Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XLLL...

DLACZEGO NIE WROCE DO POLSKI? DAJCIE PRZYKLAD I WPISUJCIE!

Polecane posty

Gość Roxannnna
Mam męża w uk i wogole jest git ;D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani mgr......
Siedze w UK. Zaczelam norlmalnie jesc. przytylam.wygladam jak kobieta. nie mam szarej twasrzy. stac mnie na: kino imprezy wyjscie ze znajomymi takie spontaniczne spontaniczne zakupy "Bo m isie cos spodobalo" W Polsce mialam staz za 790 zl. Potem moglam miec przedluzenie stazu ale ucieklam i tu mi dobrze. Pracuje w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIEA ROZDARTA 34
mieszkam z agranica codzien mam kilka meil z prosba o zalatwienie pracy, to ludzi po studiach, bez szans na ckolwiek, pisza miz e kible moga sprzatac wiec to o czyms swiadczy a 4zl na h to normlka nawet w stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierzę e 4 zł /h Ostatnio jak byłem w Poznaniu w rynku w co drugiej restauracji wisiała reklama "zatrudnimy kelnerkę /a -12 zł /h ." plus napiwki . Ale wiadomo że jest ciężko, ale bez przesady to może e jakimś miasteczku gdzie żyje 25 tyś ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokloperka
nie wrócę do Polski, bo nie chce już nigdy wegetować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryggon trudno zbudować związek, zawsze pewne cechy partnera wkurzaja a inne się podobają . Na pewno warto szukać Żeby to było takie łatwe wszystko jak 2plus 2,a tu mózg popycha w jednym kierunku, popęd w innym kierunku . Nie jest łatwo :) Czlowiek się uczy rozumieć samego siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to trudna sztuka. ale mysle , ze kiedy sie wie czego sie szuka, i ma sie w miare uporzadkowane zycie- to mozna spotkac odpowiednia osobe.a wtedy pewne cechy, ktorych sie nie zmieni mozna zaakceptowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Azjatycka gdzies pisalas ,ze do tego syfu nigdy bys nie pojechala .A teraz opowiadasz o uk .Pogubilas sie troche i jak tu takiej wierzyc????" Widac sama sie pogubilas ;) Pisalam, ze polecam UK jedynie na studia. I to wszystko. Uniwersytety maja bardzo dobre. I nigdy nie nazwalam UK "syfem". Nie uzywam tego typu slownictwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Polsce jest bardzo ciężko
Naprawdę. Dobre stawki na sprzątaniu czy na kelnerstwie czy na kasie to rzadkość. Rok temu mogłam szczerze powiedzieć-Nie jest źle! A w tym roku na prawdę jest ciężko. Ludzie w ogłoszeniach jeden po drugim zaczynają zaniżać stawki, na dodatek jeszcze tej pracy jest nie wiele. Wiem,że w Uk nie jest też kolorowo,ale czy nie sądzicie,że tam człowiek jest się w stanie utrzymać? Ma na dom,opłaty,ciuchy,kosmetyki i jedzenie? W Polsce wybierasz albo jedzenie albo kosmetyki i proste co wybierasz. To nie jest wina Polski,tylko ludzi którzy nią kierują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Polsce jest bardzo ciężko
A najlepsze są ceny które idą w górę,żywność,czynsz,bilety,tylko dlaczego nie podniosą stawek w pracy? Zamiast podnieść to zaniżają:/ to już na prawdę troszkę lepiej było rok temu. Sama teraz patrzę szukam pracy (kasa,kelnerka) ale przecież nie pójdę za 6 zł za godzine jak mi oferują? Zaczęłam rozważać wyjazd bo tutaj siedzieć nie ma sensu. Tam mam znajomych,którzy pomogą,którzy żyją dobrze. Tu bida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie jak mowicie. To przykre jest, ze nasz rodzimy kraj nie moze nam zapewn ic warunkow do zycia. Tutaj mam pelno kolezanek, ktore mowia wprost- na nastepne dziecko w Polsce nie stac by nas bylo- krotka pilka. A tutaj rodza glownie maja po dwoje. Ale znam takie, ktore maja 3- 4 i wcale nie oznacza, ze zyja na zasilkach, normalnie pracuja, jezdza autami. Po prostu- normalne zycie, nie wegetacja z dnia na dzien i ogladanie kazdej zlotowki. Moze to dziwne, ale ja sie nie umialam przyzwyczaic, ze biore z polek w sklpeie to, co chce, a nie to co musze. I dla siebie i dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takkkkkk
