Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ryjóweczka

Jak zdobyć wymarzoną suknię ślubną tanim kosztem? RATUNKU!

Polecane posty

Może krótki z koronką będę miała, ale właśnie w takim stylu jak w linku. Długie są za drogie. Jest to welon hiszpański:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o Kraków to dobrze szyje ta krawcowa (ja nie szyłam, ale znajoma u niej szyła i była zadowolona) - http://pracowniakami.pl/ Mogę Ci też podać namiary na krawcową od strony Chrzanowa, ale nie wiem czy by Ci to pasowało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Lipcowa - koszt materiału na taki długi welon (5 metrów) to w hurtowni tkanin ślubnych koszt w granicach 50 złotych. Do tego koronka też jakieś 50 złotych. Plus robocizna. Góra 150-200 złotych, bo wypytywałam już;) W salonach ślubnych zapomnij o welonach, ceny przerażają. Welon za 1000 złotych? Śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna776 --> wiesz co zauważyłam dziwną zależność. Jeśli coś ma etykietę "ślubne" to jest to 3 razy droższe:-) W takim razie nie kupię welonu w salonie:-) Może znajdę krawcową która mi go uszyje za połowę ceny lub kupię w Internecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do suszonaroza Dzięki ogromne za linka:) Jak możesz to proszę o namiary tez od strony chrzanowa:) Z tamtych okolic jest mój Luby, więc damy radę jak cos z przymiarkami itp:) pozdrawiam Lipcowa- jaka droga suknia. O mamo!!! ja chcę dac maksymalnie 2 tysiaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek, jak chcesz wiedzieć ile Cie wyjdzie za suknie to wyślij jej maila ze zdjęciem sukni, a ona Ci wyceni :) Jeśli chodzi o tą drugą to mogę Ci podać namiary, ale tylko na prywatną wiadomość, bo to osoba prywatna mająca swoją firmę w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek, jak chcesz wiedzieć ile Cie wyjdzie za suknie to wyślij jej maila ze zdjęciem sukni, a ona Ci wyceni :) Jeśli chodzi o tą drugą to mogę Ci podać namiary, ale tylko na prywatną wiadomość, bo to osoba prywatna mająca swoją firmę w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek, jak chcesz wiedzieć, ile będzie Cię kosztowała suknia o tej krawcowej to wyślij jej maila ze zdjęciem, a ona Ci poda cenę ;) Jeśli chodzi o tą drugą krawcową to mogę Ci podać namiary jedynie na priv, bo to pani która ma w domu swoją pracownie, więc nie będę publicznie pisać. A jeśli byś chciała kupić, a nie szyć za małe pieniądze to polecam salon Vaness w Trzebinii i w Chrzanowie na ul. Krakowskiej, max 1.5 tys. ostatnio widziałam suknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek, jak chcesz wiedzieć, ile będzie Cię kosztowała suknia o tej krawcowej to wyślij jej maila ze zdjęciem, a ona Ci poda cenę ;) Jeśli chodzi o tą drugą krawcową to mogę Ci podać namiary jedynie na priv, bo to pani która ma w domu swoją pracownie, więc nie będę publicznie pisać. A jeśli byś chciała kupić, a nie szyć za małe pieniądze to polecam salon Vaness w Trzebinii i w Chrzanowie na ul. Krakowskiej, max 1.5 tys. ostatnio widziałam suknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Lipcowa. - no własnie, ten nieszczęsny przedrostek "ślubny"... Gdzieś czytałam, że dziewczyna chciała kupić bukiet na ślub. Podała kwiaciarce jakie kwiaty, ta liczy, przykładowo: goździk 7 razy 2 złote, tulipan 5 razy 3 złote... A to będzie ślubny czy zwykły? - Ślubny.. - No to jak ślubny to 200 złotych:P Ja też marzę o takim długim welonie, więc dam sobie uszyć:) Każda krawcowa powinna sobie z nim dać radę, a cena 1/5 tego, co w salonie ślubnym. Naprawdę warto pochodzić, popytać, zainwestować trochę czasu, a ile pieniędzy się zaoszczędzi;) Aniołku - to Twój dzień, my nie możemy wybrać Ci sukienki, bo to Ty masz być najpiękniejsza w tym dniu i dobrze się czuć:) Usiądź, zastanów się w jakich fasonach dobrze wyglądasz, jaką masz figurę, jak zatuszować mankamenty, a pokazać atuty:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku myślę, że powinna podobać Ci się sukienka z tego teledysku: http://www.youtube.com/watch?v=e-lJO72f5Wo Ja to oglądałam ze 100 razy i nie mogę się napatrzeć:-) Wzruszający... Chciałam suknię za max 2500zł, a wyszło jak wyszło. Na szczęście po oddaniu jej do salonu oddadzą mi 1140zł:-) Albo sprzedam ją komuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Lipcowa> o matko, popłakałam się ze wzruszenia... znowu. Ja ostatnio ciągle się wzruszam, aż boję się, że na własnym ślubie będę wiecznie zapłakana. Świetne zdjęcia wyjdą, nie ma co:P Aniołku - mnie osobiście bardzo podoba się ta sukienka : http://www.zankyou.pl/g/the-vintage-wedding-dress-company-suknie-slubne-2013#!