Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SanchoPansa

co mam zrobic by byla jeszcze szczesliwsza? Drogie Panie pomocy

Polecane posty

Gość SanchoPansa

Jestesmy małzeństwem od kilku lat, jestesmy ze soba bardzo szczesliwi, a mnie od pewnego czasu wydaje sie ze nie jestem batdzodobrym mezem. Tworzymy normalna rodzine w prawdzie nie mamy dzieci (problem ginekologiczny zony) ja pracuje, zarabiam na dom, zona ze wzgledu na zdrowie siedzi w domu, nie kaze jej pracowac' zajmuje sie tym co kazda kobieta w domu. Ja zas tyram jak wol, ale lubie to, pracuje w tym co kocham' praca to dla mnie radocha. Kidy jestesmy razem w domu dajemy sobie oznaki milosci, czule slowka, dotykamy sie czule, jestem pewny ze ona mnie kocha, a ja za nia szaleje. Wspolne wizyty u tesciow, u znajomych to standard, wlasciwie wszystko robimy wspolnie gdy nie jestem w pracy. Wyjscia do kina czy teatru' na impreze to tez nasze wspolne zajecie, poza tym dbam o dom, dbam o swoja kobiete, kazde zarobione na boku pieniadze przeznaczam na zone. Kazda stowka czy nawet piec stowek zarobionych na boky sa przeznaczane na spontaniczne zakupy tzn idziemy i zona dostaje w ptezecie bielizne czy jakies inne ciuchy. Nie jest to jednak na zasadzie ze ona tego wymaga tylko robie to sam od sibie. Łozko? W lozku jest nam cudownie wlassciwie jest to zwiazek idealny, zona dostaje odemnie co jakis czas kwiaty bez okazji, uwazam ze w ten sposob pokazuje ze ja kocham i szanuje, lecz od pewnego czasu czuje sie jakbym dawal za malo szacunku milosci. Drogie panie pomocy, co jeszcze zrobic by zona byla szczesliwsza i jeszcze bardziej czula sie kochana. Doceniam kazda dobra rade. Pomocy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×