Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość weronka to joannaaaaaabbb
I egzamin panstwowy? Niee,mysle ze prawko bo maz alkoholik stracil lub angielski bo nawret na sprzataczke juz wymagaja.a ze maz bez prawka,a asia nie jest az tak bogata moze mysli ze jak zrobi kurs bedzie lepiej postrzegana na rynku pracy? Asia tylko ostrzegam,na dyrektora cie nie wezma :P I kto mowil ze kurs z PUP? Przecie placila za niego Mowie wam angielski lub prawko. Aska ma aspiracje na szukanie robotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, że kurs zdobienia paznokci i gotowania kończy się państwowym egzaminem haha dobre !! chyba, że mam prezydentowi gotować to może bym musiała jakiś egzamin zdać :) oj kochana widzisz coś napisałam, a ty się teraz będziesz głowić dniami i nocami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znimu sama ze sobą musisz pisać :) cóż masz w końcu do roboty nie hahahah teraz to musisz się zastanawiać co ja takiego robię :) ale nie !! ty przecież wiesz i to dobrze !!! bo śpisz pod moim łózkiem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - ty chyba oci*piałaś:D Nie pochlebiaj sobie:D W dupie mam co ty tam robisz za kurs! Nic konkretnego z pewnością, bo do niczego ambitnego byś się nie rozpędziła:P A dniami i nocami to ci mogę co najwyżej dos*yrać na forum, ale nie zastanawiać się na twoimi pseudoambicjami:D W Toruniu wszystko jest genialne: Ty, twój kochający mąż, twój urząd miasta, że przy tak wysokich dochodach jak wasze dał wam mieszkanie, więc pewnie i kurs paznokciowy kończy się u was inaczej niż w innych częściach kraju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Aska chodzac na kurs powinnas miec lotny umysl. Niezauwazylas ze jestem odrebna osoba ktora cie nie lubi?? Uwazasz ze tylko jena osoba na tym forum ma cos do ciebie? Otoz mylisz sie,nienawidzi cie znacznie wiecej ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach jak ty mnie lubisz :) już nawet nie kryjesz, że jak jesteś ty są twoje pomarańczki :) zadziwiające że wchodzą zawsze kiedy ty jesteś :) ale i tak kochana jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zżera cię co? :) jakbyś tak mnie mocno nie polubiła to dawno dałabyś sobie spokój :) :) a jednak cały czas jesteś ze mną i za to ci bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz dlaczego tutaj jestem? Bo jesteś jeszcze bardziej tępa od Anitki. I masz mniej od niej honoru. Dlatego tak dobrze się tutaj bawię udzielając się na "twoim" topiku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
po dwoch miesiacach panstwowy egzamin ? hahahaha no chyba ze ciagniecia druta. panstwowy egzamin to robi sie po ciezkich latach nauki a nie 2 miiesiecznym kursiku dla biednej kury domowej. Egzaminatorzy z Urzedu Panstwowego zbiora sie dla jednej aski :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Mowie wam,to prawko lub angielski. Aska jestes naparwde tepa,to ze ty rozmawiasz sama ze soba nie znaczy ze my robimy to samo Jezzeli robisz prawlo to rozumiem ze dlatego ze na mezusia liczyc nie mozna ppid wzgledem promili i /lub musisz po niego jezdzic do knajpy Angielski mam nadzieje ze sobie darujesz.za cienka jestes zeby zdac jakikolwiek egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator to Ja
Joanna zdecyduj się.Ten kurs trwa w końcu 2 mies.czy 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Asia zdolna jest i ona robi miesiąc kursu w dwa dni:P Wczoraj kurs miał trwać ponad 3 miesiące. Dzisiaj już 2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kłapaczki :D nawet w bibliotece mozna sie zapisac na bezplatny kurs j.angielskiego, przynajmniej u nas :D Asia poszla na kurs i juz jest pole do popisu w dopiekaniu i klotniach. Nawet niech to bedzie kurs w robieniu loda :D Wazne ze sie zapisala, dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Czesc boona :D Nic nie dopiekamy,grzecznie sie pytamy :P Mam nadzieje ze kurs po to by wrocic do pracy,bo angielski w rozmowach z mezem nijak jej pomoga a pani w spozywczaku gada po polskiemu :P A prawko jak nie ma by sie jej przydalo.na meza liczyc nie moze,rozum zostawia w kieliszku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Skorochowie jest to co roku? Jeszcze nie bylam na takim pokazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz - masz w razie czego kogoś do opieki nad kicią, jakbyście planowali jakiś wyjazd na dłużej? Czy kiciuś też jedzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy co roku - w 2011 i 2012 było, a wcześniej nie słyszałam o tym. W tym roku też ma być w lipcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pojedziemy na 2 dni to da sobie rade sama, jak na dluzej to do tesciowej przerzut :) o ile sie zgodzi... :O chyba w przyszly weekend zrobimy wypad do Czech, ale ja bez roweru bo go nie mam poki co i sie nie zanosi aby "sam" sie poskladal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Cech mam trochę za daleko :) A to piękne miejsce :) ja już się zastanawiam gdzie pojedziemy na wakacje, chłopaki chcą w góry bo jeszcze nie byli. Zastanawiam się czy ten najmłodszy da radę chodzić po ścieżkach bo wózkiem za ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej z wozkiem to nie.... ale nie musicie sie wypuszczac Bog wie gdzie, albo starsi niech ida z tata, a Ty z najmlodszym na "nizinach" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×