Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakro jedna

Też produkujecie w domu tyle śmieci? To obłęd jakiś...

Polecane posty

Gość masakro jedna

Dzień w dzień jeden worek wynosimy. Jak wracam z zakupów to czego mam w domu najwięcej? Śmieci. Jak tak dobrze policzyć to 1/4 ceny zakupów wywalam do kosza zaraz przy rozpakowaniu. Się nie dziwię, że w lasach kwitną nielegalne wysypiska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Oj jest tego sporo, my mamy jeden kosz na recykling a drugi na normalne smieci, ten od normalnych wywoza co tydzien, recykling co 2, a czasami nie ma gdzie juz ladowac. Trzeba upychac, bo jak klapa sie nie zamyka to nie zabiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjuytg
My nawet dwa razy dziennie musimy wynosić śmieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona*
To prawda. Codziennie wynoszę worek śmieci a jak np w jeden dzień nigdzie nie wychodzę to na drugi mam już dwa worki. Sama się już zastanawiałam czy tylko ja mam codziennie tyle śmieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffuuuuzzj
Jeden worek 60 litrowy (niepełny) co ok. 4-5 dni (2 osoby+kot). Osobno na recykling papiery, plastikowe butelki, kartony, puszki (ile ciężko powiedzieć, zależy od tygodnia i stopnia skompresowania, ale ogólnie też nie więcej niż te 60 l raz, maks dwa razy na tydzień). Staramy się kupować jak najekonomiczniejsze ekologicznie opakowania, choć wiadomo, często się nie da bo producenci są bezmyślni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo tych śmieci
Rodzina 2 osoby dorosłe + 2 dzieci worek 60 litrów co 2-3 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdjsdksdjkdkj
jak piłam dużo piwska to śmieci trzeba było wynosić codziennie, cały worek puszek. teraz nie pije i smieci wynosze raz w tygodniu lub rzadziej, z tym ze w domu mieszkam i papierki czy kartony w piecu pale segreguje jedynie puszki metalowe, plastikowe i szklane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
sugreruję a przed wyrzuceniem zgniatam wszystko co się da.Kartony palę w kominku.Jeden ",paluszek" wystarczać musi na 2 tygodnie. 1Worek na plastik i 1 na szkło musi starczyć na 1 m-c. Dodam że do paluszka na śmierci różne wrzucamy popiół. Rodzina 2+3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas 3 osoby dorosłe i 1 dziecko i worek 60L trzeba wynosić co drugi dzień. A jak wymyślę sobie jakieś zbiorowe porządki itp. to czasem i drugi worek się uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×