Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

już w sumie taki mały nie jest , ale zapewne nie da rady dużo wchodzić :) zobaczymy, na razie jest to pierwsze miejsce na liście wakacyjnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - a w Strzelińcu byłaś? Tam od biedy i wózkiem pojeździsz, a i mini park dinozaurów niedaleko. Chyba że wysoko mierzysz i w Tatry od razu cię ciągnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
aska pojedzie ale do dupy no chyba ze ja zasponsorujecie. 5 osob na wczasy, zaden nie pracuje a ona planuje urlop. Oczywiscie na 2 tygodnie ucichnie, albo bedzie niby z kawiarenek hotelowych wam zdawac relacje z przecudownych wczasow za friko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapac sie tez mozna, ale my akurat robilismy postoje w takich miejscach ze z dusza na ramieniu wchodzilam do wody. Bez obuwia do plywania sie nie obejdzie. A z tym lowieniem to tez tak super nie jest bo tam nas wlasnie zlapal facet ktory normalnie obok byl na kocu z dziecmi, plywal z nimi. Jak juz sie zbierali to podszedl do nas, wyciagnal legitymacje no i sie zaczelo. Na szczescie bariera jezykowa i to ze ja odpowiadalam na jego pytania "ano" a moj "nie" spowodowaly ze machnal reka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bona - ja łowić ryb nie będę bo nie umiem a dodatkowo nie zjadłabym takiej, którą bym sama upolowała:P Ja raczej na zwiedzanie czynne bym się tam wybrała o ile jest tam co jeszcze w okolicy pooglądać, a potem na błogie lenistwo - wygrzewanie kości i pływanie. Byleby mnie nic nie ugryzło w trakcie moczenia się w wodzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja mam podobnie- jak mam wejsc do wody gdzi cos plywa zielonego to jestem chora, a o "zyjatkach" nie wspomne nawet. Moj to w najwiekszym bajorku wezmie pletwy i maske z rurka aby "podziwiac" dno.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie byłam w Strzelińcu :) ale widoki piękne !!! góry rewelacyjne , zaciekawiłaś mnie tym miejscem :) jak pokażę chłopakom to miejsca będą chcieli jechać :) jutro jeździmy z zaproszeniami:) mały sam wypisywał i dobrze że zamówiłam więcej u kumpeli bo aż 4 zmarnował haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei z łowieniem ryb miałam do czynienia przez całe dzieciństwo :) wypady nad jeziora i nocowanie w namiotach !! teraz jakbym miała zabrać ze sobą dzieci pod namiot to każdy z nich chyba by narzekał !! a jeśli chodzi o komary to mój syn już narzeka, że w lato nie wyjdzie z domu !! pryskam go często a tak go pogryzą że puchnie w oczach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) boona zdjęcia super, a co do kwiatków to ja miałam siać/sadzić cebulki w ten weekend ale chyba mi się nie uda :) dziś zrobiliśmy sobie dzień wolny zakupy/spacer/kino i obiad na mieście a jutro chyba znów kino i coś na powietrzu, może zoo?:) Wreszcie czuję że trochę się oderwałam od tego codzinnego kieratu ale chciałabym już wakacje:) u nas góry w tym roku odpadają, ale chętnie pojadę nad morze :) Asia trzymam kciuki za kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mimi :) Dzięki :) boona tak podaję, ale jeszcze nie teraz :) nawet calcium allertec podawałam i w sumie bez rewelacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mimi Asia , bo to trzeba przez kilka tygodni podawac, ale trzeba dowiedziec sie dokladnie u lekarza. Poki co ja iuciekam, do jutra, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoŻycieToGra
A ja się zastanawiam tylko komu się chce tyle czytać i przeczytał wszystko? Po którymś już raczej dla wielu stanie się nudne i pierdolną to rezygnując z czytania... To nie lepiej książke przeczytać? Po co pisać i marnować czas skoro za granie a także poświęcony czas mogą nam płacić? Połącz przyjemne z pożytecznym i przekonaj się sam już teraz! Zarabiaj grając prawdziwe pieniądze w walucie Euro! www.anno1777.com/index.php?i=386592

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w moim ogródku mam tylko lilie :) cieszę się że nie muszę ich podlewać, są wytrzymałe i kilkuletnie :) w zeszłym tygodniu pograbiłam i zastanawiam się czy nie posadzić jeszcze trawki bo coś przeżedła, ale jak chłopaki grają w piłkę to co się dziwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanno, nasza cala posesja to prawie hektar. sa dwa pastwiska, uzywane na zmiane dla owiec, duzy warzywnik i kwiatowy ogrod rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhuj
Joanna lepiej tego nie moglas ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziś zalatana jestem i tak cały tydzień :) Na pierwszy egzamin mam już termin ustalony :) Kotka piekę właśnie bułeczki wg Twojego przepisu , chłopaki chcą na śniadanko :) dodałam więcej cukru i wyszły bardziej ścisłe :) ale też dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Egzamin teoretyczny co? ;) Kogo probujesz oszukac.maz stracil prawko wiec jesyes zmuszona. Pogonilabym dziada ale ty ugotuj mu obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×