Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Ja to jakos boje sie tak sama farbowac wlosków hehe jednak glowy nie ukryjesz:) ale piekny dzien byl, az czlowiekowi chce sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aśka! Ja dzisiaj tylko na chwilę, aby ci powiedzieć, że ponieważ znowu zgłosiłaś do usunięcia moje posty, które wczoraj do ciebie cały wieczór pisałam, a zostawiłaś jedynie tylko te które są dla ciebie wygodne, ja od dzisiaj zaczynam robić dokładnie to samo - ponieważ twoje posty na tym topiku są dla mnie niewygodne, drażnią mnie i są podszyte hipokryzją - zgłosiłam wszystkie po kolei do usunięcia. I mam prośbę do przychylnych mi pomarańczek - zróbcie proszę to samo - zgłoście wszystkie posty Aśki po kolei jak leci do usunięcia. Niech się sama przekona, jaka to fajna zabawa, jak się naprodukuje, a potem ktoś wywali ją na zbity pysk z jej własnego topiku. Będę ten zabieg powtarzała w stosunku do wszystkich twoich postów, aż do skutku. Nie liczę, że ktoś mnie od razu posłucha, ale może akurat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi ten pierwszy przepis z serem wydaję mi się lepszy i ten zrobię w tygodniu, może jutro bo akurat mam jeszcze pieczarki :) dziś bułeczek nie piekę, idę za godz do kumpeli :) ale jak zrobię dam znać jak mi wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść butelka :) jak się dziś czujesz? dobrze, że Twój mąż wziął wolne, wsparcie jest potrzebne. Potrzyma za rękę i przede wszystkim nie jesteś sama :) tu też masz wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampa rampa
Ja cały ten durny temat zgłosiła bym do usunięcia a co po niektórym dożywotniego bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. U mnie nie ma teraz slonca ale mam nadzieje, ze wyjdzie. Jest 13 stopni. Wczoraj wracalam pozno od znajomej i bylo w nocy cieplo. W koncu jest wiosna. Wloski wyszly ladnie troche ciemne,ale chyba to sie jeszcze splucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z trzech ;)
taka-sobie-ja: odnosnie Twojej prosby o zglaszanie postow aski do usuniecia :) prosze bardzo, dla mnie to przyjemnosc ja zglosic, bo to zaklamane psychiczne babsko nadajace sie do leczenia w zakladzie zamknietym, tyle jadu i zawisci to w zyciu nie widzialam w jednej osobie ale co sie dziwic gruba aska ma gdzie to pomiescic. dla wyjasnienia jestem jedna z 'trzech cytryn' aska juz tam pokazala ze jest jak chorągiewka, gdzie wiatr powieje tam ona leci... Gdy wszyscy byli za nami w slynnej aferze Loreline ona rowniez byla za niami a gdy ludzie zaczeli po nas jezdzic i wyciagac jakies brudy rowniez aska to robila... ten topik powstal chwile po ucichnieciu afery, sledze go od poczatku z malymi przerwami bo pracuje i powiem jedno dobrze ze tu jestes bo to co aska odwala wola o pomste do nieba. zajrze wieczorem bo musze leciec do pracy. BTW wybacz mi brak pl znakow, interpunkcji (gdzie trzeba) i duzych liter ale schna mi paznokcie i pisze szybko by nie uszkodzic :) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX a co do Ciebie aska Ty tepa locho, jak mozna wstawiac nagie foty dziecka do sieci okraszone takimi debilnymi podpisami i komentarzami?? Ty wiesz zasciankowy lbie ze w sieci nic nie ginie? Twoje dziecko kiedys napluje Ci w twarz za to. wrzucac takie foty do sieci a potem sie zalic ze chlop chleje a jak ma nie chlac majac przy boku taka babe jak Ty?! tylko sie nalomotac mu zostalo i isc spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj styl az razi taka sobie ja , mowisz topik ozyl a ciebie sciska. Dziewczyny poznaly juz twoj jeden nick hesses czy jakos tam, tylko ty pasujesz do pisania o in vitro. Hihi ale cie sciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asia i jaki kolorek wyszedł ?:) odwazna jestes , ze tak farbujesz na wlaśną ręke :) ja jakoś zaufania do tych farb nie mam... Kurde było pięknie, a dziś juz leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no wlasnie u mnie tez pada. A kolorek super. Chce zrobic te buleczki w koncu mam dzis troszke czasu wiec sie pobawie. I dam znac czy wyszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kochana widać że już nie masz co ze sobą zrobić i ze swoją frustracją :-P Już zdążyłaś prawie wszystkich powyzywać :-P nawet Teqi. jaką ty musisz mieć depresje :) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennifer aniston
ale Ty masz nudne zycie, 30 lat, młoda babka, zamiast cieszyć sie zyciem to gnije w domu od rana do wieczora. Nawet z mezem nigdzie nie wychodzisz. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd to wiesz kochana ? jak widze ty też gnijesz tu swoje 4 literki więc rozumiem pijesz też do siebie :) :) to jest świetne że ktoś na kogoś pisze a nie spojrzy że właśnie tak samo robi :) piszę w każdej minucie na necie więc chyba pod tym względem piszesz że siedzę :) może powinnaś jakimś wróżbitą zostać !! nie złą kaskę byś miała :) pomyśl nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsyllaa
A co niby robisz asia? Raz na ruski rok wyrwiesz sie do kolezanki jak akurat maz nie jest pijany i moze zajac sie dziecmi A tak gdzie chodzicie? Po podworku? Aska swoja frustracje wyladowujesz tutaj. Smiutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka skoro urodziłaś się w 1981r, to masz nawet 32. Ktoś cię z grzeczności odmłodzić chciał, ale skoro sprostowałaś skwapliwie to ja sprecyzuję, bo mam dokładniejsze dane;) A dodatkowo - właśnie wróciłam z dlegacji. Pamiętasz z czym się miał wiązać mój wyjazd?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna0709 nie odzywam się od dłuższego czasu, ale śledzę ten temat i wg mnie powinnaś zgłosić na Policję stalking. To co wyprawia taka-sobie-ja coraz bardziej wygląda na manię prześladowczą. Skoro wyśledziła Cię na "fejsie" to może się okazać, że niedługo z netu przeniesie się do rzeczywistego życia. Zgłoś to póki nie jest za późno; chroń dzieci, bo może się to źle skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie kazdy obczaail
Tu aske na fb.dane sa publiczne wiec mozemy ja komentowac :D mam adwokata w rodzinie i nie lamiemy prawa ;P To ze aska mnie wkurwia to rowniez mam prawo mowic a zdjecia ma upubliczniobe.aske powinno sie na policje zglsoci.nie martw sie takasobieja :D dobre.stalkin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do caloksztaltu dyskusji - daje sobie reke uciac Asia ze jakbys nie reagowala na zadne wpisy to by nie bylo tutaj tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta niewazne. Dziewczyny zapomnialam o jednej rzeczy biorac kota- o balkonie. 4 pietro i musze osiatkowac caly balkon. Mialam juz kota na 4 pietrze i mi raz spadl. Na szczescie zatrzymal sie na doniczkach sasiadki z parteru. A tu nie mam takiej sasiadki. Wiec czekamy na zamowione siatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowy przypływw
boona siatki nic nie dadzą bo kot i tak wskakuje na barierkę :P Mój sobie przeskakuje z naszego balkonu na balkon sąsiada i tak łazi wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×