Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slawomir.samotny

Chciałbym dostać lanie na gołą pupe ! (mam 44 lata)

Polecane posty

Gość rozbrykany Florian
kotku ja tez lubie sie ponapierdalac po dupsku i po pysku, jestes normalny ja ci to mowie, spotkajmy sie, mam ochote zeby ktos taki namietny i wrazliwy kopnal mni w torbe i porzadnie spenetrowal odbytnice pisz; florian@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa Hardcore
porzadne walenie w plecy zdarta opona z trabanta kilkakrotne wywrocenie na mnie starej szafy smagnie nagiego ciala zeszloroczna choinka zapiecie 200 spinaczy do bielizny na mojej pupie i piersiach wyciaganie na chama gumy do zucia z moich dlugich wlosow na to mam dzisiaj ochote, jest ktos chetny ns takie lekkie hardcore? obiecuje, ze to nie koniec. to gra wstepna, pieszczoty, po 24.00 mam ochote na prawdziwe hatcore :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krolowej hardcore
a nie probowalas smagania nagiego ciala swieza choinka w zimnym pokoju? super uczucie, polecam, prawde mowiac to lubie gdy cialko jest przymrozone nieco, ostatnio przezylam z moim chlopakiem wspaniale chwile, zanurzylismy sle w przerebli do granic pzytomnosci, ja zemdlalam bo ocknelam sie naga lezac na przyjemnie chlodnym lodzie jak mnie cucil kopniakami w brzuch :-) tez polecam! a potem trzymajc sie za zmarzniete lapy pobieglismy nadzy i rzucilismy sie z calych sil w geste krzaki, co za odjazd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko przybrudzona calineczka
hej, jestem dziewczyna z miasta, lubie czystosc i porzadek i gosci z klasa. Mam jednak tak ze czasami jade na wies i gdy widza traktor w polu to rozkladam koc i opalam sie nago. Traktorzysta przewaznie zauwaza mnie i podjezdza swoim brudnym naoliwionym traktorem, Ja leze i czekam, opalam sie jak gdyby nic :-) on zczyna mnie ogladac i slysze jak jego oddech staje sie szybki i zwierzecy. Pozniej rozbiera sie a ja spokojnie mowie zeby zostawil gumowce bo to mnie niezle kreci :-) potem zaczynamy sie calowac, on ma piekne zolte zeby i cudownie cuchnie mu z nieogolonej buzi, cale jego cialo smierdzi obornikiem co strasznie mnie podnieca. po namietnym calowaniu, cala osliniona zaciaga za wlosy pod swoj warczacy traktor i na mokrej, golej ziemi w cieniu poteznego, smierdzacego jak on obornikiem z aromatyczna domieszka spalin traktora bierze mnie na sile, mam wspaniale orgazmy i tak bez slow ubieram sie i wracam do mojego miasta rzeby znow byc nienaganna panna i wzorowa katoliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy kierowca
witajcie, tez chcialbym przylaczyc sie do tak wspanialego grona ale che byc anonimowy, nazywam sie Bogdan Trzustka, dla znajomych "Bogus" i meszkam w Kielcach, pracuje jako kierowca lini 31, 33, 45. Lubie tak, rano najadam sie fasolki tak ze az mi zle sie robi i pozniej wyjezdzam na miasto, gdy jakas kobieta podnosi sie zeby wysiasc to ja szybko puszczam cichacza i unosze dyskretnie pupe zeby baczek rozplynal sie w powietrzu, gdy kobieta jest blisko mnie to patrze sie na nia z oburzonym wzrokiem i daje do zrozumienia ze to nieladnie a ona cala czerwona patrzy na mnie z zawstydzeniem jakby chciala mi wytlumaczyc ze to nie ona, Ja wtedy krece glow i robie mine tak jak Jas Fasola robi w swoich filmach. Ona szybko wyskakuje z autobusu a ja z wielka satysfakcja ruszam moim ogromnym, zardzewialym i brudnym autobusem z przerazliwym piskiem opon zostawiajac zawstydzona kobieta sama na pustymi zdemolowanym przystanku, sfrustrowana i dreczona wielkimi wyrzutami sumienia ...to mnie jreci jak cholera i robie to juz od kilku lat...musialem to jedna z siebie wyrzucic, czy uwazacie ze cos ze mna jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten podpis jest głupi
Ja mam 43 lata i 11 miesięcy i marzę o tym żeby mój misio wysmagał mnie po ciałku wieńcem pogrzebowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka44
jestem bardzo inteligentna i dobrze wyksztalcona naczycielka mam meza na wysokim stanowisku i zyjemy w "wyzszych sferach" w ktorych roi sie od ptofesorow, lekarzy i naukowcow. niestety mam taka mala slabosc, kreca mnie tepi faceci, im glupszy tym lepiej. zmeczona oprozniam w moim gabinecie Jacka danielsa i szybko zmykam niepostrzezenie do piwnicy, tam jest ON....Pan Wladzio!!! moj idol, tepy i niewyksztalcony, moze 2,3 klasy podstawowki, nawet podpisac dobrze sie nie umie, na scianach w jego kanciapie same gole baby i auta a wszedzie przewala sie sprzet wedkarski, czyz to nie urocze? ale najlepsza jest jego prostota graiczaca niemalze z calkowitym kretynizmem, mamy wspanialy seks bez gry wstepnej bo on nie wie co to jest, po ty szybciorze jestem rozladowana na kilka dni, zrozumcie to nie chodzi o to ze moj maz ma malego sflaczalego penisa a Wladzio ma wielkiego jak kaszanka staroposka, ktorym rznie mnie bez litosci, nie, to nie o to chodzi, chodzi o to ze moj maz mnie nie docenia, nie czuje sie piekna i atrakcyjna dlatego potrzebuje kogos kto mnie naprawde. doceni, pragne troche ciepla i milosci, czy wymagam zbyt duzo, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech bedzie pochwalony.....
