Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez pomsyłu

Wasz pomysł: co zamiast kwiatów dla Młodych?

Polecane posty

Gość gość
Ja na swoje wesele dostałam kwiaty,bo nawet mi wtedy do głowy nie wpadło by prosić o coś innego. Parę bukietów zostawiłam w domu resztę zawiozłam do kapliczki do której chodziłam się modlić gdy miałam problemy(zwłaszcza przed egzaminami,to już była taka moja tradycja ;) Myślę że zamiast kwiatów można dać bukiet ze słodyczy lub po prostu jakiegoś słodycza-ale nie byle co,tylko już coś lepszego(jakieś pralinki np) ogólnodostępnego lub jakieś fajne rzeczy z czekolady,ale to już większy wydatek,jakieś wino...pluszaki to tylko jeśli Państwo młodzi mają załatwione że gdzieś oddadzą,my dostaliśmy też kilka miśków,które wpakowałam w worek i wyniosłam na strych bo tylko kurz zbierały,a w przedszkolu czy innych już przyjąć nie chcieli...książki też fajna rzecz,ale jak na 100%wiemy że lubią czytać i co lubią. Są też różne śmieszne gadżety ale to chyba dla bliskich znajomych. Aha,kasa rozmieniona na drobno i wrzucona do fajnej skarbonki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla młodych dawałam własnoręcznie robione świeczniki ze zdobieniem przez mojego tatę - jest ślusarzem. Poprosiłam w kwiaciarni o zapakowanie, wyszło niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy posiadasz jakies ZDOLNOSCI manualne, ale ja dalam ostatnio znajomym oprocz kasy prezent ręcznie robiony a konkretniej ozdobiony metoda decoupage prze mnie bo sie tym zajmuje hobbystycznie. Na pewno jest to prezent oryginalny i nikt na calym swiecie nie ma takiego samego bo zawsze robie przedmioty inaczej ozdobione aby byly niepowtarzalne. Jesli nie masz takich umiejetnosci to moze zamow u kogos cos z decoupagu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mi KAMASUTRE , serio.Bezie na wesoło i z jajem. I praktycznie ;p Kiedys bylam na wesleu gdzie mlodzi dostali oprocz kasy wlasnie kamasutre. Byla beka i nawet na drugi dzien mieli ja na sesji zdjeciowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fundacja Miej Serce robi darmowe zaproszenia www.daromowezaproszenia.pl żeby zamiast kwiatów dla Młodych goście wrzucili do puszki datek na rehabilitację dzieci. Pomaganie innym nigdy nie będzie oklepane ;) O i już masz super pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamiast kwiatów czasem zamawiałam np. jakieś fajne słodycze u http://www.kwiatolinia.pl/ prezent po prostu dostosowywałam do osób obdarowywanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może także być pomoc w formie dofinansowania materiałów edukacyjnych dostosowanych do potrzeb placówek oświatowych (np. przedszkole, poradnia pedagogiczna,logopedyczna, rehabilitacyjna dla dzieci,…) Fajne pomysły na stronie Akademia Nathan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homper
To zależy jakie macie oczekiwania, jaki budżet, ale najczęsciej to wina, albo książki. Kiedy nie mogliśmy się stawić na ślub, to daliśmy taki prezent - http://www.roseduchateau.com/ Po prostu kurier go dostarczył. Zakładam, że był to świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat pluszaki to najgorsze co można dac do domu dziecka. tam są potrzebne kosmetyki, słodycze, owoce i pewnie tysiące innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaata111
Ja daję przeważnie wino w jakieś ładnej laminowanej torebce z nadrukiem. Wino wypiją, a ciekawy nadruk nawiązujący do tego szczególnego dla Nich dnia pozostanie w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodycze zapakowane w jakiś fajny słoik jak ten (https://eprezenty.pl/sloj_zyczen_na_rozne_okazje_z_opcja_zamieszczenia_graweru_zyczen_dedykacji_,p,42259.html) - sami go kupowaliśmy z grawerem dla przyjaciół , nie ma co kupować naszym zdaniem fajnego na czasie prezentu nowoczesnego i drogiego jak one mogą się nie przydać i pójdą na aukcje i takie rzeczy jak wino czy czekoladki są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani jesli mloda para nie pisze nic na zaproszeniu co do preferencji to jak najbardziej kwiaty, logiczne że koperta z kasa, a ja i tak jeszcze dorzucam kupon totolotka, a noz widelec uda się i jakas dodatkowa kasa im wpadnie. Sorry, na prezenty się nie sile, bo zazwczyczaj oni już razem mieszkaja a nawet jesli nie to nie jest PRL że ludzie cieszyli się z kazdej rzeczy gdzie kazda byla w innym stylu , dzis jest wybor, ludzie chcą mieć domy urzadzone w konkretnym stylu, kolorystyce, designie. Ekspres do kawy, ok ale co jesli mlodzi nie lubia i nie pija kawy? Statuetka, wazon, inny bibelot? Ja mam takie meble że wszystko to szafy przesuwne i tylko szafka rtv wiec nawet nie mam powierzchni poziomych żeby takie p*****ly stawiac, wiec Co? Pewnie zawalaloby mi to polki w szafie albo opchnelabym to w necie. Jesli mlodzi pisza wyraznie że chcą wino /ksiazki/coś tam to jest ku temu powod wyrazny, bo nie chcą kwiatow, bo ich nie lubia bo ktores z nich ma uczulenie na kwiaty bo nie maja tylu wazonow a nie beda pchac do wanny bo wyjezdzaja zaraz po weselu na drugi dzien na wczasy dwutygdniowe i nie chcą żeby te kwiaty się zechly. Dlatego wola wino, nikt nie powiedzial że beda je pic jedno po drugim, ludzie latami maja te butelki i pija okazyjnie. Present zamiast kasy? Zena da, prezent tylko wtedy kiedy jest sporzadzona lista prezentow w jakims sklepie na konkretne produkty. Przestancie mierzyc ludzi swoja miara bo wy byscie się ucieszyli, to tak jakbyscie byli wegetarianinami, ale ktos zaprosilby was do siebie na urodziny i na sile wam zaserwowal kotleta, bo przeciez to takie dobre bo gospodarz sam ucieszylby się na widok kotleta w gosciach, to właśnie takie egoistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodki bukiet
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na parapetówkę jak ktoś miał życzenie nam coś kupić to miał gotową listę a chcielismy drobne rzeczy typu, pościel, doniczki, świeczki zapachowe. Bo wyposażenie całe na avans.pl sobie kupilismy z malego agd, wiec jakbysmy dostali kolejny ekspres czy blender to srednio fajnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawiłabym raczej na electro.pl. Powyżej 99 złotych jest darmowa dostawa, więc i na tym polu można co nieco oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×