Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedszkolaczek

Kiedy zapisać do przedszkola?

Polecane posty

Gość przedszkolaczek

Moje dziecko ma 20 miesiecy, i chcę aby od września 2014 roku chodzilo do przedszkola państwowego imoje pytanie brzmi kiedy je zapisać, żeby miało gwarantowane przyjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedszkolaczek
aha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie, pierwszeństwo mają dzieci, których oboje rodzice pracuję, a potem te, które wychowywane są przez jednego rodzica. U nas np. zapisy na wrzesień 2013 zaczynają się 1 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goonies
zapisy zaczynaja sie w lutym badz marcu( w zaleznosci od miasta) tego roku ktorego dotyczyc bedzie kolejny rok szkolny czyli w lutym 2013 zapisujesz na rok szkolny 2013/2014 nie ma mozliwosci zapisac sie rok wczesniej pierwszenstwo maja dzieci kontynuujace nauke w placowce,dzieci samotnych rodzicow, dzieci majace rodzenstwo w danej placowce, dzieci z niepelnosprawnoscia, dzieci rodzicow pracujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a.adgdgkntja
Dzieci z niepelnosprawnoscia maja pierwszenstwo w MASOWYM przedszkolu?pierwsze slysze,nie mam nic przeciwko,wrecz przeciwnie,moje dziecko ma orzeczenie i sadzilam ze do masowego bedzie problem sie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia oliwci.w
A jak to jest jak chce zapisac dziecko do przedszkola w innym miescie niz mieszkamy? Czyli jak chce od wrzesnia br musze juz o tym myslec? Jeszcze tak sie zastanawiam czy w przedszkolu tez sa wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A można zapisać w ogóle dziecko do przedszkola publicznego w miejscowości w której się nie jest zameldowanym? Bo mi się wydaje, że nie. Wiem, że kiedyś było głośno bo ludzie z wiosek tymczasowo meldowali się po rodzinie w mieście, żeby tylko miejsce w przedszkolu mieć. Ale nie znam się do końca bo moje jeszcze nie przedszkolne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia oliwci.w
No wlasnie ja tez nie wiem. Tak by nam pasowalo bo przedszkole w sasiednim miescie mam po drodze do pracy a to w naszym miescie jest calkiem w inna strone. Musze sie chyba tam przejechac i dopytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasssiiiiaaaa
do państwowego nie przyjmują takich maluchów. Dziecko w tym roku musi kończyć 3 lata aby w ogóle ci papiery przyjęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My zapisaliśmy dziecko w wieku 3 lat, ale wiadomo jest to kwestia bardzo indywidualna. Jeżeli szukacie dobrej i sprawdzonej placówki w Warszawie to serdecznie polecamy wam Tequestę, grupki są dosyć małe, dzieciaki mogą wybierać pomiędzy zajęciami dodatkowymi, ogólnie placówka jest bardzo nowoczesna i bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×