak kto lubi :D ps. Panowie nudzą się łysymi pipkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po goleniu najlepiej sudocrem (nie powinno aż tak swędzieć i nie powinno być krostek) Na dłuższą metę jednak maszynki się nie sprawdzają, lepiej się wydepilować - lepszy efekt i na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smieszne
ja co 2 dzień a jak wiem,że będzie seks to nawet dzień po dniu, a krost wogole nie mam, używam kremu synka (Bambino, serio:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróboj, sprobujb facet się ucieszy jak zobaczy taką łysą i krostopatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam krost, pytalam z ciekawosci na zas.. bo tu wszedzie widze rozne posty, ze laską wychodza krosty itd. a z facetem jestem 3 i pol roku i jeszcze nie narzekal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza ty z tego co wiem, to jego kreci ogolona , jestem z nim dlugo wiec wiem co lubi a co nie, skoro mi to mowi czesto. i nie mam zamiaru sie przejmowac takimi koment..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×