Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka82503

SMYK???

Polecane posty

Gość anulka82503

Dziewczyny może któraś wie...? Kupiłam 8.01.13 na urodziny chłopcu kurtkę w SMYKU. Wczoraj (27.01.13r.) dzieciak dostał prezent, który okazał się za mały. Problem jest taki, że już minęło trochę czasu ale to akurat pikuś bo nie mam paragonu Dowodem jest tylko wydruk z konta bankowego bo płaciłam kartą. Metki są nienaruszone. Chciałabym wymienić towar na taki sam lub inny nawet jeśli miałabym dopłacić. Myślicie, że jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga42
Niedawno czytałam coś na temat reklamacji i wydruk z konta powinien być honorowany. Paragon nie jest konieczny. Szybko kurtkę pod pachę i do smyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga42
Niedawno czytałam coś na temat reklamacji i wydruk z konta powinien być honorowany. Paragon nie jest konieczny. Szybko kurtkę pod pachę i do smyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODOBNĄ STY MIAŁAM PRZY ZAKUPIE ZABAWEK: prezent się zdublował. A na dodatek kupowałam w sklepie internetowym.Myślałam iż się nie uda ale Pani była bardzo wyrozumiala i przyjeła mi zwrot bez paragonu , ( tylko na moj koszt wysłałam do nich zabawkę) a po dwóch dniach miałam na kocie pieniązki za lalaeczkę. Czyli mozna jak się chce. oto adres stronki godny polecenia www.zabawki-dla-dziecka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mogą ci nie przyjąć, przynajmniej u mnie jest do 7-10 dni po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyGiftShop_pl
Przepisy mówią, że maksymalny termin wynosi 2 miesiące. Po tym czasie reklamacja zostanie odrzucona (Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka82503
Dzięki za odpowiedzi. Polecę spróbować. Przepisy przepisami ale pewnie i tak to zależy od dobrej woli sprzedawcy. Oby trafił się ktoś normalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red and orange
co zrobić w mojej sytuacji - kupiłam kurtkę w sklepie sportowym, w domu stwierdziłam, że nie do końca fajnie leży i chciałam oddać, a w sklepie pokazali mi karteczkę przy kasie - nie przyjmujemy zwrotów... kurtkę mogę tylko wymienić na coś innego, ale nic mi się nie podoba, czy mam prawo jednak domagać się zwrotu kasy, czy odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodeks
Przepisy obowiązujące "Kiedy decydujemy się na zakup jakiejś rzeczy warto jest przemyśleć to na spokojnie. Bowiem co do zasady prawo polskie (ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego) nie przewiduje możliwości dokonywania zwrotów zakupionych rzeczy albo ich wymiany na inne. Istnieją oczywiście pewne wyjątki. Dotyczy to na przykład zakupów dokonywanych przez internet, telefon, tzw. sprzedaż na odległość albo zakupy poza lokalem przedsiębiorstwa np. na prezentacji, tzw. sprzedaż poza lokalem przedsiębiorstwa. Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny można odstąpić od umowy zawartej w ten sposób bez podawania przyczyny w odpowiednim czasie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×