Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

trzeba mieć naprawdę nasrane we łbie , żeby takie rzeczy robić, niszczyć pamięć JPII , w głowie się nie mieści !! ale tu na kafe też by taki haker się przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba byc hakerem aby cos takiego zrobic, wystarczylo ze przeslal im na meila keylogera (ukrytego np. w pliku jpg) i mieli pozamiatane. Tez mialam kiedys taki program u siebie, widzisz jak na dloni co bylo robione na kompie, z haslami i wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie, ale tego rodzaju programy sa do sciagniecia, ale co i jak dalej to nie wiem :P wiem jak wyglada po uruchomieniu przez "administratora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś w galerii i kupiłam sobie w carry czapkę :) jeszcze zimno jest :) i bluzeczkę ze ściągaczami wzdłuż bluzki i czarnymi zamszowymi naszytymi kwiatkami za 25,00 zamiast 119zł :) a kosztowała na pewno tyle , bo przed wyprzedażą mi się podobała i czekałam na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi siwy , ciemny siwy :) była tez taka żółta , ale już taka ładna nie była :) kurcze, jeszcze są wyprzedaże :) a kasa dopiero 1 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys latalam strasznie po sklepach (choroba jakas?) teraz nauczylam sie nie tyle oszczedzac ale ODMAWIAC sobie, moj to nie ma umiaru, ide z nim a on-kup sobie to, w tym Ci byloby slicznie itp itd, chociaz nie powiem- tak ogolnie jest bardzo oszczedny. Dlatego jak juz cos sobie upatrze to ide z nim hehehe :P i tak mi kupi :D ale staram sie unikac wypadow do centr handlowych, galeri. I tak z reguly laze w dresie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś sobie odmawiałam , teraz chyba na złość latam po galeriach :) nie żartuję, ale lubię sobie coś czasem kupić, a te 25zł za bluzkę dobrej jakości to nie pieniądz :) a lubię ciuchy z Carry :) ale kupuje tam tylko na wyprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie ma chyba Carry, uciekam spac bo wczesnie wstajemy, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) chwila wolnego przy kawce :) mąż z dziećmi w kościółku ja w domku zostałam chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.A ja mam taka cisze od piatku w domu że szok!Młoda z ojcem u tesciowej-jutro ich dopiero odbieram,najstarszy u ojca,a my z mlodym sami.Ale starszy bedzie już po obiedzie to juz bedzie weselej.Eh czasem ta moja trojca daje w kosc,ale bez nich byloby do dupy to życi.Dobra rosołek zjadłam to ide kawke sobie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co bywałam na wielu forach,ale z takim syfem sie jesze nie spotkałam.Joanna zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) niektórzy lubią się w nim taplać :) to jest moje pierwsze forum, weszłam tu przez znajomą :) ja też dziś rosołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa noga
Witam:) Co do odżywki Diplona z Biedronki to uzywam. Jest super - włosy się łatwo rozczesują, są miekkie i leciutkie. Raczej nie odżywia, ale przecież od tego są maski :) I jest baaaardzo wydajna - ja mam tę do farbowanych włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze sie w koncu wziasc za siebie-poczawszy od badan poprzez ogolny wyglad.tzn włosy mi okropnie wypadaja,łupież mam okropny i niczym sie go pozbyc nie moge,strasznie mi sie skora wysuszyła,na twarzy to juz masakra.hmm może cos doradzicie?boona pisałas że twoj zgłupiał bo na stare lata poszedł do szkoły-a ile ma lat?jesli moge spytac?bo ja tez zglupiałam i ide od wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wczesniej tez wlosy garsciami wypadaly, mialam blada, sucha cere, bylam wiecznie zmeczona i doslownie wszystko robilam z musu. Zrobilam badania krwi okazalo sie za mam niedoczynnosc tarczycy. Teraz jestem na euhoryxie i jest o niebo lepiej. Nigdy nie jest za pozno na szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede w biedronie to nie omieszkam kupic ta odzywke, a niech mi ktos powie czy ona jest do splukiwania mi te nie do splukiwania strasznie obciazaja wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy niedzieli :) Jak juz mowa o tej odżywce z Biedronki to też polecam mam do farbowanych i fajna :) Mi tez tak włoski wypadały odkad zaczelam je rozjaśniać i najlepsze co może byc to własnorecznie robiona odzywka z żółtka olejku rycynowego i nafty kosmetycznej. Polecam :)Joanna zdrówka życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wogole głupia jestem bo Ja strasznie nie lubie lekarzy i ostatnio jak byłam bo czułam sie masakrycznie to zaczeli mi choroby wynajdywac i tyle mnie widzieli,i tez pamietam że lekarka mowila cos o tarczycy.pamietam jak bylam mała to mama robila mi taka maske na włosy z żołtka i rycyny,ale włosy miałam sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a tu jak cichutko :) dziewczyny czy wy ustalacie sobie plan obiadowy na cały tydzień ? ja tak dziś myślałam , żeby sobie spisać całotygodniowy plan, ale u mnie to nie wypali :( bo co rusz mam na co innego ochotę :) nie lubię trzymać się wyznaczonego toru :) z jednej strony szkoda, bo w ten sposób można przemyśleć wydatki i trzymać się listy zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja właśnie przyszłam :) kiedyś o tym myślałam :) ale u mnie też się nie uda, nie gotuję codzień, i najczęściej danego dnia wymyślam na co mam ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mimi :) kiedyś próbowałam gotować wg mojej bratowej :) tzn kupuję w pon całego kurczaka i gotuję na udkach i skrzydełkach duży gar rosołu :) czyli w pn rosół :) tylko który chłop naje się samym rosołem :) we wt obiera te ugotowane udka i skrzydełka i robi z nich potrawkę z ryżem :) nie każdy lubi ryż :) na trzeci dzień ponoć robi z tego rosołku jak jej zostanie pomidorową :( zostaje jeszcze porcja rosołowa i pierś :) ale na ich małą rodzinkę to taki kurczak może i starczy na cały tydzień, na moją to raptem dwa obiady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój stwierdził, że mam gotować wg własnej weny i nie patrzeć na innych :) bo chodzi głodny :) wytrzymaliśmy do potrawki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam też tak, że nie lubię jeść tego samego wkoło, najczęściej robię max na 2 dni, a jeszcze lepiej jak zjemy tego samego dnia, chociaż wtedy trzeba każdego dnia szykować coś nowego x czasem w jakiś gazetach były takie zaplanowane obiady, ale nie tylko kurczak, bardziej chodziło o to, że to co zostanie z obiadu w poniedziałek można dodać do wtorkowego itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 4 obiady w tygodniu mam raczej zaplanowane, ale to ze wzgledu na fakt, ze do sklepu ponad 2km i w nim drogo, a po drugie pracuje zawodowo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×