Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Kolorowych snów Boona :) Ja jutro mam "Dzień Trolla" ;).Nie mam planów,pewnie T.przyjdzie i coś wymyśli.Póki co kuruję się aby w poniedziałek dać radę w pracy już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
Ja też uciekam. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) ale się załamałam :( :( :( miałam taki piękny ciepły blond, teraz mam popielaty chłodny kolor, który mi kompletnie nie pasuje :( :( już wczoraj nie chciało mi się wchodzić na kafeterię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, joanna na szczęście kolor możesz szybko zmienić, ja od kilku lat farbowałam włosy u fryzjera, zwykle miałam jasny blond z jakimiś pasemkami, ale zwykle efekt mi się nie podobał, w listopadzie nie miałam czasu żeby iść do fryzjera więc pierwszy raz od baardzo dawna postanowiłam kupić jakąś farbę - wybór jest ogromny ale akurat w promocji była loreala mousse, kupiłam nr 70 bo co do koloru nie mogłam się zdecydować. Mąż mi ją nałożył bez problemu, nawet nie bawił się żeby najpierw odrosty a później resztę, okazało się że wyszedł właśnie taki ciemny popielaty blond, ale każdy kto mnie zobaczył mówił że wyszedł super kolor i bardzo mi pasuje (mi też się podoba). Od tego czasu już 3 razy farbował mi mąż włosy, w sumie to kolor jest bardzo zbliżony do mojego naturalnego tak że nawet odrostów bardzo nie widać, farbuję bo włosy jednak wyglądają inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) muszę je pofarbować, bo nie wytrzymam :( nie chciałam popielatych , bo mi nie pasuje :( tylko nie wiem , czy kupić farbę z amoniakiem ? bo słyszałam , że na rozjaśniane farba bez amoniaku nie przyjmie :( a nie chce ich już tak molestowć, bo i tak się teraz łamią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci nie podpowiem, nie farbowałam sama od dawna, a teraz mam ciemniejsze niż zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ty chyba niedawno robiłas włosy jakoś co ? Mogłas tylko odrosty zrobić, nie całą głowę:-) może właśnie jakąś farbę kup, tylko następne farbowanie to duże przeciążenie dla włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
Cześć Dziewczyny. Ja jutro mam wizytę u fryzjera i też chcę zmienić kolor. chciałabym właśnie jakiś ciemny blond, ale sama nie wiem..... Joanna - moja siostra się kiedyś tak urządziła. Wróciła do fryzjera i poprawiła kolor. Fryzjerka mówiła, że zastosuje jakąś delikatniejszą farbę i jeszcze maskę na włosy. Nie było tak tragicznie. Dodam, że najpierw siostra próbowała ratować włosy sama. I wynik był taki, że miała 2 kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dziś jecie na obiad? ja mam udka i zastanawiam się co z nimi zrobić, może z frytkownicy, tylko nie wiem z czego panierkę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest fabra bez amoniaku allegro.pl/loreal-zestaw-richesse-farba-dia-light-rewelator-i2907616606.html i chyba taką sobie zamówię :) tylko za nim dojdzie to będę się męczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi gęste naleśnikowe ciasto i płatki mocno pokruszone i do frytkownicy :) pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam o cieście do piersi kurczaka, a na ciasto gęste dasz przepis? z płatków zrobić taki wiór czy tylko trochę połamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki kolor jak ta kobitka w długich włosach , taki sam :( i jest za chłodny dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Asiu współczuję,że kolor niedopasowany.Pamiętam kiedyś jak koleżanka miała mi zrobić pasemka jasny brąz(miałam wtedy prawie czarne włosy) a wyszedł jeden,wielki placek na czubku głowy jakby krowa zostawiła placek ;).Byłam załamana,więc poleciała po inną farbą i było okey.Ja zawsze staram się wybierać farby bez amoniaku i jakoś nie widzę różnicy ale specjalistką nie jestem :).Na Twoim miejscu objechałabym fryzjerkę i poprosiła o z zmianę koloru(reklamacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Teqi , ale fryzjerka robiła mi u siebie w domu , taka fucha, więc głupio składać reklamacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad chcę wypróbować muffinki z żółtym serem,szynką i papryką,chociaż T.mówił,że mnie wyciągnie na miasto coś zjeść bo chce gdzieś pojechać ze mną i ma to być niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie to chyba zwyczajnie kupiłabym inną farbę i już.Szkoda by mi było babeczki,która dorabia sobie w domu.A nie możesz w sklepie normalnie kupić i nałożyć sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
A ja jednak zostane w domu. I chyba czeka mnie "Dzień trolla" - widzisz Teqi co za zmiana :) Od rana się wkurzam i już straciłam ochotę na wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kupię inną i będę mieć św spokój :) :) :) ja dziś na obiad pieczone piersi i zapiekanka makaronowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka-Dobry,dobry :) Kolczykowo- nie denerwuj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze wegetarianka jakbys byla :-). mam kilk przepisow, jak bys chciala... kocur wlasnie wyjechal do szpitala, jutro ma operacje na serce/sercu. kociaki na yt siedza a tesciu gazete czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×