Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna kawa bez mleka

Pytanie do kobiet, które zaszły w ciąże w wieku 26 lat

Polecane posty

Gość dwa osiem
Ja też rodziłam jesienią- ostatnie miesiące lata w ciąży faktycznie dawały się we znaki, później cała zima już z dzieckiem trochę przybijająca, wiosną zaczęły się dłuższe spacery i wtedy zaczęło być fajnie. Z drugiej strony dzieci są różne- moje np tylko chciało leżeć przy piersi więc jakiekolwiek spacery i wyjazdy w pierwszych 3 miesiącach życia to był dla mnie stres i zwykle kończyły się na płaczu, więc może w sumie dobrze, że przezimowałyśmy w domu. Później było już tylko lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wieku 26 lat niemyslalam wogole o macierzynstwie, oboje z mezem mielismy dobrze platne prace, chcielismy odpoczac, wyszalec sie, pojechac na wakacje, poimprezowac. teraz mam 28.5 i wlasnie zaszlam w ciaze. Uwazam ze to idealny dla mnie czas. Ja bym chciala miec dwojke dzieci w ciagu najblizszych 3 lat i mam nadzieje ze sie uda. Kazdzy musi wybrac swoja droge;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja rodziłam w październiku
i grudniu. Polecam. Na wiosnę, latem dziecko korzysta już bardziej, bo siedzi i w najlepszym czasie przesiada się do spacerówki (latem, a nie zimą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola26 przyszla mama
Mam 26 lat i jestem w 9 mies. ciazy W wieku 24 lat wzielam slub i juz tydzien po rozpoczelismy starania ktorenuestety zakonczylo sie poroneniem Wtedy juz czulam instynkt macierzynski i uwazalam wiek 24 l za odpiwiedni Od 6 lat mam umowe na stale , nie zarabiam kokosow 1600netto Po macierzynskim wracam do pracy ooieke przejmuje moja mama Na szczescue pracuje od pon do pt do 15 , weekendy wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maju kończę 25 lat i do mnie na dziecko jest o wieeele za wcześnie! W czerwcu kończę studia, po wakacjach mam nadzieję znajdę jakaś pracę. W wieku 26 lat to pewnie ślub wezmę po 7 latach związku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość2

Mam 26 lat, rocznikowo 27. Jestem półtora roku po ślubie. Gdzieś ze strony środowiska pojawiają się pytania o dziecko, więc sama zaczynam o tym myśleć. Pracę mam stabilną, bardzo dobrze płatną, mąż prowadzi własną firmę, mamy własny dom, który wybudowaliśmy. Mąż bardzo pragnie dziecka, coś jak lista rzeczy, które musi w życiu zrealizować. Ja się cały czas zastanawiam, analizuje za i przeciw. Chociaż patrząc z zewnątrz, mamy wszystko co jest potrzebne aby tą decyzje podjąć... Chyba czekam na jakiś impuls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam co prawda 23 lata i za rok planujemy z mężem powiększyć rodzinkę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×