Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariaako

Domowa biblioteka

Polecane posty

Gość maria 13
zawsze marzyłam w końcu mam, nawet biała za szybami..i fotele w kwiaty, okno i przeszklenie.. ale moda mija na książki raczej z kompa się korzysta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nie zgadzam
ze stwierdzeniem, ze moda na książki mija książki są długowieczne, mam takie z początku minionego wieku, mam wydania z połowy poprzedniego wieku ksiązka to książka i żaden e-book jej nie zastąpi znam mnóstwo moli książkowych, w moim otoczeniu masa osób czyta ksiązki są drogie i nie każdego na nie stac i to bardziej o to chodzi niz o mijającą modę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peperoncino
Kontaktu z książką nic nie zastąpi!Uwielbiam czytać i korzystam z biblioteki miejskiej.W domu mam podręczny księgozbiór i ograniczone możliwości/miejsce i finanse/.Co 2 miesiące przywożę kilkanaście pozycji i mam ucztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuhygtrf
Jak wyobrażam sobie swój wymarzony dom, to pierwszy obraz, jaki przychodzi mi do głowy to właśnie własna biblioteka. ;) Na razie musi mi wystarczyć regał, ale może kiedyś uda mi się spełnić to marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Moda??? albo sie lubi czytac albo nie, ja lubie, jest czasem tak ze i kilka miesiecy nie wezme ksiazki do reki a potem jedna koncze i zaczynam nastepna, tylko ze ja rzadko wracam do ksiazek ktore juz raz przeczytalam. Teraz mecze pride and prejudice w oryginale, jest ciezko, duzo tak zlozonych zdan i napisanych takim jezykiem ze czasami ciezko nawet z kontekstu cos wyciagnac. A takie biblioteki bardzo mi sie podobaja, tylko ze minusem jest kurz, a kurzu nie znosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem fajne, ale moje dziecko by wszystkie zaraz po wyciągało, więc u mnie się nie da, ale fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×