Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Trzymamy kciuki za pana Kocura w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagrozilam mu, ze jak mi wykreci numer i ducha wyzionie, to go wlasnymi dlonmi z piekla wyciagne... ale prawde powiedziawszy to mam pietra. w koncu to operacja na sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się,że się boisz.Będzie dobrze.Trzymam mocno kciuki aby wszystko się udało🌼.Przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaxx
Witajcie w niedziele:) Jak samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaxx
Kolczykowo ja też będę jutro robić kolor tylko ze ja sama bo ja jestem fryzjerką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
ja tam nie umiem sobie farby położyć....a jest jakaś różnica między farbami z salonu a tymi ze sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaxx
Według mnie nie ma różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) joanna moze kolor sie wyplucze? albo szamponetka cos probuj dzialac nie wiem co ci poradzic ja kiedys mialam balejaz blond i za kazdym razem kombunowalam z odcieniami, ale mialam fajnego fryzjera znajomego:-) teazmam jeden kolor oststanio bodajze farbowalam na cynamonowy braz a o dziwo wyszedl baaardzo ciemny jednakze mi sie podobal, teraz mam zakupiona czekoladowy braz, ale musze cos z wlosami wymyslic mam teaz dlugosc za lopatki. A co na obiad robilyscie dziewczyny? Ja dzisiaj miesko z sosem ziemniaki i buraczki wczoraj tagliatelel i pieczony dorsz na szpinaku z zapieczonym sosem smietanowym z salatka z pomidorow. Wczoraj wieczorkiem posiedzielismy troszke i za duzo wypilam, pije raz na ruski rok doslownie ale wcsoraj za bardoz mnie ponioslo:-P azwstyd sie przyznac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznica jest to oczywiste... Moj kolega mowil ze firmy oferujace produkty do salonow fryzjerskich i do sklepow maja rozna jakosc, tak samo z szamponam itd SAMA tz mam porownanie po koloryzacji,profesjonalny,i farbami, jak i po koloryzacji farba z drogerii. Kiedys skusilam sie na fryzjersk szmapon marki goldwell bodajze i z tej sa,ej serii odzywke, jednorazowy zakup wychodzimdrogomale naprawde bardzo wydajny szampon i odzywka, i w przeliczeniu kupujac np 5 opkaowam szamponu prawi wychodzilo tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas obiad je sie wieczorem, wiec bedzie makaron z sosem pieczarkowym i boczkiem. kocura nie ma to troche poposcimy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaxx
U mnie rosół ,kotlety surówka frytki a na deser babeczki z nadzieniem truskawkowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
u mnie pesto i makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) lalalove nie wypłucze się bo ja rozjaśniałam :( i jestem załamana:( miałam taki ładby balejaż , a teraz popielate :( a najgorsze to, że są miękkie i się bardzo łamią :( znalazłam już stronkę na allegro i kupię farbę kwasową na całe włosy , mam już dość balejażu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, cichutko tu dziś, ja ostatecznie zrobiłam udka z piekarnika, w zwykłej panierce żeby było szybciej. Podziwiam Was dziewczyny że macie chęci przygotowywać te wszystkie dania, ja często robię takie żeby jak najmniej czasu spędzić w kuchni :) i jak najmniej zmywać po jedzeniu :) czasem mam tylko takie napady że cały dzień gotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-D ja mam zmywarke ... ale gotuje wtedy gdy mam czas :-)a ze czlowiek jeszcze pracuje to juz roznie bywa z tym gotowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje i czasu mam niby dużo teoretycznie haha przy dzieciach to różnie bywa z tym gotowaniem, nie raz też byle coś na szybko wykombinować :) chciałabym sobie umieć planować sobie obiady chociaż na pół tygodnia, ale nie potrafię, bo jak już coś sobie wymyślę i tak ktoś mi zmieni plany , więc po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często sobie myślę że jak bym nie pracowała to bym gotowała codzień bo to lubię ale po pracy czy w weekend lubię tak zaplanować czas żeby obowiązki domowe zajmowały nam jak najmniej czasu a żebyśmy mogli obejrzeć film/ zagrać w coś czy porozmawiać. A nawet jak sobie ustalę jakiś plan gotowania to później zobaczę/ czy przeczytam o jakimś daniu które muszę jak najszybciej spróbować i plan gotowania staje się nie aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka ja z niecierpliwością czekam na remont naszej kuchni - zmywarka jest pierwszą pozycją na liście sprzętów do nabycia, no może na drugim, po kuchence :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
Ja mam to szczęście, że gotuje moja druga połowa :) i robi to obłędnie. Ja tylko sprzątam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
No i ciasto piekę ja. Partner tylko karpatkę na specjalne okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczykowo ja niestety nawet jak mój mąż gotuje to muszę mu towarzyszy i pomagać, pamiętam jak później kończyłam pracę a on miał zrobić wątróbkę którą uwielbia, 8 razypowtarzałam co ma robić krok po kroku, on powtarzał po mnie, jak wróciłam i nałożył obiad to sam się zorientował że jest trochę 'inna' niż moja - to była zupa? pasta? coś waątróbkowegodobrego na nadzienie ale nie wątróbka: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam sobie nowej torby, musi być duża - taka listonoszka:) moż macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę/ sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×