Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ni e wiem dws

jaki używacie termometr ??

Polecane posty

Gość gość
zależy gdzie do mierzenia temp w cipce inny i inny na chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wolę zwykły termometr niż cyfrowy, przynajmniej w analogu nic mi się nigdy nie popsuje, będzie działał po wsze czasy :) Używamy u nas w domu modelu classic xl, niemiecki producent, szybki pomiar, dobry pomysł z powiększeniem na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super działa nonContact wyniki są po chwili, dokłądne, fajnie przejrzyście wyświetlone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na gorączkę to mi bardzo się sprawdza zestaw BabyTemp+kompres żelowy mini który sobie kupiłam od Sanity niedawno, szybki termometr, kompres ładnie wygasza rozpalone gorączką ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem nasz Multi Temp, bardzo dobra jakość, polska marka, długa gwarancja i mierzy faktycznie od ręki, precyzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Baby Temp marki Sanity. Polska marka, długa gwarancja, ładny czytelny wyświetlacz, jak na razie – rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getre
Niezłe były te termometry kiedyś.. Rtęciowe. Bardzo szybko mierzyły chociaż faktycznie trzeba było się pilnować. Nie mam jednak już żadnego w domu ( pogubiły mi sie.....) Jesli chcecie kupić termometr to najlepiej zamowić w aptece online: https://www.cefarm24.pl/termometry.html Radzę zerknąć sobie do cefarmu. Aktualnie jest na nie sporo promocji. I jest taniej niż stacjonarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo przed urodzeniem dziecka kupilam termometr nonContact z IR i to był dobry pomysł, duża wygoda i bezpieczeństwo dla niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sam termometr co już było tutaj wielokrotnie pisane czyli Non contact. Widziałam go pierwszy raz u mojego lekarza pierwszego kontaktu już dość dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzymy w domu gorączkę tradycyjnym termometrem Classic. Jest szklany w zupełności analogowy. Mogę polecić szczególnie że mało taki model kosztuje a gwarancję producent daje dożywotnio bo też prawdę mówiąc w takim prostym mechanizmie nie ma się co zepsuć...no chyba żeby komuś spadł na kamienną posadzkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ten termometr MultiTemp to zachwalała pod niebiosa koleżanka z pracy i rzeczywiście muszę jej przyznać rację. Nadaje się do różnego pomiaru – na skroni, w uchu, dotykowo i bezdotykowo także ten przedrostek w nazwie – multi, to nie jest przypadkowy tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalam w BabyTemp w prezencie od chrzestnej naszej córy. Bardzo mi się taki termometr przydaje przy malutkim dziecku, duza wygoda i bardzo bezpieczne badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym polecił stronę http://rankingtermometrow.pl jeśli chodzi o rankingi takiego sprzętu jak termometry. Do każdego z modeli – a jest ich chyba kilkadziesiąt – masz formularz głosowania i jest też inf o aktualnych wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się z tym że Classic jest rzeczywiście precyzyjny, nie trzeba powtarzać badań, raz wystarczy że zmierzył prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę oryginalny i tez polecę NonContact. Działa bezawaryjnie, szybko, wyniki na wyświetlaczu z praktycznym efektem lupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie nam mierzy MultiTemp a już go mam jakiś czas. Dobrze że się w końcu przełamałam i kupiłam cyfrowy termometr, bo ile można było mierzy stara rtenciuwką??? Najbardziej to mi się podoba chyba ten wyświetlacz, wiadomo że na szklanym to odczyt wyniku był wyjatkowo problemowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile gwarancji posiada termometr multitemp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada
Dnia 18.10.2018 o 16:56, Gość gość napisał:

Nie będę oryginalny i tez polecę NonContact. Działa bezawaryjnie, szybko, wyniki na wyświetlaczu z praktycznym efektem lupy.

Też trafiłam na NonContact pocztą pantoflową, polecała mi go koleżanka która z kolei usłyszała o nim od swojej położonej środowiskowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

My mamy Termometr HW-2 - bezdotykowy, z czujnikiem o wysokiej dokładności firmy Heinemann z haxe.pl i naprawdę jesteśmy z niego zadowoleni, właściwie to żadnych uwag nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekk

Dla rodzin na pewno takie różne propozycje bezdotykowych termometrów będą dobrym rozwiązaniem, warto sobie zerknąć co jest w sprzedaży, pewnie coś fajnego uda się znaleźć. Model Baby Temp od Sanity to jedna z takich klasycznych opcji jeśli chodzi o te bezdotykowe termometry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Nie mam wielkiego doświadczenia z termometrami bezdotykowymi więc ostatecznie skorzystałam z podpowiedzi aptekarki i kupiłam MultiTemp – jak przetestuje to jeszcze się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Ja się przerzuciłam na termometr bezdotykowy i nie żałuję. Używam teraz tylko z Haxe i działa rewelacyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja się przerzuciłam na termometr bezdotykowy i nie żałuję. Używam teraz tylko z Haxe i działa rewelacyjnie. 

Ja też używam bezdotykowego, ale z innej firmy bo z Diagnosis. Działa na podczerwień więc wynik jest idealnym odzwierciedleniem tego, co dzieje się w naszym organiźmie. Nie ma mowy o pomyłce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas u małej mierzymy elektronicznym w pupie, z giętką końcóweczką. Bez problemu daje sobie mierzyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mierzę podczerwienią, mam specialny termometr diagnostic nc 300 i nie muszę męczyć dziecka jakiś niefajnym dotykiem zimnych termometrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×