Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mailwoman

za rok trzydziestka

Polecane posty

Ale ten czas zleciał. Pamiętam jak tańczyłam na studniówce, a tu juz 29 latek. Pora na podsumowanie. Jakie są Wasze podsumowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleedys
Rok temu 40-stka 😭....mąż-nie bardzo.....dziecko sztuk 1.....mieszkanie 2 pokoje....bezrobotna......ogólnie do bani......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29.
moje podsumowania w wieku 29lat: -nie mam faceta -nie mam dziecka -nie mam konkretnych oszczednosci -mam domek w stanie surowym ktorego nie mam za co wykonczyc:) -mam auto za okolo 23-25tys -szukam lepszej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia27...
lat 27 -mieszkam w domu z rodzicami i siostrami -mam samochodzik za okolo 20tys -mam dzialke budowlana -mam bogatego faceta ktorego zamierzam sie trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladyna 30
mam30lat:( nie mam meza, dzieci, nie mam samochodu, mieszkam w domu rodzinnym, mam na koncie 20tys i troche ziemi w spadku ale nie wiem ile warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje podsumowanie 33 lat
praca duze mieszkanie facet 2 auta dzieko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy30dziestka
33l wspaniałe dziecko mąż dom- z kredytem, ale nasz, własny praca- do zmiany ..i przerażająca samotnosć życiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje wygląda tak: 1. zawodowo: OK, manager, pracę mam ciekawą, do końca roku pewnie zostanę dyr oddziału w wawie...;-) 2. towarzysko: koleżanki chwilowo w domu, wszytkie urodziły, szukam nowych znajomości, koledzy są ale większość się przystawia więc ograniczam... 3. uczuciowo: to skomplikowane 4. dzieci brak 5. mieszkanie wynajęte 6. samochód swój + firmowy 7. oszczedności utopiłam w mieszkaniu ex partnera- brak perspektyw na odzyskanie ;-) 8. uroda i zdrowie: nie narzekam ;-) ciągle jestem szczupła i zadbana. ZACZYNAM NA NOWO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha123456
to i ja się wypowiem: za dwa miesiące 32 lata; mąż 1: cudowny, wspanialy, kochany; dziecko 1 : corcia, super przekochana cudowna dziewczynka dwalatka; praca: niepelny etat z racji powrotu po wychowawczym, ; branza:finanse, stanowisko szeregowe ale zarobki nienajgorsze; mieszkanie: wlasność tesciow, tesciowie mieszkają gdzie indziej; planujemy wziac kredyt mieszkaniowy; cel: drugie dziecko w najbliższej przyszlości;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha123456
a i zapomnilam o samochodzie, 2 letnia toyota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 lat. Nie mam żadnych dóbr materialnych i oszczędności, bo wiem, że posiadanie ich nie uczyni mnie szczęśliwszym. Jedno czego mi trzeba, nie zalega na półkach sklepowych, a szkoda, bo być może motywacja i umiejętności sprawiłyby, że mógłbym podbić ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka 32 lata
rozwiedziona po 10 letnim malżenstwie mam drugiego faceta=szalona miłość syn z byłym mężem- praca-własna firma mieszkanie-nowe, własne auto-2 kredyty-brak marzenia-powoli realizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×