Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdgfdgfd

co przyjaciółce na prezent na urodziny?

Polecane posty

Gość gość
Jak Twoja przyjaciółka lubi gofry to kup jej gofrownicę. Ja kiedyś od swojej dostałam gofrownicę PROFI i byłam zadowolona do tej pory robię w niej gofry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio miałam wielki problem z kupieniem prezentu dla przyjaciółki. Musiał być szałowy, nieść coś ze sobą i być "trendy:, bo Anka na duże wymagania :) Kupiłam t-shirt na www.tszrt.pl i prezent się podobał, w końcu każda kobieta lubi "szmatki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dobre i skuteczne kosmetyki do pielęgnacji? Na www.Piomarket.pl maja szeroki wybór i niższe ceny, można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilika
Za najlepsze prezenty uważam te praktyczne, swojej przyjaciółce kupiłam prostownice w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojej jako że toprzyjaciólka to kupiłam jej suszarkę bo wiedziałam że potrzebuje. Też stawiam na praktyczne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sferis ma też kosmetyki ? wow nawet nie wiedziałam że nawet kosmetyki można zamówić u nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplia
Na sferis.pl teraz zamówisz praktycznie wszystko, ostatnio zamawiałam pościel i oświetlenie do kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliin
jeśli lubi gotować to kup jej coś z małego agd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej przyjaciółce na urodziny kupiłam szminkę czerwoną i prostownicę. Znalazłam na electro.pl taki model jak miała wcześniej ale niestety ją popsuła. Prezent był trafiony i przydatny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda901
Moze jakas modna torebka? W takim jasnym swiezym wakacyjnym kolorze :) Z takiego prezentu ucieszyłaby sie kazda kobieta. Widziałam tanie torebki damskie na kuponiarnia.pl/promocja/moda/torebki-torby-damskie/torebki-damskie/ i to zgodne z najnowszymi trendami modowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może fajna walizka? Akurat wakacje więc na pewno przyda się przy pakowaniu rzeczy na wczasy. Zobacz na www.walizkarnia.eu - ja właśnie tam kupiłam fajną walizkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem na praktyczny prezent jest kobieca bielizna. Ja ostatnio dostałam śliczny komplet marki Alles, piękny usztywniany biustonosz i stringi. Jest dobrej jakości i bardzo wygodny, to był strzał w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia854
ja zwykle wysylam kosz upominkowy ze strony www.tokante.pl i przyjaciolki sa zadowolone :) nawet do pracy moga doreczyc a to spore ulatwienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawienajlepiej

Zdecydowanie kupiłabym coś praktycznego, najlepiej jakieś cudo do kuchni. Jeśli ma sporo noży kuchennych na pewno ucieszy się z praktycznego stojaka na noże: https://hamono.pl/pl/158-bloki-na-noze . Takie bloki na noże bardzo ułatwiają przygotowywanie potraw, wszystkie potrzebne noże są zawsze pod ręką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Każda dziewczyna ucieszy się na widok biżuterii, może ładny naszyjnik albo bransoletkę? Kupiłam ostatnio w Aparcie bransoletkę na promocji za 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×