Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halicjaaaa

Czy jest ktos tutaj w zwiazku z roznica wieku?

Polecane posty

Gość halicjaaaa

gdzie kobieta jest starsza od faceta o wiecej niz 5 lat? Jakie doswiadczenia? Jakie zalety, jakie wady ma taki zwiazek? czy musi byc z gory skazany na kleske lub w najlepszym wypadku na ostracyzm spoleczny? Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama jest starsza od tata o 5 lat. Są szczęśliwym małżeństwem od 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem o takim małżeństwie, byli razem przez wiele lat i raczej żaden ostracyzm ich nie spotkał. Oboje umarli tego samego dnia. On był prezydentem RP i nazywał się Kaczyński...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halicjaaaa
Raczej by mnie interesowaly jakies osobiste doswiadczenia w tym zakresie. takie bardziej aktualne, zakorzenie we wspolczesnosci bardziej, anizeli odwolane do przykladow rodzica. Ale dziekuje Wam i za te wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan ci jest
Moja żona jest starsza o 8lat i jest nam super. Jam ci młody ogier,ona super laska,ruchamy się jak młode króliki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halicjaaaa
jan: owszem, seks jest wazny, ale tez liczy sie ogolne porozumienie itd. A ile lat Ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halicjaaaa
xX: no nie wiem, az tak czesto tutaj nie bywam, ale byc moze masz racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kddksks
U nas jest 7 lat roznicy i wszstko gra:) Znam tez inna pare 5 lat roznicy, ktorzy sa malzentsweo od 25 lat. Kozuchowska ma meza 9 lat mlodszego, Reni Jusis 7 lat mlodszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan ci jest
kochana,widzę żeś młoda dziewoja. Uwierz,seks ,to podstawa każego związku. Jeśli w łóżku jest cudownie,to nie straszne są nawet potopy i burze. Cudowny seks czyni cuda,uwierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halicjaaaa
kd- a w jakim wieku jestescie? ile czasu jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kddksks
27-34 lat, 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halicjaaaa
To podobnie z wiekiem do nas. Gratuluje, ze juz 3 lata i zycze nastepnych wielu, wielu, a moze na zawsze razem? :) A temat dziecka wyplywa? Bo podejrzewam, ze on moze nie chciec, a TY i owszem. To tak patrzac w sposob stereotypowy na sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan ci jest
nie chce mówić za wszystkich,ale bywa ,że on zimny,on zimny,ona gorąco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35-46, 7 lat razem
Normalnie jak w każdym związku. Trzeba się dopasować spojrzeniem na życie, a nie wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kddksks
Dzieki, ma nadzieje:) Chce jeszcze poczekac, mam dosyc intensywne zycie zawodowe i na razie bardziej zalezy mi na rozwoju (z tymze ja w zadnym wieku nie mialam parcia, dziecko to b.duza odpowiedzialnosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet o wzroscie
"gdzie kobieta jest starsza od faceta o wiecej niz 5 lat?" zakładam, że jesteś już pełnoletnia wytrzymaj jeszcze parę lat jak i on dorośnie a przestaniesz zadawać tak idiotyczne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam faceta , który
był młodszy 6 lat związek przetrwał 2 lata a rozpadł sie, gdyz jego rodzice chcieli, abym go "sponsorowała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben
my jestesmy ze soba prawie 11 lat razem z tego 8 lat po slubie mamy 6 letnie dziecko. Ja 41 maz 35 na poczatku naszej znajomosci troche sie balam bo moj maz jest cudzoziemcem 4 tysiace km nas wtedy dzielily. Moja decyzja okazala sie wlasciwa. Jestesmy kochajacym sie szczesliwym malzenstwem. i tobie zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@butelka wina sie tu jeszcze nie zglosila ? roznica 30 lat, ale dochtor, wiec usprawiedliwione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ben, a skąd
jest Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanja74
Ja 39, On 10 lat młodzszy, w związku od 6 lat - zaręczeni. Obecnie jestem w ciąży i czekamy na nasze maleństwo :) Czy początki takiego związku są trudne???Mogę powiedzieć że, tak, ale tylko dla otoczenia, dla nas ten związek byl i jest cudowny kochamy się i jest nam za sobą dobrze. Akceptacja rodziny i znajomych przyszła z czasem, z resztą nigdy specjalnie się tym nie przejmowaliśmy. Czy zastanawiałam sie nad tym czy taki związek ma szansę przetrwania? oczywiście!!! ale z drugiej strony, czy związek z równolatkiem gwarantuje nam szczęśliwe życie?? Każdy ma prawo żyć jak chce, jeśli nie krzywdzi przy tym innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najważniejsze jest niewidoczne
dla oczu :) Wiek nie ma znaczenia jeżeli jest porozumienie dusz... jedyny problem dziecko-niestety kobiety mają nieco gorzej z naturą nie wygrasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×