Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marysia79

Posciel

Polecane posty

Gość Marysia79

Hej Kobietki, zamówiłam ostatnio 2 komplety pościeli z www.poscielowy.pl i powiem Wam, że jestem z niej bardzo zadowolona. A Wy kupujecie pościel przez internet? Cenie sobie wysoką jakość wyroby, a ta satyna z bawłną jest cudowna w dotyku no i zachęcił mnie produkt polski. Zamawiałyście coś kiedyś z tego sklepu? Czytałam kiedyś wątki na temat tego sklepu i widziałam pozytywne opinie, póki co ja tez jestem pozytywnie nastawiona do tego sklepu. Zobaczymy co będzie dalej. Jezeli ktoras z Was miala dylemat z posciela, badz jest wymagajaca to moze spokojnie zamowic posciel z tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia44
mam wyprzedażówke z ikei - starczy na jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia79
Też kupowałam pościel z IKEI jednak po praniu kolor już nie był taki sam i jest bardzo sztywna, ale to chyba zależy od gustu, ja np. bardzo cenię sobie jakość, wole więcej zapłacić, ale pozwolić sobie na spokojny sen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poscielowa
Ten sklep karnisz.net w porównianiu pościelowy.pl w ogole nie ma w ofercie jakiś kompletów pościeli. Same kołdry. Ja zamówiłam w poniedziałek pościel z www.poscielowy.pl i przesyłkę już miałam w środę w domku, póki co jestem zadowolona, sama jestem zwolenniczką robienia zakupów przez internet i najprawdopodobniej sklep ten ma nową klientkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość rzeczy kupuję przez net, pościel też, ale wyjątkowo polecę wam prześcieradła z Lidla, kupiłam jedno i cholernie żałuję, normalnie z łóżka się nie chce wychodzić ;) nie pamiętam dokładnej nazwy, ale było z włóknami polarowymi zdaje się, mam nadzieję, że jeszcze je kiedyś wstawią do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×