Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Aśka nie kłam nie ma żadnych nowych zdjęć, a już na pewno nie w stroju i nie nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z podawaniem danych tutaj to chyba nie do końca legalne, ale przynajmniej kto zdąży przed wykasowaniem posta go przeczytać, to sam się przekona, że weronka to kolejne wcielenie Aśki:P które zmyśla na poczekaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - weronka/Aśka - nie odgrażaj się tylko może w końcu rzuć tymi moimi danymi skoro jak twierdzisz je posiadasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka u mnie cały czas nie jest, ale cały czas łaskawie pozwala mi korzystać ze swojego profilu w celu odwiedzin na twoim profilu. Pod warunkiem, że tego nie nadużyję. Więc tego nie nadużywam. Wywlekanie twoich danych to nie moja sprawka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka - widzę, że aby do ciebie szmaciaro dotarło cokolwiek to trzeba pisać do ciebie w twoim jebanym meliniarskim języku! Otóż idiotko - podałaś tutaj tyle danych, że pół świata jest cię w stanie namierzyć na FB i twojego łysego ochlaptusa również. Twoje bachory może spłodzone naturalnie ale z widocznymi oznakami alkoholowego zespołu płodowego. Żaden to powód do dumy, że dwoje pijusów rypie się jak króliki i sra kolejnymi bachorami. Kto cię tam zresztą wie czy to wszystkie twojego męża - pół torunia wie, że rozkładasz te swoje krzywulce przed każdym kto ma ochotę cię przedmuchać. Jakby nie twoje tłuste dup.sko i żarcie to twój łysol już dawno by cię kopną w dupę, a tak to mu darmowe ruchanie po domu biega i obiadki pod nos podsuwa. A jeszcze sobie zabiegi odmładzające funduje, żeby się przypodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Oj nie wyszło ci Asia:D dawaj dalej:D 3 naturalne bachory, 8 cud świata i gruba Aśka popierdz.ielają nad morze bordowym tico:D - taką fotkę walnij na fejsa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka - ty wiesz w ogóle co to jest zapłodnienie in vitro? Czy rzeczywiście twoja wiedza o szkle ogranicza się do szklanki i flachy z wódą? Jeżeli tak jest to pozwól, że nie będę cię wyprowadzać z błędu, jak również nie wyprowadzę cię z błędu co do informacji, które podajesz tutaj na mój temat:D Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wszystko co podajesz przemawia na moją korzyść:D Każdy kto będzie mnie gdziekolwiek próbował zidentyfikować po twoim opisie z góry skazany jest na porażkę:D Natomiast twoje spłodzone po pijaku bachory zna już cały świat, nawet ich imiona tutaj podawałaś:D Ludzie już na bank patrzą na nie z politowaniem i znaczącymi uśmieszkami poza twoimi plecami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka - wczoraj wałkowaliśmy tutaj temat - cofnij się i poczytaj - choćbyś srała na zielono to nie masz możliwości sprawdzenia IP pomarańczowego niezalogowanego użytkownika:D Co innego zalogowanych użytkowników. A ty piszesz jako Aśka i jako weronka jako zalogowany użytkownik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Aśka - obejrzyj filmik, który ci poleciłam i idź pogonić króliczka;) Dobrej nocy ci życzę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa marmolada
Ocho Joanna odsypia wczorajszą libację:D Zaraz wpadnie nas przekonywać że to nie była wczoraj ona. Joanno, to jaka jest dzisiaj pogoda w Toruniu i co familia będzie żarła na dzisiejszy obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) taka sobie ja nie będę cię wyprowadzać z błędu, bo nie ma po co :) jestem już przekonana na 100% że to twój nick i rozmowa przeprowadzona sama ze sobą :) jeżeli to ci sprawia przyjemność to pisz i obrażaj mnie i moją rodzinę, moje dzieci dalej na mnie nie robi to większego wrażenia, przyzwyczaiłam się do twojego toku bycia w towarzystwie. Ja odpoczywałam i z pewnością nie miałam ochoty z tobą gaworzyć , bo to nawet nie rozmowa jest z tobą tylko jakaś przepychana :) Pozdrawiam cię i twoje nicki gorąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wpadlam sie tylko przywitac:) Ide wypuscic potwory na ogrod i trzeba klasc sie spac:) Mam do was pytanko czy ma ktoras przepis na jakis dobry krem do tortu, czy do normalnego placka zeby przelozyc. Wszystkie na necie na jedno