/image/12 Ta druga kolekcja, którą podałaś, jakaś taka babcina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie "hartuję się" oglądając takiego typu filmiki żeby nie płakać na ślubie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam misz masz w łebku i tak pewnie nie obejdzie się bez mierzenia, tylko, że ja takich modeli nie widziałam w salonach:P Ech dobrze, że mam jeszcze dużo czasu.....i nie muszę się stresować:) Zdjęcia wstępnych modeli wysłałam, ale wiem, że najlepiej byłoby je wszystkie poprzymierzać, ale w Polsce raczej takich modeli nie znajdę...Pozostaje liczyć na dobra krawcową i Jej umiejętności:D Ta druga kolekcja tez mi się podoba- właśnie te staromodne klimaty i koronki.. Ech, ale pewnie skutecznie ostudzi moje zapędy cena:P Pozdrawiam Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna776 znam te stronę, ale boje się zamawiać przez neta bez przymiarki, stąd mój pomysł na krawcową. Zresztą może się okazać, przecież, że wcale nie pasuje mi ten wymarzony model, dlatego mam kilka opcji:) Czas pokaże:) DZIĘKUJĘ, ŻE SZUKAŁAŚ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nie ma sprawy, ale u krawcowej też nie przymierzysz, dopiero po uszyciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłabym również prosić o namiary krawcowej z okolic Chrzanowa? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja suknia slubna bedzie najladniejsza na calym swiecie wymarzona a bedzie wygladala tak 2 czesciowa gotset albo prosty albo w ksztalcie serca na dole gorsetu bedzie ladna organza przyszyta ze slicznym wzorkiem do tego spodnica tez cala z organy i na dole po prawej i lewej stronie bedxie tez wzorek ten sam co na goesecie i bedzie drapowana ta organza takze będzie to wygladalo znacznie ladniej niz opisuje a tyl b spodnicy bedzie prosty bez żadnych trenow to jest jedna propozycja sukni mojem wymarzonej a druga to 2 czesciowa tez z organzy gorset tez z serca albo prosty na dole tez organza ale z dekoracja cekincek za to spodnica będzie inna tez z organzy ale podpinana ta ogrganza i w miejsce tych podpiec będą cekinki tyl spodnicy tez bedzie prosty a wieccie ze te suknie sa zaje........ste bo jedna z nich miala moja kuzynka z ktora nie mam juz kontaktu to w razie jak będę chciala sobie uszyc taką jak ona miala dokladnie taka samo to nie bedzie wiedziala o tym bo nie zaprosze jej haha a druga suknia ta z cekinami to miala kolezanka ktorej rowniez nie zaprosze hehe takze juz mam suknie swoje wymarzone gotowe do uszycia za darmo a sxyc mi bedzie sasiadka u ktorejj zaplace tylkhehe takze ja rozumiecie ja ja ja bede miala najpiekniejsza i najwspanialsza suknie slubna a te wasze suknie jak cztam to sa oblesne zalosne bleeeeeee jajies proste, albo od kolan rozszezane, lub z trenami tern to zawsze klopot idzie mloda do kosciola i jej swiadkowie nsdeptuja i sie cala suknie drze do gaci haha i jeszcze wiele innych wiesniackich sytuscji z trenami takze uwazam ze najlepsze suknie slubne sa bez treny rozkloszowane a najlepsze suknie to te ktore ja opisuje noje beda wygladac przepieknie a jeszcze to tego długi welon i reszta dodatkow cudnie i rozumecie to ja ja będę najpiekniejsza panna mloda na calym swiecie oczywiscie mozecie sobie tylko wobrazac moje przecudowne suknie ale co innego wobraznia co innego zobaczyc ja na zyeo i dlatego wam nie wstawie linku do tych sukni żeby ktorejs sie nie spodobaly a uwiezcie mi sa naprawde cod miod malina hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martach
Sprawdź na http://www.sukniesplendor.pl/. Duży wybór naprawdę nietuzinkowych wzorów. Ja jestem dość wybredną osobą szukałam czegoś naprawdę niezwykłego i tam znalazłam. Za 1000zł kupiłam fahną suknie z dobrego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 20.10.13 g17.09--->hehe ale za to bedziesz najbardziej zalosna panna mloda w tej twojej beznadziejnej szmacie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest duza promocja na suknie slubne w Pasażu Weneckim na Długiej w Krakowie. Garnitury i cala reszta dodatkow tez tam sa. Polecam. https://www.facebook.com/pages/Pasa%C5%BC-Wenecki-Galeria-Mody-Slubnej-I-Wizytowej/289618821059960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz tutaj zerknąć, nie jest drogo www.magdalena.olsztyn.pl i na pewno cos wybierzesz, ja tu kupowalam, moja siostra i moja przyjaciolka, takze masz potwierdzenie faktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj tutaj www.todoslubu.pl suknie ślubne sprzedają już mężatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×