Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spacjah

Żółty trójkąt z wykrzyknikiem na ikonce antyvirusa AVG

Polecane posty

Gość Spacjah

Miałam 30-dniową wersję AVG Anti-Virus 2013. Kiedy licencja wygasła, pozostał wykrzyknik na ikonie antywirusa po prawej stronie paska zadań. Nie ma możliwości otwarcia programu, gdyż wyskakuje, zaczernione okno z widocznymi napisami:" licencja wygasła" , "zakup licencję", "kup teraz", "masz już licencję, aktywuj teraz". U góry okienka na malutkim czerwonym pasku pisze - błąd licencji. Chcę zwykły program antywirusowy, jaki miałam przed wersją licencyjną. Pierwszy raz mam AVG, przy innych antywirusach nigdy nie miałam takich problemów z licencjami próbnymi. Wszystko automatyzowało się samo. Teraz nie wiem, na ile antyvirus spełnia swoje zadanie: jeśli klikam aktualizuj teraz, zaczyna się aktualizować i pojawia się komunikat: "obecna wersja jest aktualna". Ale to tylko dotyczy ikonki na pasku zadań, bo otwarcie okna dużego jest niemożliwe, j/w napisałam wszystko jest zaczernione, oprócz KUP TERAZ! Plisss, pomocy, bo mnie zwija i rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipikasza
Musisz kliknac na panel sterowania, potem klik na programy od/instaluj, nastepnie poszukaj tego programu AVG, kliknij i wybierz odinstaluj. Uzywam AVG + tej samej firmy disk doctor (TuneUp) i jestem zadowolona, zwlaszcza z TuneUp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek_AVG.pl
Uruchom z panel sterowania -> Dodaj/usuń programy (lub programy i funkcje) proces odinstalowywania AVG. Na pytanie kreatora czy chcesz zmienić wersję programu na darmową zaznacz tą opcję i kontynuuj. Po kilku minutach proces się zakończy i zostanie na komputerze działająca wersja bezpłatna AVG Free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×