Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Nudno? Ja się dobrze bawię. A tobie widać się cosik zacięło i nie nadążasz. Rozumiem. resztę powklejam kiedy indziej:P Aśka wpadaj częściej wieczorami - idę potem spać w doskonałym humorze:D Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem kiedy ci się pomysły skończą hahahah wkleisz wszystko i potem od nowa hahahhahaha to matka twoja też miała problemy ? bo chyba normalnie cię nie urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro już pewnie tych linków nie będzie - Aśka jeszcze dzisiaj je pozgłasza do usunięcia, ale nic to - jutro powtórzymy seans, jak dzisiaj ktoś nie zdąży przeczytać - zapraszam jutro ponownie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazuj dalej jaka wredna jesteś , tylko jak widać twoim pozostałym nickom się to podoba :) :) :) :) może na początku by się każdemu podobało, ale po pewnym czasie to jest już śmieszne :) :) tyle miesięcy i ci się jeszcze nie znudziło :) ale poczekamy ja stą nie odejdę , choćbyś nie wiem co robiła :) także kochaniutka do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - co znaczy "też miała problemy"? Co oznacza w tym przypadku słowo "też"? Czyżbyś swoje bachory TEŻ rodziła w jakiś "nienormalny" sposób?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to wiem że dla ciebie moje dzieci to bachory !!!!!! też porobiłam screny całych stron a nie jak ty uryweczków dla potrzeby hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
aska jestes pizgnieta inne niki pisza w tej samej minucie co taka sobie ale ty slepa jestes albo ten wielki nochal zaslania ci slepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pokaż chociaż jeden. Ty umiesz robić tylko dzieci i to po pijaku a nie screeny. Nawet nie wiesz co to jest. To trochę tak jak pisałaś że masz linka do moich danych na FB:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja pisze tylko z mojego czarnego nicka :) i nie wstydzę się tego co piszę !! ja mam czyściutkie sumienie a ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
masz pindo teraz ciagle jestem taka sobie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka - pijacki bełkot zaczynasz prezentować. Ja na dzisiaj kończę. Może jutro po trzeźwemu zaczniesz rozmowę od nowa na innym poziomie:P Zakoduj sobie, że jutro jestem w pracy, a potem zajmuję się mężem i dzieckiem do wieczora. Więc jak coś do mnie masz, to zajrzyj wieczorem, a nie tak jak dzisiaj nadajesz od rana tak, że muszę sobie w pracy przerwę robić, aby ci odpisać:P Idź już spać i ochłoń, bo żebyś jakiegoś wylewu od nadmiaru wrażeń nie zaliczyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teqi - hamuj moja droga, bo ja cię od kurew nie wyzywam jak z jednego łóżka do drugiego w parę dni przeskakujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
oooj to sie zaczyna ciekawie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo hhhhhhhh - nie będzie już więcej nic ciekawego, bo zaraz idę spać:P Nie wiem jakim prawem Teqi uważa, że może mnie wyzywać. Ja też tak potrafię! Stfu... Spodobało mi się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
ja jeszcze pobede bo niestety nocke mam hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak ciekawe kiedy przeskoczyłam komuś do łóżka???.Słucham Cię,kiedy?Nie napisałam,że jesteś...tylko napisałam,że się tak zachowujecie i nie tylko Ty.A to różnica.Uważajcie bo jad Wam już po stopach ścieka.No ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi jakby ktos wyxywal twoja rodzine i non stop wklejal twoje posty, wymysla rozne historie , mysle ze tez bys sie bronila. Ja nie wyzywam nikogo, tym bardziej rodziny. Wykorzystala tagedie zeby znowu mi dolozyc. Ja chce normalnie tu pisac i sie staram ale sa bardzo zaeistni ludzie. Pamietam jak fan cie obrazal reagowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale pieknie dzis:) Prawdziwa wiosna :) Teqi nie wchodz w dyskusje bo nie warto :) Asia musze sie do czegos przyznac, moja kuzynka szukala zaproszen na komunie córci i pokazalam Twoje i sie zakochala:) chyba ukradnie pomysl hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×