jestem siostra Zuzanna i chce sie pochwalic co mnie najbardziej kreci w moim zyciu w klasztorze, obok klasztoru jest droga prowadzaca do szkoly i tam codziennie rano ida do gimnazjum chlopcy, ja staje w oknie i pokazuje i moje ladne, drobne cycuszki a oni przystaja i przygladaja sie, wtedy ja wyciagam dlon i pokazuje in Fuck You i wrzesczesc jak opetana i zaczynam wyzywac ich och zbereznych gowniarzy i ze poskarze sie pani rektor ze mnie podgladaja. Oni w zaklopotaniu oddalaja sie do szoly a ja radosna i uszczesliwiona ubieram sie i lece na dol do siostr pomodlic sie wspolnie i przeprosic a grzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna, to ty???
to ja Zenobia, Siostra Przelozona, teraz sie wydalo wszystko, przeskoczylam na chwile z forum "Zycie Erotyczne" na te forum i co widze????disiaj wieczorem zamelduj sie u mnie nagao tylko w koszuli nocnej, bede czekala z moim najwiekszym i najbolsniejszym biczem, musisz poniesc kare ty ladacznico!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie wpisy oprocz
pierwszego, wymyslil, zredagowal i opublikowal dla uciechy forumowiczow a zwlaszcza dla pewnej zielonookiej forumowiczki, forumowicz, zwany dawniej Z.Freud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 44 letniej
a ten wieniec ma byc nowy czy uzywany? bo.mnie bardziej kreca te uzywane, troche przygnile, brudne i lekko cuchnace, lubie takze jak moj misio rozbija na mojej glowie stare popekane znicze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie, ale ja
przezylem zupelnie cos na odwrot, o to moja prawdziwa historia: ...Miala zlocisto-rude wlosy, byla starsza o 20 lat, miala ogromna pupe i wielkie piersi, ktore poruszaly sie majestatycznie pod jej bluzka gdy przechodzila obok mnie, nie tak jak moje rowiesniczki, chude i majace piersi jak po ugryzieniu komara. Mieszkala pietro wyzej i jak szla do domu to ja zawsze schodzilem na dol, zeby moc spojrzec pod jej spodniczke. Na widok jej koronkowej halki krew gotowala mi sie w zylach. Pewnego razu, podpity zebralem sie i poszedlem do niej. Otworzyla drzwi a ja jakajac sie tlumaczylem cos tam a ona stala tak patrzac na mnie ze zdzziwienien i jedna wciagnela mnie do swojego mieszkania. Przwrocila mnie na podlege i siadla mi calym tylkiem na twarzy, co za uczucie!!! Siedzac na twarzy rozpile mi spodnie i zaczela mnie masowac. Po minucie wytrysnalem jak gejzer a ona jeszcze chwile masowala mnie upajajac sie chyba tym wspanialym widokiem.Pozniej wstala i wypiela wileka pupe w ktorej w srodek wcisnieta byla soczysta cipka zarosnieta rudym wlosami. Krzyknela do mnie, lej mnie ile masz sil!!! jedna dlon polozylem na plecach a druga trzaskalem ja z calych sil w miekka pupe, skora robila sie czerwiensza za kazdym uderzeniem a ona prosila o wiecej i mocniej, lalem ja jak szalony i wkrotce moja dlon zczela byc rownie czerwona jak jej wielka opuchnieta od bicia pupa. Nagle jeknela, naprezyla sie jak kot gotowy do skoku, jej cialo wstrzasnely krotkie i szybkie konwulsje, opadla na podloge ciezka przy tym dyszac, zrozumialem, ze przezyla orgazm. Lezac tak na podlodze nie patrzac na mnie powiedziala do mnie kuz spokojnie; -idz juz sobie...ale-odrzeklem....cicho! idz juz sobie! Wyszedlem i wrocilem do swojego pokoju, reka bolala mnie jescze kilka dni. MInelo 20 lat a ja wciaz o niej mysle i nie spotkalem wiecej podobnej kobiety, ktora lubilaby tak dziwny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstarzala Marzenka
