Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Ja dziś chodzę zamulona jakaś,szaro na dworze i mokro.Na jutro znów zapowiadali niższą temperaturę.Zaraz wychodzę bo jedziemy z T.do kina i na kolację :).Miłego wieczoru Kobietki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też już szaro buro i zapowiadają powrót zimy :( :( płakać się chce :( Teqi miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj to mam w ogole jakis koszmarny dzien- wstalam pozno przez co mam wrazenie ze dzien mi uciekl, i tez jest pochmurnie, ale nie pada poki co. Takie ciagle uczucie jakby ciszy przed burza :O Teqi- milego wieczoru.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jakoś siły, czekam na wiosnę, może energii więcej będę miała bo ostatnio wracam do domu i padam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robiłam, tak jak kiedyś pisałam uwielbiam zapiekane ziemniaki ale przekładam mięsem mielonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe :) kiedys ogladalam fajny program jak to jest ze niektore skladniki zupelnie do siebie na pierwszy rzut oka nie pasujace doskonale sie komponuja w trakcie jedzenia- i tam bylo wlasnie chyba o czekoladzie i kapuscie (ale nie jestem na 100% pewna). I tam badali specjalnymi przyrzadami tzw.piki, jak byly zblizone to znaczy ze bedzie dobre takie polaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HuszuAszur
bozia nas kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jestem na 241 stronie , małe opóźnienie , bo robiłam kolację dzieciaki chcieli jajeczniczkę :) ale nigdy nie szukałam takich stron ,są ciekawe warto zaglądać od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak ze zdjęciem produktu lepsze bo wiesz o co konkretnie chodzi b:) a tu tylko nazwa i firma, czasem niewiele mówi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozna w necie wyszukac jak komus zalezy, chodzi o to ze nam sie wydaje ze skoro jestemy w UE to wszystko co lezy w sklepie musi miec atesty itp, a tymczasem jest zupelnie inaczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapewne te rzeczy u chińczyków , teraz w naszym mieście pootwierali kilka nawet w centrach handlowych sa już chińskie sklepy i pewne tam jest dużo nie dozwolonych produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 26 stronie jest zakazany epapieros :( mój go niedawno palił !!!!!! zamawiałam mu z allegro , jego kumpel miał i sobie chwalił !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam na obiadek robicie? U mnie ziemniaczki z koperkiem, sznycle i marchewka z groszkiem :) niestety nie mogę sama chodzić na zakupy, ciągle źle się czuje , mój Tomek wczoraj kupił mi sukienkę na ta imprezę osiemnastkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo... boona fajny ten Twoj balkonik, taki kolorowy:-) Moja mama ma hopla na punkcie kwiatow, najpierw sieje w malych doniczkach a potem przesadza takie male sadzonki i wiesza, ustawia itd itp potem ktps kto musi podlewac sie nachodzic musi heehe:-) ale ladnie to wyglada nie powiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Co robicie na obiad i jakie plany z okazji Dnia Kobiet? :).Ja dzisiaj robię roladki z kurczaka,frytki i surówka z kapusty pekińskiej.Później wychodzimy gdzieś z Tomkiem ale nie chciał powiedzieć co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjjjjjjjjjjj
Teqi ten twoj Tomek ma już 18-letniego syna? Jest po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×