Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona kuleczkaa

Pomocy!!! do jakiego lekarza z takimi dolegliwościami????

Polecane posty

Gość zielona kuleczkaa

Od około tygodnia piecze mnie wejście do pochwy nawet bym powiedziala że bardziej swędzi, nie piecze przy siakaniu ale np czuje że chce mi się bardzo siku, idę do kibelka a tam dwie krople albo czuję prze kilka godzin że non stop chce mi się siku, ale no właśnie nic nie leci :( Sikam normalnie co jakiś czas, ale zawsze kończy się tym że chciałabym jeszcze a nie mogę... Mam z tym iść do ginekologa czy do internisty? Mogę iść do nich jutro bez żadnych kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupu upupup pupupu
Wszystko jedno, chociaż jeśli jest to połączone z infekcją pochwy to internista może nie przepisać żadnych tabletek. Na dzisiaj możesz sobie kupić urofuraginum i witaminę C w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
to jest zapalenie cewki moczowej , lekarz pierwszego kontaktu przepisze ci medykamenty i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darass
skoro swedzi i piecze to trzeba ugasić ten pozar namietnosci czym prędzej bo mozesz wypalić sobie dziurę w bieliźnie z tego typu dolegliwościa nie idzie sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oljfdoiphifdiopso
Tak jak radzi Pszemek Tyton, idz do apteki kup furagin, i zobaczysz że do jutra będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kuleczkaa
dzięki za rady:) tylko chyba jednak pójdę do internisty, bo jak kupie ten furagin a nie przejdzie, to będę musiała wyrzucić kolejne pieniądze na leki, których nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupu upupup pupupu
lekarz też Ci przepisze furagin tylko ten, który jest na receptę, możliwe, że jest trochę tańszy niż ten bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl;
uro furaginum bez recepty ok 15 zł,na recepte furaginum 3,19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kuleczkaa
To jednak przejdę się do lekarza, zawsze to parę groszy w kieszeni :) Tym bardziej że nie mam jutro nic do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędzaj na leku i nie
przepłacaj, poczekaj aż dostaniesz się do lekarza 1 kontaktu, a w międzyczasie pojawi ci się krew w moczu i wtedy zobaczysz jaki to ból. :( Ale wybór należy do ciebie. Albo zaoszczędzisz 12 zł, albo już jutro będzie o niebo lepiej po zażyciu urofuraginum i nie zaatakuje ci nerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupu upupup pupupu
"Albo zaoszczędzisz 12 zł, albo już jutro będzie o niebo lepiej po zażyciu urofuraginum i nie zaatakuje ci nerek" Tia. Umrze od razu. :D Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×