Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość weronka to joannaaaaaab
Ja tez nie wierze w dodatkowy kurs - od poczatku mowila o prawku.i widac jak potrafi sciemniac.a tak sie zarzekala ze nie chodzi o prawko :O Nad morze pojechala pewnie,ale z rodzicami badz dodatkowym kierowca,skoro mezus prawko stracil. Widac jak liczy sie zdanie aski.chciala w gory,dzieci po obejrzeniu zdjec pewnie tez,maz przyszedl,powiedzial morze i aska jak grzeczna kura domowa pojedzie nad morze. Jej zdanie wcale sie nie liczy.nawet obiadki gotuje pod meza.moj by sie cieszyl nawet jakby dostal parowke,bo nic mu nie gotuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azdykj
jesteście prostu bardzo zazdrośnie jak macie jej fejsa to pewnie zobaczycie jej fogy ją też pooglądać. a wy musicie gnić przedvkompem jak ktoś inny wypoczywa. wstyd jakie marnevjestescie i zycievpuste jak kubeł po piwie. i wy wierzyciel że stracił prawo, jak onz tu tego nie napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvasdfe
Acha czyli to całe sprawdzanie po IP to takie sranie w banie, bo gdybyście faktycznie potrafiły to zrobić to wiedziały byście ze Joanna to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu upssssssuuuu
oj asiu nie podhodz tu dziewczyn bo nie powiedza ci jak ip sprawdzic, i to nie pic na wode wystarczy troszke pogluwkowac, ale jak wiemy to nie jest twoja najmocniejsza strona. jedyne umiejetnosci to trzepanie dzieciakow , gotowanie i sprzatanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka
sprzatanie ? z tych zdjec widac ze to niezla syfiara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvasdfek
Czyli jednak nie wiecie, szkoda.Ale tak myślałam,ze to nie jest możliwe u tylko ktoś puścił taką bujde. A w ogóle to śmieszne, ze komuś się chce zaczerniac te zbitki liter, które tu wstawiam. Rozkoszne wręcz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu upssssssllllllllll
dziwne wiem skad kazda z nich pisze jedna z dziewczyn mieszka daleko daleko . Piekne miejsce z tego co sprawdzalam :) Fajnie mieszkasz wiesz, ze to o tobie, ale jak wiadomo nie ujawniam danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvasdfek oj dziecko, dziecko
Nic nie wiesz skoro twierdzisz, że ja to Joanna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uu upsll czy jakos tam
A wez napisz skad ja pisze, pozwalam z pelna swiadomoscia na ujawnienie danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvasdfek ty jesteś zabawna
Tak sprawdzam z ciekawości :-) :-D :-D zaczyna mnie wkręcać ta zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uu upsll czy jakos tam
Czyli jak mozna sprawdzic tylko z czarnego, to nikt nie jest w stanie sprawdzic czy Joanna pisze teraz na pomaranczowo...a ty madralo nie pisz do mnie ze jestem smieszna, warminsko- mazurskie sie klania- tak dla wiadomosci....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sęk w tym że Aśka popełnia jeden zasadniczy błąd przy podszywkach, ale to już zachowam dla siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvasdfek Szacun
O to samo mi chodzi. Rozpisujecie się tutaj jak to niby po Ip sprawdzacie że Joanna to niezliczone pomaranczki, a jak grzecznie poprosiłam by mi wyjaśniono jak to można sprawdzić to najpierw ktoś tam stwierdził że jestem Joanna :-D :-D :-D a później się okazuje, że sprawdzić można tylko czarne. Czyli za przeproszeniem całe gowno wiecie i tylko kierujecie się domyślali. Czasem zupełnie chybionymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mówię, że co do samego IP to można sprawdzić dane zalogowanego użytkownika. I jeszcze można zrobić coś innego - ruch pierwszy - kliknąć prawym klawiszem myszki i jest coś takiego jak "pokaż źródło strony" oraz "pokaż informacje o stronie" jak również w podobny sposób można pooglądać sobie jeszcze kilka innych całkiem interesujących rzeczy, ale więcej szczegółów to ja tutaj Aśce na bank nie zdradzę:P:P:P Niech sama wpadnie na pomysł co z tym dalej zrobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam, że robiąc właściwy użytek z tych informacji i jeszcze parę drobnych sztuczek można dokładnie ustalić, że Asia to Asia, choćby się jakimś Mietkiem mianować chciała, albo i samą królową Elżbietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze zbadaj element... :D Aśka - jak nie wiesz co z tym robić to nie wciskaj na pałę, bo se jakąś szkodę zrobić możesz zupełnie niepotrzebnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do uu upsll czy jakos tam - bo jak ktoś nie wie jak się do tego zabrać to niestety ale nie sprawdzi:P Aśka już od dawna twierdzi, że ma moje dane i namiar na FB. Problem, że ja nie mam konta na FB, ale Aśka twierdzi, że mimo wszystko dane ma:P No i że jeszcze umieszczam tam jakieś chore zdjęcia mojego synka, które ona zdemaskuje i ujawni. No i błagałam ją, aby te dane tutaj podała i udowodniła, że nie kłamie, nawet 500zł jej za to oferowałam... Jak widać Aśka tylko kłapać jadaczką potrafi i kłamać jak najęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcvasdfek Szacun - o rany jakiś ty dociekliwy/dociekliwa!:P Sprawdzić IP możesz czarnego użytkownika, ale już porównać pewne dane możesz również nicków pomarańczowych. Weź mnie nie ciągnij za język, bo pomogłabym Ci, ale w ten sposób sama pod sobą dołki zacznę kopać, a chcę się tutaj jeszcze z Asią pobawić na tym topiku!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcvasdfek Szacun - no i co z tego, że podam Twoje IP - każdy może to zrobić. A co do miejscowości to chyba nie podaje prawdziwych. Pisałam, że kiedyś boona podała moje IP i miejscowość z której niby pochodzę i się nie zgadzało. Potem ja sprawdzałam jeszcze innymi programami i wychodziła raz Częstochowa, innym razem Warszawa... A to jest ode mnie bardzo daleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor, widze rozmowa idzie. Ja spac nie moge, przekrecam sie z boku na bok i nic , kurcze. Potwory doszly do siebie, sunia zaczela normalnie jesc. mi tez o wiele lepiej, ciezko bylo patrzec jak cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grammma - a będziesz chciała aby kiedyś miały one jeszcze jednego młodego? Jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie , ze jest taka mozliwosc, za jakis czas tak czy tak bede je dopuszczala, wiec malenstwa beda:) Weterynarz sam mowil, by jak najszybciej je dopuscic, ale mysle ze 2/3 miesiace poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grammma - a ile one mogą mieć młodych za jednym podejściem? I co zrobisz z resztą? Sprzedajesz? Hmm, "moja" rasa rozmnaża się dość licznie, jakbym miała suczkę bałabym się zaryzykować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie z ostatniego miotu miala tylko 4. jednego wziela siostra meza, 2 moj brat i jeden zostal z nami. Mioty moga liczyc od 6 w gore jak i w dol, tak jak moja miala tylko 4 , byla pierwszy raz szczenna, zobaczymy na nastepny miot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak sunia jest z miotu 10 szczeniat a nasz przywodca z miotu liczacego 8 szczeniat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grammma - widzisz ja nie miałabym się kiedy zajmować taką potencjalną gromadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie ja bym miala nabywcow na pieski, ale tez zastanawiam sie nad hodowla, ale to jeszcze dalekie plany moze kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale piękny weekend aż szkoda jutro do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×