Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leu1212

Szary we wnętrzu

Polecane posty

Gość Leu1212

Teraz to już prawie " po ptokach", ale mam dylemat. Pomalowałam mojej 14letniej córce pokój na szary - farba nobiles mglista zima. Niestety wydaje mi się buro, zimno , wręcz ciemno. Meble są białe, dodatki mają być czerwone. Drastyczna zmiana kolorystyki nie w chodzi w grę, ale może lepiej przemalowac na jaśniejszy odcień. Proszę o rady i namiary na jakis ładny odcień szarości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dla takiej dziewczyny to bardziej pasuje coś wesołego. Teraz poradze coś namalowac na ścianie lub gotowy szablon kupić i zrobić czymś jaskrawym wzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga architekt
Wedlug mnie kolor jest bardzo fajny... bedzie pieknie wygladal z bialymi meblami. Nie polecam czerwonych dodatkow...wnetrze bedzie wygladalo jeszcze bardziej ponuro i biurowo. Poszukaj dodatkow w kolorze glebokiego blekitu, rozmytego niebieskiego, idz w pastele i dorzuc kilka drobiazgow w bieli, np. zaslony, ramki na obrazy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga architekt
Szarosc lubi sie z takze z rozem o ile sa odpowiednio do siebie dobrane, wiec moze zapytaj corki w jakiej tonacji czula by sie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz pomalować chociaz 1 ścianę na zielono? żywa zieleń? ja mam w salonie dwie ściany zielone i dwie szare - wygląda pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SZAROŚCI
pięknie pasuje pudrowy róż , albo niebieskie pastele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×