Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sedirka

Co na stres?

Polecane posty

Gość gość
Szczerze napiszę, że nie czytałam wypowiedzi wcześniejszych. Ja brałam bardzo mocne tab tisercin itp. było mi po nich tragicznie... ale od niedawna biorę nervoton - w składzie nie ma nic specjalnego. Myślałam, że to bubel. Piszę by brać po 1 tab dziennie. ja biorę po 2 i jest mi o wiele lepiej. Nie otumania, mam dobry humor, zero nerwów... Aż sama się dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybki spacer, solidne sprzątanie mieszkania, seks:), joga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczkaa1
Jesli chodzi o stres w szkole - to ja sie nauczylam z nim walczyc, ale nie do konca. Nadal mam problem z wystapieniami przed cala klasa. Zazywam wtedy Forstres i jakos daje rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całeczka
niestety ale stres towarzyszy nam każdego dnia, z resztą stres to już podobno choroba XXI wieku, dotyczy większości z Nas. Ale dobrze jest radzić sobie ze stresem, najlepiej walczyć z nim suplementami diety bo je można stosować przez dłuższy czas, ja ostatnio łykałam nervomix control, byłam w tracie zmiany pracy więc stresu miałam po uszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dość stresującą pracę. Czasami biorę Nervomix i szybko mnie uspokaja. Nie jestem zamroczona i jestem w stanie wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się ziołowe tabletki nervomix to naprawdę dobra opcja na stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten nervomix naprawdę taki skuteczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Tak. Ale musisz go dobrać odpowiednio do potrzeb np. jeśli z powodu nerwów nie możesz spać to wersja "Sen", a jeśli masz problemy z koncentracją i potrzebujesz wyciszyć się w pracy, ale nie chcesz być senna to dobry jest "Control",

