Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

jestem- i tu i tam i pisze jeszcze na innym watku od kilku dni z dwoma ciekawymi osobami- skacze jak pchelka- cud ze mi sie nie myli nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś propozycje na smaczną kolację ? do mnie przyjeżdża moja sis i będzie robić devolaje , jeszcze je devolaji nie jadłam :) ona dopiero zaczyna swoją przygodę z kuchnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje to nie za bardzo- my z reguly robimy sobie tosty-rozne warianty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to i tak srednio raz w tygodniu, nie jadamy raczej wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie.... chociaz do 14.30 siedzialam tak jakwstala, mialam pol godziny na sprzatanie domu i obiad, teraz juz jest ok. Chyba kupimy wieksze mieszkanie tuz obok, moj byl ogladac, 200 metrow od naszego aktualnego, 2 pokoje, na II pietrze... ale balkon bedzie wychodzil na balokon malego taty, bedziemy sasiadami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle Ci joanna linka do oferty, cena jest mniejsza o 5 tys. Mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to sasiedztwo.... :O facet zostawia meble tez, jest stolarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i tak mieszkacie blisko siebie, więc jeśli bedzie jeszcze bliżej to nie ma już różnicy :) a jednak zawsze to większe mikeszkanko i wszędzie blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upami :D moj jedzie jutro na szkolenie 300 km stad, juz ma nerwy na mysl o podrozy....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam marudzisz :) :) :) grunt ze wieksze , a moze on sie wyprowadzi na większe gdzie indziej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że będziemy tu pisać, każda pisała, że będzie ignorować anitkę i już jej nic nie pisać i co ? znowu to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze aby sie wyprowadzil, a nie mam ochoty patrzec na niego, nie po to go zostawilam aby ogladac jego gebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Boona jeśli mieszkanie jest warte swojej ceny, to mimo wszystko skusiłabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona jesli mieszkanie jest tak blisko bylego nie pakowala bym sie w to. Juz wczesniej pisalas, ze Twoj maz mowi ze czasem ma wrazenie, ze jest was troje. Asia pisalam u A napisze i tu nie rob tego sernika bez sera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie- i dlatego nie chce- a poza tym- maly bedzie np. u taty i z balkonu bedzie mi machal albo na odwrot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona źle przeczytałam - zamiast małego taty wyszło mi mojego taty. Moje niedopatrzenie, sorki. W takim razie z pewnością nie brałabym tego mieszkania, z tego wynika że i tak za blisko niego mieszkasz. Lepiej poszukajcie czegoś większego, ale dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaraczek dzięki za info o tym "serniku". Chaiałam zrobic w sobotę, a tak to poszukam czegos innego. Gotować nie lubię, ale piec nawet, nawet. Tylko jakoś piekarnika nie mogę wyczuć i ciasta mi z lekka przypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tej chwili mamy do siebie dwa bloki.... ok, dziewczyny ja uciekam juz bo moj rano wstaje wczesniej i juz zarzadzil "nocleg" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ta kafe mnie rozwala :/ Myślałam, ze nikt tu nic nie pisze a oczywiście nie wyświetlało mi postów. Dopiero jak teraz napisałam to się pokazały. Mogliby coś z tym wreszcie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×