Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość hahahahaha hihijihihih i huk
Nudna juz jestes. Zmien juz plyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi:( Serio:( To nie jest dobre miejsce w tym momencie na wyrzucenie z siebie żalu i złości, ale jeżeli byłoby Ci lepiej, to mimo wszystko pisz dalej:( Co się stało? Czy były wcześniej jakieś obawy, że takie zdarzenie może mieć miejsce? Pomimo wcześniejszych walk, szczerze Ci współczuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubugbhuhub
to przykre butelka wspolczuje ! trzymaj się jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. A żyć musisz. Masz jeszcze syna, który tego wszystkiego nie rozumie, a dla niego akurat jesteś najważniejsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w glowie milion mysli na minute. Obwiniam sie o wszystko,ze nie potrafie urodzic zdrowego dziecka. Pokoj gotowy a mojej kornelki nie bedzie. W tym miejscu konczy sie ten etap. Nie chce wiecej dzieci, moj maz wzial wolne, jest ciagle przy mnie ale ja tak nie umiem. Mowi, ze jest wiele sposobow innych,ze adopcja. Mam dom, pieniadze, mam wszystko oprocz TEGO SZCZESCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana tak mi przykro. Zadne slowa nie pomoga ale jestesmy przy tobie. Kornelia bedzie waszym aniolem strozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poryczałam się Butelko...Bardzo mi przykro :(:( Nie ma takich słów,które pewnie Cię teraz pocieszą,więc mocno Cię przytulam tak bez zbędnych słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelko ja coprawda jestem tutaj nowa, wspolczuje Tobie z calego serca i wiem bardzo dobrze co czujesz, ja stracilam 4 dzieci , w 2 miesiacu 2woje z nich , w 5 miesiacu 1 i w 3 miesiacu 4 , wiem dobrze jaki to bol, jak bardzo serce peka, jakie straszne mysli do glowy przychodza i co wtedy sie czuje, gdy traci sie czastke siebie. Ale uwierz mi bol przejdzie, potrzeba tylko czasu, teraz pewnie jestes zla, zrozpaczona i bezradna z tego wszystkiego, ja tez taka bylam, miesiacami nie wychodzilam z domu , plakalam na widok kobiety z dzieckiem i tych ktore byly w ciazy, nawet lykalam tabletki myslac , ze tym sposobem jesli odejde,,,,,,, jesli mnie poprostu nie bedzie bol zniknie, ale nie tedy droga, pamietaj Ty masz jeszcze dziecko i masz dla kogo zyc, musisz byc silna i wytrwala dla tego ktore juz masz. Pamietaj zycie ma dla nas droge ktora musimy isc i pokonywac przeszkody na ktore napotykamy, i pamietaj na koncu drogi zawsze jest ten cel ktory mamy osiagnac. Daj sobie czas i pamietaj mysl teraz o tym dziecku ktore masz ono takze bardzo cie potrzebuje. Z czasem bol stanie sie mniejszy, choc pamiec pozostanie na zawsze:) Przesylam ci wirtualne usciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
ooo usunela wpadke no prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo hhhhhhh
Boze jaka jestem genialna najpierw napisze a potem usune.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
sama non top powtarzasz o dzieciakach , wez juz aska skoncz nie udalo ci sie i juz jak wiele innych razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennifer aniston
14:17 [zgłoś do usunięcia] joanna0709 joanna0709@tlen.pl'; To ty udowodnij ze jestem zla matka i zglos to do mopsu, wyrazisz tym swoja dobra wole i dobroc dla moich dzieci. Badz ta pozytywna postacia ktora martwi sie o druga osobe na tym swiecie. Pokaz te zfjecia i wpisy. Ja bede sobie na nich czekac. Chyba nie tak z gruszki ni z pietruszki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj butelko, teraz zadne slowa nie pomoga ci byc w lepszej formie , ale jak pisalam czas ci pomoze. Ja wiem jak bylo ze mna, ja nie mam problemu z zajsciem w ciaze, mam wielki problem ja utrzymac, lekarze rozkladaja rece a bylam juz chyba u 30 i zaden nie potrafi pomoc. Z pierwszymi bliznietami bylo najgorzej, najciezszy czas dla mnie, kilka miesiecy mam wyrwane z zycia, ale wtedy maz pomogl sie podniesc, dawal sily i nadzieje na pozniej, caly czas trzyma mnie ta mysl czy nie sprobowac raz jeszcze, ale strata czworga dzieci zostawia wielki bol w sercu, serce podpowiada ze jeszcze nie jestem spelniona kobieta, ale strach czy sie uda donosic odstrasza mnie ciagle. Srednio co kilka dni snie o dzieciach o tym , ze jestem matka, pozniej pobudka i rozczaowanie. ehhh Zycie czase,m potrafi dobic az do samego dna........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, butelko strasznie Ci współczuję i wiem co czujesz, wiem też że słowa na ten moment może nie koniecznie pomogą ale myślę że nie przesadzę jak napiszę że wszyscy jesteśmy z Tobą, masz dla kogo żyć i musisz się trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka chyba obydwie sie zle zrozumialysmy heheh , ja to napisalam w sensie zartu hehe. tak masz racje wedlug innych jestem juz dinozaurem. Moge spytac ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka szkoda..,.,
a po co maja kupować????? pojebana jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×