Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

90% postów tego gnoja to wpisy tego typu na kanale erotycznym. Stary obrzydliwy ohydny pierdziel podniecający się młodymi laskami i ich dziećmi. To karalne być powinno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja --zapewne ukończyłaś szanowna Wieczorową Szkołę Podstawową czyli WSP.Widać twój poziom intelektualny i słownictwo jakim operujesz.Współczuje Twojej perfidnej głupoty dzidziusiu.I Ty jesteś niby kobieta??Już sie koń śmieje z Ciebie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na tym forum kazdy musi sledzic kazdego wazne co jest na danym topiku i dopasowsc umiec do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu nie czytałas poprzedniej strony?teraz duchem przedtem bobasiatkiem Ta o wyjątkowej chamskim zachowaniu co się wtrańżoliła bez zaproszenia.:( trzeba ją normalnie kolokwialnie mówiąc WYKOPAĆ.Innego postepowania nie zna.Bo gdzie miał ją i KTO tego nauczyć??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabłysnąłeś. A poza zboczonymi tekstami i wklejaniem oklepanych kawałów na wszystkich możliwych kanałach potrafisz coś jeszcze? Powiedziałam ci - nie pochlebiaj sobie - za wysokie progi! Wykopać sobie możesz kartofle na podwórku! Ja będę tutaj czy ci się to podoba, czy też nie - to ja będę cieniem tego topiku! Twoje teksty spływają po mnie jak po kaczce - od tej pory ty i twoje zboczone poglądy dla mnie nie istnieją. Idź zrób sobie dobrze i dobrej nocy życzę, to były moje ostatnie słowa skierowane do ciebie gościu i choćbyś się tutaj usrał to na zaczepki zboczonego pedofila reagowała nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prudnik to Ty na mapie widziałaś.Jak tak wykwintnie mówisz o swojej cieżkiej pracy to wiemy gdzie mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty asiu sobie nie żałuj jego podniecają młode laski włażące mu w d*pę. Jego działalność na portalu erotycznym jest doprawdy imponująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągnij słomę z buta,oczyść jezyk załaduj intelektualne tematy do makówki może z Ciebie ludzie wyrosna.Chociaż w to bardzo wątpie.No ale szansę masz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wstepu nie było lecz postepy wkrótce będą taka sobie ja maluczka o niebywałym zakompleksiałym charakterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu kiedys pisales ze mozna bylo wypraszac z topiku nie mile osby, dlaczego to zniesli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja--moze opowiesz coś wiecej na temat swojej ciężkiej pracy ze zwięrzętami domowymi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna0709--MOŻNA BYŁO,ZBANOWAĆ PO AJPI!!! takie miał prawo autor tematu.Dlaczego.Nie gniewaj lecz jak kobieta objęła rzady na cafe zrobił sie niesamowity rozpiżdziaj.Taka prawda jest.Niestety bolesna.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Asiu, widzę że rozmowa się nie klei, wpadnę jutro w odwiedziny. Wiem, że się cieszysz. Dobranoc Kochana! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszl na telefon a tu juz w ogole nie posuwaja sie te posty, naprawia to wreszcir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można przyrównac ją do nieproszonego Twojego gościa.tak samo postępuje.Gdy kafeterianka napisze zażalenie wysyła jej SZABLON.Kazdemu to samo odpisuje.W dupie ma wszystkich i wszystko.Regulamin to tylko jest pro forma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i jak zawsze kobieta winna juz od samej ewy wiadome jedt, ze wszystkiemu winna jest baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się dlaczego tak jest.Pecunia non olet czyli już staożytni rzymianie mówili pieniądz nie śmierdzi.I tak się dzieje od samej góry.Nie tylko tutaj.!!Ryba psuje sie od głowy zazwyczaj.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:16 [zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja joaśka - a skąd wiesz kto by kogo wyprosił? A jakbym ja wyprosiła ciebie pierwsza? -CZY ONA TAKA TEPA JEST CZY UDAJE!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci co pracują (a teraz takie czasy są) to bym się nie dziwił.Stress powoduje niesamowite szkody psychiczne i fizyczne.Szkoda mi tych kobiet :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najbardziej podobal mi sie o domku w gorach bialym sniegu , dawno dawno tego nie vzytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×