kopyto, moze wy macie jakis sprawdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja na serio, maz ma urodziny niedlugo i tak przegladajac te torty to takie na jedno kopyto, chodzi mi o sam krem bo na biszkopt mam dobry sprawdzony przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale się uśmiałam z tego Waszego "pozdrawiam gorąco" :D Ja również pozdrawiam wszystkich gorąco :P a wracając do pytania Grammmy to ja często robię krem budyniowy w ten sposób: -2 szklanki mleka -5 łyżek cukru -3 łyżki mąki -1 budyń śmietankowy lub waniliowy(jeśli torcik ma być owocowy to budyń może być też owocowy) -1 kostka margaryny(lub masła) 3/4 szklanki mleka odlać,dodać budyń i mąkę.Wymieszać w miseczce.Resztę mleka zagotować z cukrem.Do gotującego się mleka wlać masę budyniową i szybko mieszać aż masa nam zgęstnieje.Przestudzić.Dodać pokrojoną na mniejsze cząstki margarynę(masło) i wszystko zmiksować.Ja dodaję czasem pół opakowania cukru waniliowego wtedy krem ma jeszcze lepszy aromat i smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop to ja Was tez pozdrawiam goraco i dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5600141 Hej! Zbieram osoby do wymiany paczek. Regulamin: Zabawa polega na wysłaniu paczki niespodzianki do zupełnie nieznanej mi osoby,Oto co powinno znaleźć się w takiej paczce: -prezent główny, czyli komsmetyk pełnowymiarowy( balsam, żel pod prysznic, perfum) -coś słodkiego, -2 mniejsze kosmetyki(pomadka, lakier do paznokci itd.) - oraz 'przydasie' (rzeczy które moga przydać się adresatowi naszego prezentu typu tkaniny, kolarliki, guziki, wstążki, filc, art. do robienia biżuterii itp.) - próbki( maseczki na twarz itd.) Osoby chętne zbieram do jutra 22maja do godziny 15. Pary ogłosze 22maja o godzinie 20. Paczki wysyłamy 28maja. Koszt paczki powinien wynosić do 35zł +przesyłka. Prosze o informację czy bierzesz udział. Myśle, że to odbry pomysł bo może sprawić wiele radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa piszemy PERFUMY! Jak czytam kolejną "inteligentną",która pisze perfum to mnie skręca jak kota po kaszance :O. Poza tym ja komuś wyślę perfumy za 200zł a ktoś mi balsam za 2zł dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranienormalnyyyy
usuwaj usuwaj aska i tak wszyscy przeczytali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja znam takie akcje bo kiedyś na studiach jeszcze była podobna.Ja miałam akurat kosmetyki na zbyciu z Oriflame i Avonu za ponad 150zł a sama dostałam 1/3 balsamu za 10zł w Rossmanie,połamaną pomadkę i paczkę gum Orbit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Aska jak twoje wyimaginowane wakacje bez internetu? Maz pewnie zaszalal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czym polega fenomen tego topiku, że tyle razy był zgłaszany do kasacji, tyle tu chorych tekstów i jedyne co moderacja robi, to pokasuje wpisy jak leci, uważając iż wszystko jest ok? Przecież tu nawet dyskusji nie ma, tylko wzajemne obrzucanie się błotem, co gorsza dzieci tez. Świat kafe jest dziwny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drfgsrgf
vcbfgbf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasranehhjhbbbbbbjnbbbb
Gfgc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Czy u was tez tak pochmurno ja na 10 na jazde i mam nadzieje ze nie bedzie padac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Joanno boisz sie w deszczu jezdzic ? Ja na prawo jazdy chodzilam w zimie i jakos zyje, a prawo jazdy robilam pare lat temu. Ty teraz jestes uczona typowo do zdania egzaminu. A zobaczysz pozniej co bedzie, dopiero zacznie sie prawdziwa jazda i stres na calego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero przejezdzilam kilka godzin, wiec stres caly czas jest. Pojezdze w deszczu, nastepnym razem nie bede sie bac. przed kazdym pierwszym razem ma sie stresa heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Wrocilam z wypoczynku sam na sam . . .Ja uwielbiam jezdzic zwlaszcza w deszczu. Mam takze maszyne ktora bardzo kocham, jezdzilam niegdys na niej jak szalona ale od kiedy sie ustatkowalam maz nie lubi jak na niej jezdze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zacinaa
H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×