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ja pracuję przez agencję. raz praca jest, raz jej nie ma. W styczniu zarobiłam ok. 400 funtów, 350 funtów zapłaciłam czynszu, na zycie ( i dojazdy) zostało mi ok. 50 funtów - na miesiąc. Chodze w tej rzekomo bogatej Anglii po sklepach i tylko mogę się ślinić - bo nie kupię sobie ani warzyw, ani owocow, o kosmetykach zapomnij. I zanim ktos mnie zacznie wyzywać od nieudaczników - angielski znam i to nie problem, praca jest tylko agencyjna, na kontrakty nie ma szans, to nie te czasy, dziesiątki CV rozesłalam i osobiście zaniosłam, jestem aktywna....i d.upa. No cóż, zapewne w innym matrixie zyjecie, albo faktycznie na benefitach ciągniecie. Ja bym nie umiała, może to kwestia honoru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takkkkkk kolezanka ma kontr
kontrakt normalnie,pracuje na stale w fabryce,nie marudzi,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Polsce jest bardzo ciężko
Lilka_wodna Z tego co piszesz o ile zrozumiałam dobrze,nie mieszkasz w Polsce. Ciesz sie tutaj ciezko. Jedno dziecko jak masz to cud. Czasami az płakać sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takkkk, wiem o czym moiwsz..my tez mieszkamy w UK, mamy znajomych: malzenstwo z 1 dzieckiem, ona sprzata w weekendy w hotelu , on pracuje przez agencje, raz praca jest, raz nie ma..i jest im ciezko mimo tego ze biora jakies tam swiadczenia i oboje aktywnie szukaja pracy na etat. Ja z Polski wyjechalam 15 lat temu, najpierw mieszkalam w Holanddi a od 7 lat tutaj...teraz bardzo skomplikowala mi sie sytuacja rodzinna, zmarla moja mama a tato zostal sam w domu w Pl i wymaga opieki...najprawdopodobniej na wiosne wyjedziemy wiec do Pl, bedzie ciezko bo to mala miescia, sciana wschodnia ale czasem zycie decyduje za nas...nie zamierzamy jednak calkiem zrezygnowac z Uk, bede starala sie zalozyc tutaj jakas firme zebym mogla przez internet pracowac i nadal placic skladki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takkkkkk
Kasialudd- :) Do pozostalych - owszem, czasem ktos sie za załapuje na kontrakt i wtedy jakos ciagnie to dalej, ale.....nie każdy ma szanse na kontrakt, obecnie jest tak,że wszyscy sie wycwanili i wola dawac prace przez agencje, bo wtedy pracownika mozna zwolnic z dnia na dzień i każdy, kto tu jest i ma jakies pojęcie o realiach zycia, wie, o czym mówię. A najzabawniejsze jest to,że ktoś, kto tu nie mieszka i nie boryka się z tymi problemami zawsze wie najlepiej. Prosze tu przyjechać i wtedy się wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotkatka
Dlatego nie wroce z mezem i dziecmi bo kurs funta ciagle spada i sie nie oplaca, przelewam pieniadze bo musze ale jak tylko splace kredyt to sie wreszcie odlacze od Polski na dobre http://przelewydopolski.pl/kursy-walut/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takkkkkk
Paprotko, spamujesz. Ja na spam reaguję tak,że nigdy nie korzystam z uslug polecanych przez spamera. Nigdy. Ze strony, ktora podalas zatem nigdy nie skorzystam. I będę odradzała znajomym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaakkk a nie lepiej do tematu podejść od tyłu ? sprawdź które zawody w UK są najlepiej płatne ,wybierz ten który ci najbardziej pasuje i idź w tym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to nie tak
to jakieś bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tropical drinks
Nie wroce, bo draznia mnie ludzie w Polsce. Mamy pare dzialek budowlanych, ale po ostatnim pobycie w Polsce mamy zamiar je sprzedac w cholere I Kupic sobie cos tutaj, akurat wystarczy na maly domek letniskowy z lasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do Polski wrócę, ale często będę wyjeżdżał i nie koniecznie tam zarabiał pieniądze . Ta piękna przyroda :lasy, łąki, jeziora -ten spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcac nie chcac- wyladuje w Pl- w kazdym razie na tym etapie mojego zycia- mam tam najwiecej waznych dla mnie spraw. a zarabiac w najblizszym czasie i tak bede zagranica- ale obieram inne kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×