Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

jak do dzieci :) Psiaki mojej mamy też raczej nie garną się do dzieciaków :) :) na razie nic nie powiem bo się uczę :) pytali się na początku jak płaciłam czy zależy mi na szybkim rozpoczęciu czy mogą uzbierać więcej uczestników, odparłam że chcę jak najszybciej zacząć ten kurs i zaczęłam po tygodniu :) miał być jeszcze jeden facet ale zrezygnował :) :) zobaczymy jakie to efekty przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pasują
będzie mdło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki no właśnie mi też się wydawało że będzie mdło :) tym bardziej że chcę założyć pomarańczowy żakiet to i lepiej czarne szpilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pasują
Czarny kolor butów jest bezpieczny ale czy w tym zestawieniu będzie wyglądał efektownie? Kupiłaś ładną klasyczną sukienkę, szkoda, żebyś wyglądała jak inne panie na tego typu uroczystościach. Wyróżnij się z tłumu. Tak jak radzi kotka, kremowe lub w kolorze sukienki i wówczas pomarańczowy żakiet. Ale gdybym ja zakładała czarne buty, do tej beżowej sukienki wybrałabym czarny, grubo tkany, krótki żakiecik (rękawy 3/4) w stylu chanelowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa42
Oplaca sie im. Robic kurs dla jednej osoby? Kiedys zapisalam sie na angielski,ale byly tylko 2 osoby chetne oprocz mnie.mimo ze zaplacilismy kurs odwolali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za podpowiedzi :) Mam czarny żakiet z 3/4 rękawkiem ale właśnie chciałam się wyróżnić i ubrać pomarańczowy żakiet, czarne buty i torebkę w kolorze sukienki z czarnymi lamówkami :) Dobrze że można się was poradzić :) A jeśli chodzi o kurs też się zdziwiłam ale widać mają poważne podejście do kształcenia, więc tym bardziej jestem zadowolona :) teraz liczy się też kasa :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa42
Przynajmniej bedziesz miec pewnosc za nauczyciel skupi sie na Twoich bledach i bedzie Ci pomagal.uroki bycia jedyna w grupie,albo opanujesz temat perfekcyjnie albo sie okaze ze nie masz do tego smykalki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia podejrzewam
Moge zapytac co Cie sklonilo do zapisania sie na kurs? Chodzi o pomaranczki ze tak dopiekaly,chec zajecia sie czyms innym niz dzieci i gotowanie czy planujesz troche sie usamodzielnic i przygotowujesz sie do poworotu do pracy? Pytam bez zlosliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nikt mnie nie sklonil, z jednej strony nie mialam juz wyjscia, mimo ze tak dlugo sie przed tym bronilam juz nie mialam wyjscia. Moj kurs trwa ponad 3 miesiace. Wtedy napisze co to za kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nikt mnie nie sklonil, z jednej strony nie mialam juz wyjscia, mimo ze tak dlugo sie przed tym bronilam juz nie mialam wyjscia. Moj kurs trwa ponad 3 miesiace. Wtedy napisze co to za kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nikt mnie nie sklonil, z jednej strony nie mialam juz wyjscia, mimo ze tak dlugo sie przed tym bronilam juz nie mialam wyjscia. Moj kurs trwa ponad 3 miesiace. Wtedy napisze co to za kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to czasem nie
Kurs na prawo jazdy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
przymusowy kurs dla bezrobotnych, czy tak trudno sie domyslic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie się dopytywać, bo jej przecież o to chodzi! Urządziła zgadywankę - quiz topikowy. A tak naprawdę dla Aśki najlepsze byłoby skończenie kursu komunikacji społecznej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to czasem nie
Z ciekwosci,bo jezeli jest zmuszona to moze w koncu chlop ja do roboty chce pogonic.a ze zapomniala wszytskiego musi isc na kurs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak i zawija w te sreberka :) :) żadnego qizu nie urządziłam, napisałam że nie powiem :) i tyle , dla mnie temat skończony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Justyna :) Dzięki :) przyda się bo na zakończenie kursu jest państwowy egzamin :) :) więc póki co uczę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Ja tam mysle ze aska na prawko sie szkoli lub angielski. Nie chce mi sie wierzyc ze robi jakis kurs doksztalcajacy typu ksiegowosc bo to by znczylo ze nie jest bogata,postanowila ruszyc zadek z domu i wrocic do pracy.i tak sie dziwie ze zdecydowala sie na kurs.toz to trzeba z domu wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
chlop na bezrobociu bo bez prawka bo stracil po pijaku to ja gnaja do roboty, mloda zdrowa dupa, dzieci w szkolach, z jakiej racji maja jej dawac zasilki na gromade bachorow i dwoch doroslych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani prawa jazdy ani angielskiego! Bo na takie kursy Urząd pracy bez gwarancji zatrudnienia nie wysyła. Akurat moja kuzynka pracuje w PUP to wiem. A sama tego nie zacznie na własną rękę, bo w przypadku prawka - nie ten charakterek i psycha do prowadzenia auta - zaraz by narobiła zadymy na drodze. A z angielskiego by do państwowego egzaminu nie podchodziła nie mając przez tyle lat styczności z językiem. Prędzej kurs gotowania, bo dupa jej jeszcze za mało urosła, albo zdobienie paznokci jak Loreline:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×