Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kakarama1223

Bawi sie mna... ból

Polecane posty

Jestem z dziewczyną od ponad roku i od jakiegoś czasu zauważyłem ze się mną strasznie bawi.. otóż ciągle ze mną zrywa i wraca znów.. rozmawiałem z nią o tym jak znów wróciła a ona mówi że to sie już nie powtórzy i bedzie teraz dobrze.. Ale sytuacja się znów powtórzyła taka sama:( bardzo ją kocham i nie chciałbym bez niej żyć. Co mam robic?? pomóżcie kobiety co w jej głowie siedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
przetrzymaj ja. jak teraz zerwie a za chwile bedzie chciala wrocic to powiedz stanowczo NIE. moze przemysli sprawe i zacznie sie zachowywac doroslej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90kasia90
Za bardzo pokazałeś że Tobie zależy. A niestety trafiłeś na taką kobietę która to wykorzystuje bo wie że i tak będziesz o nią zabiegał i starał się żeby wszystko było dobrze. Moim zdaniem zrób tak jak mój poprzednik napisał,powiedz stanowcze Nie, i zobacz jej reakcję.Jak jej będzie zależało to będzie pisać,dzwonić i będzie chciała żebyście dalej byli razem a jak oleje i powie np. Nie to nie...To wtedy masz jasną sytuację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roopinhóótt de kalafoą
...olej z góry na dół.....ty..teraz.....chcesz mieć całe życie huśtawkę ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo że nie chce miec. Ale jak ona jest wporzadku ma dobry humor to naprawde jest wspaniałą kobietą i nie zamienił bym jej na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jasno i wyrażnie
albo kochasz i chcesz być ze mną, albo chcesz odejść jeżeli zerwiesz ... powrotu nie bedzie, to bedzie ostatni raz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×