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka58
Kiedyś brałam tabletki na uspokojenie i biegałam po lekarzach. Aż któregoś dnia siadłam do kompa i trafiłam na stronkę electro.pl I na poprawę nastroju kupiłam sobie nową lodówkę. Stara i tak była na wykończeniu. A ja dziwnym trafem się uspokoiłam. Nie pamiętam kto, ale już dawno ktoś stwierdził, że nic tak nie uspakaja kobiety jak zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem świeżo po kuracji tym suplementem http://hepatica.pl/produkty/ashwaghanda/ już po kilku tygodniach widziałam że lepiej się czuję, mam więcej energii i ochoty do dziąlania. sprawdzone i mówię piątka z plusem dla tego suplementu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam PAKIET antySTRES z fittherapy.pl. Pełen relaks! Cudowne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zwracać uwagę na skład. Nie ma co od razu brać jakiejś strasznej chemii. Ale do naturalnych rzeczy też sporo osób się zraża, że nieskuteczne. No ale po prostu np. melisa znacznie lepiej działa napar tej z ogródka niż tej sproszkowanej w tabletkach – co w sumie zabija jej działanie. Natomiast ja trafiłam w końcu na kapsułki Nastres zawierające mieszankę ajurwedyjskich ziół bardzo bezpiecznych dla organizmu i po prostu dających świetny efekt – a bez skutków ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meliska, tabletki ziołowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo „stres” budzi niepokój, ponieważ sytuacje stresowe wyzwalają w nas przykre napięcie, wymagają dodatkowych (obok codziennych), nierutynowych form aktywności i zabiegów. Zarówno potoczne obserwacje, jak i badania naukowe wskazują na to, że ludzie w sytuacji stresowej stosują rozmaite środki zaradcze, różnie usiłują pomóc sobie rozwiązać stojący przed nimi problem. Ta różnorodność wynika między innymi z istoty samych kłopotów, z jakimi przychodzi się borykać. Łatwo sobie wyobrazić, że inaczej zareaguje uczeń wobec kolegi, który jest powodem napięcia emocjonalnego, emocjonalnego inaczej, gdy powodem jest nauczyciel. Inną przyczyną wielości sposobów radzenia sobie ze stresem jest to, że ludzie różnią się usposobieniem, cechami charakteru i osobowości, dotychczasowym doświadczeniem życiowym. Można powiedzieć, że sposobów radzenia sobie ze stresem jest tyle ilu ludzi. Najczęściej wyodrębnia się trzy strategie działania: skoncentrowane na problemie (na zadaniu), skoncentrowane na własnych emocjach, skoncentrowane na unikaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem osobą, która dosyć często się stresuje. Jakaś napięta sytuacja w pracy, czy w życiu osobistym i niestety nie czuję się zbyt dobrze - stres, rozdrażnienie... Ale przyznaję, że odkąd zaczęłam stosować suplement diety Doppelherz aktiv Na uspokojenie to zauważyłam sporą poprawę. Przede wszystkim jestem spokojniejsza, sytuacje stresowe nie działają na mnie tak jak wcześniej, poza tym mam lepsze samopoczucie. Jestem zdania, że w codziennym życiu bardzo trudno jest uniknąć sytuacji stresowych - a to jak będziemy radzić sobie ze stresem zależy od nas samych. To nie sam stres, ale nasza reakcja na niego jest tym, co sprawia, że czujemy się smutni, przygnębieni i zestresowani. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Bąk
Jeśli chodzi o stres i suplementy na dłuższą metę najskuteczniejsza jest Rhodiola, która zabezpiecza przed stresem i zmiesza zmęczenie. Na "teraz" najlepsza jest Teanina (aminokwas zawarty w zielonej herbacie. Nie mylić z Teiną czyli Kofeiną xP), która uspakaja i pozwala na wejście w spokojniejszy stan. Ułatwia też madytację i zmiejsza właśnie stres. To sprawia że z suplementów dostępnych na polskim rynku najskuteczniejszym jest nRise (www.nootro.pl) mimo iż sprzedawany jest jako suplement na koncentrację i pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam depresję po rozstaniu z chłopakiem. Nic nie miało dla nie sensu. Zostawił mnie miesiąc przed ślubem. Nie potrafiłam go znienawidzić bo go kochałam, a później gdy okazało się ile kasy na to wesele i to nie mojej, a naszych rodziców. Byłam tym załamana i najgorsze było to, że cała rodzina nie widziała w tym jego winy tylko twierdziła, że to na pewno ze mną coś jest nie tak. Pozbierała mnie do kupy moja przyjaciółka i czasem też na sen brałam Nervomix by móc zasnąć i na cała szczecie pomogło . Nie wyobrażam sobie bym mogła znów zaufać jakiemuś facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiop
nie ma co leków kupować, lepiej jakiś suplement, ziołowy a skuteczny. Na wyciszenie, ukojenie nerwów, coś takiego znalazłam ostatnio szukając na koncentracje i wyciszenie http://www.uniquella.com/pl/m15/ , robią kapsułki na zamówienie, podajemy dane oraz to na co chcemy by kapsułka wpływała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labika8
W takim przypadku warto zgłosić się do terapeuty. Tylko tak pozbędziemy się problemów. Nie warto leczyć się na własna rękę. Tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa jest świetna klinika, która ma dobrych terapeutów. Warto tam sobie zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antystresowo świetnie działa żywa sól magnezowa. Ja sobie ją kupiłam, dodaje się ją do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrixa
Tylko odpowiednia terapia może pomóc. Tutaj http://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa/ są namiary na świetnych specjalistów z Kliniki Psychomedic, do których można się zapisać online. Na stronie jest bowiem dostępny kalendarz, dzięki któremu przez całą dobę można dokonać rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo cenne informacje na temat stresu - polecam przeczytać: eco-supplements.com/pl/zdrowie-i-uroda/pokonac-stres/. Jest też o problemach ze spaniem i tremie spowodowanych stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten Stabliss działa? Wszyscy chwalą ale jak jest na prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam grać i powiem że według mnie dobrym rozwiązaniem problemu było by kupienie sobie konsoli do gier i pogranie nawet ze znajomymi. Fajne konsole w dobrych cenach są na konsoleigry.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spacer, spokojne miejsce w mieszkaniu mnie bardzo relaksuje pobyt w salonie. Na szczecie mam fajnie wyposażone mieszkanie moja koleżanka - specjalistka od wnętrz pokazała nam sklep meblarski milemaison z bogatą ofertą w tego typu stylu. Mi przypadła do gustu seria Belldeco. Uwielbiam spoglądać na mój salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×