Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

przepraszam że nie podam nazwy firmy ale nie mogę, pracuję w dużym skrócie w call center :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha oczywiście rozumiem :) tak się zapytałam , bo piszesz , zę w pracy jesz obiady :) a co do patelni ? znasz się ? miałam ceramiczną i się wkurzyłam bo smażyłam dziś placki i strasznie przywierały , mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wydawało mi się że był Twój post o patelni, a teraz go nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest bar można zamówić, nie jem zawsze w pracy ale zdarza mi się, szczególnie jak jest coś co lubię a wiem że w domu nie będę miała czasu/ chęci zrobić post o patelni wrócił ale nie pomogę, kompletnie się nie znam, moje patelnie koło tefala w sklepie nie leżę :) nie jestem tak zaawansowana kulinarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :).Tutaj możemy spokojnie popisać bo odnośnie Anity to mi ręce i nie tylko opadły ;).Masakra!Tak żałowałam tej dziewczyny,naprawdę chciałam pomóc-nawet Tomkowi ostatnio mówiłam,że moglibyśmy pójść do tego mojego kumpla(adwokata)i jakoś Anitę z nim(chociażby mailowo)skontaktować.A tu się okazuje,że ona perfidnie każdego okłamywała i nadal twierdzi,że nie...Niech sobie wraca do niego.Normalnie aż mnie nosi. Ja dziś na kolację zrobiłam sobie sałatkę brokułową-uwielbiam a dawno nie robiłam.Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi - brokuły i jajka? Bo ja tą uwielbiam nie biorę Anity na 100% poważnie dlatego nie jestem rozczarowana czy zaskoczona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio z kakao przerzuciłam się na kawę inkę i chyba wolę ją - zawsze przypomina mi lato u babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi inka dzieciństwo kiedy tego nie lubiłam a teraz uwielbiam :) przewaznie pijemy do kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja również :).Ostatnio nawet już mi się nie chciało tam pisać.Tylko kłótnie i głupie teksty Anity.No ale już koniec. Tak-brokuły,jajka na twardo i ser żółty tarty(ja sobie go dodaję)+sosik czosnkowy.Mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co do patelni mi nie pomożecie ? może jurto zrobię te roladki z kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brokułów nigdy nie jadłam z masłem i bułką - tak tylko kalafior, z brokuła robię sałatkę właśnie z jajkiem i majonezem, lub z marchewką i kalafiorem na parze - z takich warzyw mrożonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych warzyw z pary czasem robiłam sos czosnkowy ale muszę Teqi spróbować Twojej wersji sałatki - sos zamiast majonezu i ser żółty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pierwszego tylko 2 miesiące :( drugiego niecałe 7 miesięcy :) trzeciego 22 miesiące :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi-polecam :) Ja sobie jutro planuję kupić parówki i na obiad sobie zrobię w cieście albo zawijane w naleśnikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi ja robię w naleśnikach , wcześniej smaruję naleśik ketchupem układam wzdłuż parówkę, kawałek ogórka korniszonego , sera, paprykę, zawijam i obtaczam w jajku i bułce tartej i smażę , pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo je faktycznie szybko i w wielu wariantach można zrobić; ja nie mogę się przekonać do tych jedynek z serem bo mi ten ser cieknący przeszkadza - wiem takie są ale nie mogę :) mój pies uwielbia parówki, nie je żadnego "psiego jedzenia" - czasem trochę suchego, z wędliną różnie ale parówki zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna-ja właśnie bardzo podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×