Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tableciara

20 miesiecy nie chodzi

Polecane posty

Gość tableciara

Witam.mam problem z dziecjiem.otoz moj syn ma juz skonczone 20miesiecy i nadal chodzi bardzo chwiejnie.tzn gdy ktos go lekko popchnie czy sie otrze o niego zara:-) sie przewraca.co chwile sie przewraca mam wrazenie ze nie mysli o tym by ciagle trzymac rownowage.w domu jakos sobie jeszcze radzi bo wszedzie rowna oczywisciepodloga,le gdy wychodzimy w teren troszke jakas gorka czy snieg od razu zaliczamy glebe na ziemie.maz kiedys wzial go na spacer koncowka jesieni byla to synus mial problem wejsc na mala gorke ,nie wiedzial jak sie ustawic by trzymac rownowage.czy to moze cos byc nie tak z jego blednikiem..mam wybrac sie z nim do jakiegos specjalisty.moze ktoras miala podobna sytuacje.macius zaczal chodzic jak mial skonczone 15 miesiecy i od tamtej pory nie ma zadnej poprawy.zeby wejsc na schodek czy jakies male wzniesienie np do piaskownicy rowniez ma problem.a moze potrzebuje wiecej czasu.przepraszam za bledy ale pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tableciara
Halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkk.hkgykgyu
Weź go do okulisty, moze miec cos ze wzrokiem i zachwiany błędnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tableciara
A moze to jakis problem z blednikiem bo czesto chodzi taki pijany a glowka ucieka na boki we wszystiie strony,tak jakby nie chcial patrzec co jest przed nim tzn czy sa jakies przeszkody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×