Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ni e wiem dws

jaki używacie termometr ??

Polecane posty

Gość ni e wiem dws

normalny czy jakiś nowszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyska89
Ja mam ten w smoczku, ale musze kupić nowy, bo synek już nie chce smoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha123456
a ten w smoczku to jakiej firmy? miarodajny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medakona
ja mam ten co ta kobita wyżej wkleiła polecam tylko ja płaciłam 80 zł;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microlife NC100
ma dużo dobrych opinii, koszt około 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Ja miałam tani elektroniczny, ale przekłamywał, pytałam lekarki o taki na podczerwień ale sama przyznała że nie ma niezawodnego i trzeba by idealnie w jeden punkt trafiać, w uchu nawet woskowina może zafałszować pomiar, na czole pot itd. Więc zostaliśmy przy rtęciowym, bo pewny. Ale chętnie się dowiem czy jest jakiś elektroniczny który działa bezbłędnie (jeśli pomiar był sprawdzany rtęciowym), bo to jednak moment mierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dowcipny
lubie tam sobie coś wsadzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Microlife NC100 i jestem zadowolona. Kupilismy zaraz po urodzeniu synka. Wkurzyłam sie bo w domu miałam 6 różnych termometrów i każdy pokazywał inną temperaturę. Wywaliłam wszystkie do kosza i wysłałam męża do apteki po termometr. Panie w aptece same miały malutkie dzieci i używały własnie takich termometrów. Jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasia
Jakbym miała polecać to termometr nonContact mi się bardzo fajnie sprawdza. Nie kosztował mało, ale nie żałuję ani złotówki. Jak mam dzieci chore w domu to się mega przydaje taki sprzęt. Pomiar trwa sekundę, w pamięci jest 30 ostatnich wyników, można mierzyć temp nawet jak maluchy śpią, dzięki podczerwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka33z
Termometr mam Non Contact niemieckiej firmy Geratherm i jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalkaiii
Mąż mnie namówił na bezdotykowy termometr i miał dobry pomysł. Kupiliśmy parę tygodni temu BabyTemp. Działa świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiiii9
Ja to się bardzo cieszę że rtęciowe termometry odeszły w zapomnienie. Miałam w dzieciństwie niefajna przygodę z pękającą rtęciówką. Teraz na szczęście są lepsze, elektroniczne i bezpieczniejsze sprzęty. Ja używam od paru miesięcy modelu NonContact. Niemiecka konstrukcja od Geratherm, z 5 letnią gwarancją. Fakt, że za taki bezdotykowy termometr trzeba zapłacić więcej, ale jest to inwestycja na lata, a bateria póki co trzyma bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veraaaa
Dobre mam zdanie o takich akcesoriach od Sanity. Mam ich inhalator i teraz też termometr kupowałam tej marki – BabyTemp. Przydatna rzecz i jak na razie działa bardzo szybko. Bez czekania na wynik jak przy dotykowych gdzie nierzadko tak miałam że całe badanie trzeba było powtarzać, bo za pierwszym razem wynik się złapał jakiś z kosmosu, według którego powinnam mieć 33 stopnie na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruuu
Dobre mam póki co doświadczenia z termometrem BabyTemp na IR. Wynik mam od razu i co ważniejsze jest dokładny a nie na chybił trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry mi termometr siorka poleciła - Baby Temp, mierzy od ręki, można też nim sprawdzić ile stopni ma mleczko w kubku choćby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z termometrów jakie używałam najlepiej mi się korzysta z Baby Temp teraz, jest szybki, mierzy na podczerwień w ciągu chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr mam nowy od jakiegoś miesiąca i to jest konstrukcja z podczerwienią – nonContact. Myślę że warto w taki sprzęt zainwestować, chociaż zapłaci się więcej niż za zwykły aparat który trzeba bezpośrednio do ciała przyłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty w obsłudze jest Non Contact, z tego samego lekarze też korzystają także raczej można mieć zaufanie do dokładności pomiaru tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu w zimę kupowałam Baby temp i cały czas mierzy tak samo szybko, nie zacinał mi się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poręcznie jest zrobiony Baby Temp nie zajmuje dużo miejsca ale już ekranik z wynikiem ma czytelny, wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraklimek
Używamy classic-a ostatnio i mysle ze fajna alternatywa, ma wieczystą gwarancję, łatwo się odczytuje a nie tak jak na tych starych rtęciówkach, a tutaj rtęci nie ma tak w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić coś z podczerwienią sama uzywam nonContact to jest akurat niemiecki aparat, łapie kontakt od ręki, nie musi się długo przetwarzać pomiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córce jak jej się synek urodził to kupiłam w prezencie nonContact i bardzo sobie go chwali, takiemu maluszkowi dużo bezpieczniej można zmierzyć gorączkę bez kontaktu termometru z ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Baby Temp, termometr polskiej marki, na długiej gwarancji, nie mam z nim problemów, wystarczy stanąć w odległości kilku centymetrów od dziecka, wyceować z podczerwieni jak z pistoletu i mam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas mierzymy się Multi Temp dobry model żeby zwłaszcza dziecku gorączkę sprwadzić, bo można na odległość zdjąć pomiar przez IR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy niemiecki termometr Noncontact marki Geratherm, bardzo fajny wygodny model, podczerwień reaguje natychmiast, także całe badanie można zrobić w kilka sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa dokładnie nonContact nie gubi mi sygnału, podczerwień faktycznie ma tutaj bardzo krótki czas reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×