Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

komedia ja nie twierdzę że nimi nie byłam, ale już prywatnie pisałam boonie , że ja podszywałam się pod już pomarańczowe nicki , bo jak już jakiś wymyśliłam to kazało mi wpisywać hasło , więc robiłam podszywki podszywek :) a że nie umiem być taka przebiegła to i tak wychodziło, że to ja :) ale zawsze to były ostatnie posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje się okropnie. Wymiotowalam rano i ciągle mi źle. Przy pierwszej córce też tak miałam, przy synku czułam się bardzo dobrze. Mam dziś męża w domu, wogóle ma wziąć wolne żeby zająć się nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - odniosę się do Twojego wpisu z 14:10 i wcześniejszych zresztą też - na tamtym topiku nie ja pisałam o Twoim koncie na FB - a czy w to wierzysz czy nie, to wyłącznie Twoja sprawa. Napisałam Ci, że nie zamierzam z Tobą więcej wojować i się tego trzymam. A odnośnie wpisu Twojego z 14:10 - nie mam ochoty "walić" żadnych elaboratów na Twoją cześć (joannę zostawię sobie na później:P) - lubić cię też nie lubię, ale budzisz jakąś sympatię. Może to solidarność terytorialna? Twoje ostatnie zaczepne posty powiedzmy spłynęły po mnie jak po kaczce, nie będę się do nich odnosić. Jeżeli ktokolwiek kiedykolwiek będzie zaczepiał Cię na pomarańczowo, czarno, albo pod jakimkolwiek innym kolorem, to na pewno nie będę to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelka dobrze, że jest ten kochany mąż , a ty się dzielnie trzymasz :) a synuś jak przyjął wieść o siostrze ? x a wiecie jeszcze jedno dlaczego jak coś się zaczyna dziać na topiku czy tu , czy na anitki to zaraz kochana psióła się znajduje i wypisuje swoje elaboraty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna0709 - nie judź! komediaaa nie jest moją koleżanką, aczkolwiek jest sympatyczną osobą i chyba najmniej stronniczą z was wszystkich. Co do dzisiejszego "gówna" jak nazwała to wasza teqi, to radzę cofnąć się do dzisiejszego poranka i poczytać kto zaczął pierwszy. a najbardziej z twoich ostatnich wpisów podoba mi si ten z 13:16, że nawet mężczyźni tutaj zaglądają. Ja tutaj widzę tylko jednego, namolnego, zdziadziałego, 60-letniego pana z kompleksami wieku starczego, który z pewnością już mężczyzną nie jest i żadnych innych mężczyzn nie stwierdzam. Akronim woli anitkę od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna0709 - poczytaj sobie swoje wpisy od kilku dni - 90 % to żarcie, a pozostałe to judzenie i wypisywanie bzdur na mój temat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mały to w kwietniu będzie miał dwa latka, więc tak jeszcze nie rozumie , że będzie miał siostrę hehe :) ciekawa jestem jak zareaguje, bo to nasze oczko w głowie a tutaj będzie musiał się tym dzielić z Kornelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mały to w kwietniu będzie miał dwa latka, więc tak jeszcze nie rozumie , że będzie miał siostrę hehe :) ciekawa jestem jak zareaguje, bo to nasze oczko w głowie a tutaj będzie musiał się tym dzielić z Kornelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam u znajomej i robiła ciasteczka z cista francuskiego , były pyszne, dziś tez muszę takie zrobić:) próbowałyście tzw uszy ? chyba u bartkowskich możne je kupić , są pyszne i słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś akcja protestacyjna haha syn , że nie może pojechać do dziadków chodzi cały czas w piżamie :) :) mam nadzieję, że tylko takie akcje mnie czekają na przyszłość :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny używała któras z Was odżywki takiej co w biedronie czasem można spotkać ? Nazywa się Diplona, koleżanka kupiła sobie i mi też przyniosła, i muszę wam powiedzieć, że jest cholernie tania i cholernie dobra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka.....ja uzywalam do wlosow farbowanych i potwierdzam, jest swietna. Szkoda tylko, ze pojawia sie raz na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skończy się mój balsam to nie omieszkam wypróbować tej z biedronki :) a mój cały czas protestuje :) :) i pytam się go czy zamierza w tej samej piżamie spać to odpowiedział , że nie wie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona jest w biedronie czasem ale nie jest produkowana typowo dla niej:) czasem po prostu można ja spotkać, do tego jest dużą i starcza na długo. Za ta cenę to naprawdę jest świetny zakup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj kupilam sobie sol do kapieli w Biedronce, ta w plastikowej butelce o zapachu lotosu i beznadzieja.... ale szampon przeciwlupiezowy od nich jest super, ten mietowy :) a co GOT to stanelam w polowie ksiazki, czekam na serial, a to hehe jest swietne :D http://www.voila.pl/027/m9c7h/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiastum jest fajny, ale fajniejsza muzyka :) ktos jeszcze oglada ten serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro jedziemy pojezdzic, bo tydzien temu nie jezdzilam, bawilam sie z malym.... moj razno pojechal na zajecia bo dostal wczoraj smsa ze zapraszaja, no bo I zjad, a tu lipa- zajecia dopiero za 2 tyg. bo wysylaja smsy z automatu. Tak wiec jutro mozemy pojechac sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kupie w Czechach taki sok do wody, maja bardzo smaczny z jakies tam firmy, ostatnio mialam truskawka z wanilia i byla pyszna. dzisiaj caly dzien padal u mnie snieg a teraz deszcz, tragedia. W sobote ma byc 16 stopni :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze masz, że możesz pojeździć na nartach :) wyobraź sobie, że mój najstarszy dziś cały dzień w piżamach :) akcja protestacyjna :) przetrwałam:) on też :) kupiłam zapiekanki i już mi wybaczył hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no zaczyna sie, musisz przebolec akcje protestacyjne :D asia, jakbym miala z 10 km dalej do stoku to nie wiem czy bysmy jezdzili, a w sumie blisko w miare jest no i nie jezdzimy tam caly rok, tylko zima :D no chyba ze na rowery :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ja nie pamiętam jak jeździ się na rowerze hah poważnie !! jeździłam z chłopakami a właściwie troszkę pojechałam i zeszłam z roweru hahah mój jeździł a ja za nimi z wózkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×