a ja jestem mala i szczupla i lubie jak moj mlody oblubieniec ktory jest chyba o 200 kg ciezszy zwala sie na mnie swoim wielkim cielskiem i probuje wlozyc swojego malego 10 cm peniska do mojej szparki, to naprawde cieeeeeezkie przezycie gdy taki tluscioch zwala sie na czlowieka, sapie i dyszy jak parowoz a ja trace dech i prawie mdleje, za kazdym razem ocieram sie w sypialni o smierc i to daje mi niezlego kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO$traszq
a idżże sie ty wyczochraj w kaktusach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Listkiewicz-emeryt
Witajcie! :-) - kurde wczoraj mialem z moja stara niezla zabawe, gdy po codziennym analu na przemian z oralem bo lubimy seks ze smakiem :-) moja stara czyli Marzena chciala isc do kibla i przechodzac ponad mna nadepnela mi na torbe!!! uhhhhh, co za przyjemny booool,zwlaszcza ze wazy moj ten motylek troche ponad sto kilo!!! mowie wam, ja podczas tego zwinalem sie w bolu i jakos tak uderzylem ja kolanem w plecy a ona zawyla z podniety i zeby wyrazic jak bardzo mnie kocha zlapala lampke nocna i przukurwila mi nia z calych sil w mojego czerwonego od bolu ryja, moj Boze co za uczucie i z radosci podnioslem nocny stoliczek i rozwalilem go erotycznie na jej spuchnietym lbie, co za wspaniala zabawa i pomyslec, ze po 30 latach wciaz potrafimy sie tak dobrze bawic z soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swintuch biurowy
Siema!!! Pracuje w biurze z kilkoma kobietami, ktore mnie strasznie kreca a zwlaszcza pani B. jak sie nachyla i wypina swoj ogromny dawno nieruchany tylek to robi mi sie slabo i musze szybciutko do kibelka pomarszczyc pingwina. Siedza tak w pracy i czytaja sprosne mejle i tra swoimi tylkami fotele, ze az kolka zgrzytaja, czasami podesle im anonimowca wychwalajac ich cycorska albo tyleczki i obserwuje jak czytajac rumienia sie jak 20 chociaz sa to babska dobrze po 40 a pani M. to juz po 50, ale chcice ma chyba najwieksza bo do kibelka lata czesto. A teraz do rzeczy, zostaje czasami dluzej w pracy zeby troche porozrabiac. Gdy panie juz sa dawno w domu ja zostaje w biurze i wyciagam czlonka i dotykam nim kubki z ktoruch one pija kawe, wkladam jaderka do kazdego kubka i daje im troche tam polezec, potem siadam golym tylkiem na ich fotelach az sie spoce zeby zostawic plamki potu na fotelu. Nastepnie pocieram czlonkim klawiatury od kompputera az do wytrysku, rozsmarowuje sperme dokladnie po calej klawiaturze i po myszce. Na koniec poobcieram sie jeszcze w ich miekkie foteliki i podotykam koncem czlonka wszystkiego czego one beda jutro dotykaly. Nastepnego dnia napawam sie wspanialymi widokami jak pija kawe i dociskaja sie w fotelach, odczuwam wielka przyjemnosc, dobrze koncze bo ktos idzie, pa kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zarezerwowalem
bilety do Turcji i zastanawiam co trzeba zmajstrowc u Turczyna zeby zasluzyc na porzadna chloste? bo na nabicie na pal tak jak filmie Pan Wolodyjowski moge sobie tylko pomarzyc :-( To byly fajne czasy i ludzie byli naprawde soba, obcinali rece za kradziez chleba :-) palili kobiety na stosach :-) chlostali za byle co: -) i kamieniowali kobiety za flirt pozamalzenski :-) bylo wesolo i podniecajaca, wszedzie lala sie krew a dzisiaj? nudy :-( ludzie ukryli swoja prawdziwa nature pod maskami sztucznych usmiechow. Jade do Arabow! oni jeszcze pokazuja prawdziwa nature czlowieka i moze ktos porzadnie wychlosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam bardzo chciałbym dostać porządne lanie od kobiety najlepiej w warszawie mam 19 lat kontakt do mnie chce.1998@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trabanta w dobrym stanie sprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćspory 76
chętnie bym ał ci lani na golą pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×