Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Teść i mój dziadek mają w czwartek imieniny :) jaki prezent można kupić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, moze jakis alkohol? w ladnym opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w styczniu teść miał urodziny i kupiliśmy mu wesky , nie wiem jak to się pisze , ale wiadomo o jaki trunek chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn dziś rozwalił kozaki :( muszę jechać do galerii i kupić mu jakieś cieplejsze buty , ale już nie kozaki, bo się nie opłaca :) takie za kostkę półbuciki :) mam nadzieję że coś znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi podaj adres pomaranczko , jak sie domagasz dla kogos to z tej dobroci wysle ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co kupilas? zaczelam ogladac nowy serial historyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast chemicznej, powinnas isc na historie, zapisz sie tez. Nie kupilam bylam w copernikusie i nic mi sie nie podobalo, jutro znowu pojade do plazy. W sumie to nie wiem czy sie oplaca, ale musze cos wykombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitka sie pytala o Ciebie, martwila sie. Ja uciekam juz dzisiaj papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Gdy zobaczyłam Boonę na innym temacie to postanowiłam zajrzeć na nasz topik i widzę,że się już sytuacja ładnie uspokoiła,więc nadal mogę pisać :).Stęskniłam się za wami babeczki ale musiałam odpocząć od tych ciągłym wrednych wymian zdań.Na szczęście cisza tu już i spokój 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no narescie :) a ja dzisiaj musze odpoczac ogolnie od komp i internetu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Teqi jesteś :) cieszymy się :) wczoraj moja znajoma miała sprawę rozwodową , złożyła papiery i rozpad małżeństwa z wyłącznej winy męża , na tej pierwszej sprawie byli tylko jego świadkowie. Tak ją teściowa oczerniła, że sędzina w pewnym momencie powiedziała, dlaczego wiedziała o takiej sytuacji w domu synowej i nie zawiadomiła żadnych służb publicznych np MOPR:( sędzina przesłuchiwała ją ponoć ponad godzinę i na koniec wyszło, że wszystko zmyśliła :) :) :) następna sprawa za 3 miesiące :( szok jakie długie terminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu-niestety czasami właśnie te sprawy rozwodowe ciągną się i ciągną.Najważniejsze,że się wyjaśniło,że teściowa nazmyślała :).Boona super fotki z nart-ja niestety nie jeżdżę.W sumie to z tymi moimi nogami pewnie nawet i tak bym nie mogła :(.Za to w piątek wyciągam Tomka na lodowisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż od kiku lat się śmieje ze mnie , kiedyś właśnie wyciągnęłam go na łyżwy. Nigdy nie jeździł i nie umiał , ja od najmłodszych lat śmigałam. Śmieje się z tego , że chciałam mu zaimponować i się wywaliłam kilka razy , a on wcale :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak i nie, ogladam cos.... :) a co? steskniona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociak mial wczoraj planowana i udana operacje. a poniewaz zaden wlos na glowie, nie mysli inaczej, dlatego okupuje szpitalna kozetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej tego nie da sie nazwac, bo spac na tym czyms sie nie da... podejrzewam, ze te kozetki tak sa skonstruowane, by rodzic czuwal a nie spal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo malo tylko 2. A lekarz pewnie ns innym odziale. Kurcze jak ja nie lubie pisac z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz jest na pogotowiu, a oddzial to raczej obserwacyjny, zreszta bardzo duzo rodzicow z dziecmi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z was poranne ptaszki. Witam :) JMnie raczej nie bedzie do poniedzialku na kaffe, chyba ze wieczorem zajrze na chwile, dzisiaj np. ide z molodym po przedszkolu na tance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×